HNL 2017/18

Hrvatska nogometna liga

Arhiva nogometnih događanja sezone 2017/18
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la FilipS »

Mario Gavranović podnio ostavku

3 poraza zaredom,(jedan od Lokomotive), možda je tu bila ćak neka pobjeda između nisam siguran, 9 primljenih golova, Livaković je primao uzasno glupe golove što je ne karakteristično za njega.

Tu nešta smrdi
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

@filips misliš cvitanovic? :P

Ne znam dal si gledao dinamo ovu polusezonu. nula dobre igre, a dodatno se osjeti kada je soudani van stroja.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la emirates »

Je li vrijeme da se Sir Kruno Jurcic vrati? :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

@emirates prvi je favorit
k(j)urcic
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Melloo »

Eto doveli su Hajrovica da ne bude samo na Soudaniju, samo sto je ovaj van totalne forme
Poceo i ja pratit malo ovu ligu kad vec nasa 3 igraju u dinamu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

ma on ti nece biti niti u top 3 dinama, dok su tu soudani, gavranovic i olmo. dok je livakovic (kao golman) potencijal, a filip benkovic može postati najbolji hratski obrambeni igrač u povijesti (tu nikada nismo imali nekoga zbilja elitnog). dodaj još ademija... ima puno ljudi koji su bolji od njega ukupno gledano.

Čak mi nije ni jasno zašto je doveden.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la emirates »

Kruno Jurcic je hrvatski Amar Osim :mrgreen: Nadam se da ce jos jednom doci, for old times sake.
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Poceo i ja pratit malo ovu ligu kad vec nasa 3 igraju u dinamu
To 'igraju' je prejaka rijec though :mrgreen: Hajrovic je stvarno oslabio. Ovim tempom ce se u stilu Adnana Zahirovica preseliti u Premjerku u nekoj egzoticnoj destinaciji poput Doboj-Kaknja ili Krupe.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ma on ti nece biti niti u top 3 dinama, dok su tu soudani, gavranovic i olmo. dok je livakovic (kao golman) potencijal, a filip benkovic može postati najbolji hratski obrambeni igrač u povijesti (tu nikada nismo imali nekoga zbilja elitnog). dodaj još ademija... ima puno ljudi koji su bolji od njega ukupno gledano.

Čak mi nije ni jasno zašto je doveden.
Dok je bio u formi bio igrao je osminu finala lp u prvih 11 protiv Reala ali izabirao je katastrofalno klubove
A slazem se da nece igrati jer dinamo ptrvo gleda da proda svoje talente i hrvate tako da je i za hodzica i gojaka dinamo trenutno krivo mjesto i nikada nece dobiti sansu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

Za hodzica i gojaka se varaš

pa oni su dovedeni kako bi bili prodani, no razlog zašto nisu je njihova igra. @emirates će ti potvrditi kako već godinama govorim kako je hodzic rupa. Jedne sezone je bio visoko pozicioniran na listi strijelaca, al to je bilo sve protiv malih klubova, i dobar dio iz penala. kada je top 4 utakmica on ne postoji. nula, ništa. Čak nije niti da taktički odvlaci igrace ili stvara poziciju, trenutno jedno veliko ništa u tim utakmicama, a takvih igrača ima malo more, malo tko će kupiti takvoga

gojak... hm... mene nije oduševio, ali imao je ono jedno razdoblje u kojem je izgledao solidno. no, za sada nije pokazao iskorak da bi netko došao s hrpom keša.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Melloo »

Ma znam ja da je Hodzic rupa za njega me i nije briga sto ne igra :mrgreen: Hajrovic isto je dosao da spasi karijeru u Dinamo.
Eh za Gojaka bi volio da vise igra ali sta bi ako je tako je.biga.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la emirates »

Hodzica sam ja branio npr, ali od tada umjesto da napreduje i da obezbjedi neki dobar transfer, on je nazadovao. Jebo te, ako nisi u stanju pozicionirati se da te Mamic uvali nekome, onda ne znam stvarno. Vjerujem u Gojaka i dalje though, ima tek 20 i ima dosta prostora za napredak. Nadati se da ce napredovati u naredne dvije godine.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la azo »

I ja sam Hodzica branio,ali ocito ispade drvo,Gojak bi mogao biti mogao ispasti dobar igrac,Hajrovic njeh ako nadje formu bit ce baba u ligi ako ne nadje eto njega u Zelju dogodine...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

HNL

Post Postao/la FilipS »

Na Dinamu nisam vidio jasnu ideju igre od odlaska Zorana Mamića.

Ni na ostalima našim klubovima, osim Rijeke

Osijek je Zekić malo sredio, puno su se pojačali imenima zadnjih godina, ali i dalje to sve ide na individualnu kvalitetu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL

Post Postao/la Sherpa »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Zorana Mamića
Jelda, apsurdno je da je u zadnjih 10 godina najbolji trener bio onaj kojeg su svi šikanirali zato što je brat od gazde (izuze vahe kada je bio, no to je već daleka prošlost). Zoran je matrijal koji bi mogao biti neko ime, u nekom trenutku, ako odluči prekinuti radi u emiratima
FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Osijek je Zekić malo sredio
osijek nema klupu da odmori ili da nadoknadi kada im netko otpadne, kada bi uspjeli zadržati ekipu i uz jedno pojacanje, potencijalni kandidati za lov na titulu i ulazak u skupine europe - i ove godine su bili blizu.
slika
Odgovori