Fudbal/Nogomet

Najvaznija sporedna stvar na svijetu

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje

Ako moram izabrati samo jedno izabrao bih

Domaću nogometnu ligu
9
41%
Ligu Prvaka
13
59%
 
Ukupno glasova: 22

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

kad samo pogledam ovu listu, a koji sjajni igrači nisu našli mjesta na njoj

i dok smatram da je cr nabolji nogometaš na svijetu, nije najbolji nogometaš kojeg je united imao, scholes ili cantona su moji izbori. jedan je bio motor momčadi 20 godina, stroj na terenu, nevidljiv van terena, drugi je razlog zašto je united danas najpopularniji klub, on je bio ta prevaga koja je donijela prvu titulu. čovjek zbog kojeg fergi nije htio niti pomisliti o kupnji zidanea - jednog od njaboljih svih vremena. I mislim da nitko nema pravo požaliti što nije probao taj transfer

slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Mary »

Zasto nema Nistelrooya? :naocale:
U ovoj konkurenciji Keane, bez ikakvog razmisljanja.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

zato što nisu mogli svi, staviš njega, a se onda pitaš zašto nema cola, yorka, ole gunnara, RVPa? mislim da su navedeni imali puno veci znacaj negov

jedno ime kojeg nema, a moglo bi se naci, premda smatram da nije bio baš ona top klasa, je gary neville.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Mary »

Ma Van Nistelrooy je meni jedan od najdrazih nogometasa svoje generacije, ja njega trazim na svakoj listi gdje bi potencijalno mogao biti. :mrgreen: Vidis potpuno sam zaboravila Cola i Nevillea. Ne znam jesam li ga propustila u videu, ali nema ni Hughesa koliko se sjecam.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

ma ima igrača koje tu možeš staviti bez puno razmišljanja, al otprilike ti dajem dojam zašto današnji united nije na samom vrhu - samo je DDG onaj koji se nalazi na toj listi, a čak nema nikoga tko bi mogao ući na širu listu, premda su Carrick i Valencia jako blizu. No sve redom su to ljudi koje je SAF doveo, nitko nakon njegove ere, a to sada već ima par godina, nije blizu te liste, a dale su se pare za pogbu, no ajde, priznajem, ako Lukaku nastavi trpati, mogao bi se naći tamo
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la AleksaVP »



:D :D
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la FilipS »

Što kažete na Platinijevo priznanje :D

Zašto svaki vanserijski igrač mora biti idiot?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Što kažete na Platinijevo priznanje
pa ono... zar ikoga čudi?

ali isto tako, da brazil ili francuska nisu dobili svoje skupine, sreli bi se u četvrtfinalu. (ali samo jedna, da su i jedni i drugi završili drugi opet bi se sreli u fialu), nadalje, francuska je visila ko luster i protiv paragvaja i protiv italije i protiv nas. brazil je prošao tek na penale u finale, a i protiv danske su imali problema.

tak da ono, moglo je ne biti tako na puno različitih načina.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la emirates »

Je li ima iko da tog kretena dovede da odgovara za sav kriminal koji je radio u UEFAi? Nakon ovoga, ko moze pomisliti da su grupe koje je Francuska izvukla 2010. i 2014., domacinstvo Euroa 2016, ruka protiv Irske u barazu za SP 2010, nepostojeci penal protiv BiH u kvalama za Euro 2012, gol iz ofsajda u barazu za SP 2014 protiv Ukrajine itd sve bile puke slucajnosti?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

naravno da nisu, samo neće se to dogoditi, pošto bi mnogi ljudi koji danas vode fifu i uefu zajedno s njim, tako da mu štite leđa
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la TheViper »

‪Sky report that UEFA are expected to turn down Milan’s proposal to attain the Settlement Agreement. There will be a hearing in June with Milan potentially risking their participation in European competitions‬

:cry:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST ‪Sky report that UEFA are expected to turn down Milan’s proposal to attain the Settlement Agreement. There will be a hearing in June with Milan potentially risking their participation in European competitions‬
A nemreš reći da nije bilo izgledno da se to dogodi

e sada, druga je priča što bi psg trebao proci isti tretman
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la TheViper »

Samo da nam ne zabrane dovodjenje igraca, jer trebamo da osvezimo igracki kadar.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Samo da nam ne zabrane dovodjenje igraca, jer trebamo da osvezimo igracki kadar.
ja to ne bih napravio, meni je glupo kada su španjolskim klubovima to radili

Ali ne bih im dao potrošiti niti lipe više nego što prodaju, ergo sum

da se mene pita, ja bih stavio vrlo jednostavno pravilo - jednu godinu možeš poslovati kupnjom u minus, drugu ne smiješ. to bi dosta pomoglo nogometu. pa pogle united, transfer balans im je godinama već negativna. i ne samo njima, vecini top klubova.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la emirates »

Legendarni Francuz Michel Platini, koji je suspendovan iz nogometa, neće biti krivično gonjen zbog korupcije.
Podsjetimo, Platini (62) je kao predsjednik UEFA-e zbog kršenja etičkog koda zbog korupcije suspendovan iz nogometa, no protiv njega nije pokrenut krivični postupak.

Švicarsko tužilaštvo je na upit BBC-ja negativno odgovorio na pitanje da li je protiv Platinija pokrenut krivični postupak.

Platini je suspendovan na osam godina, no nakon žalbe kazna je smanjenja na četiri godine i ističe u oktobru 2019. godine.

"Švicarsko tužilaštvo je konačno otkrilo istinu i samim priznanjem da neću biti krivično gonjen su potvrdili da nisam uradio ništa nezakonito. Ovo definitivno dokazuje moju nevinost", rekao je Platini koji je dodao da će se vratiti u nogomet čim mu suspenzija istekne.
slika
Odgovori