UFC/MMA

Oktagon fight

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la FilipS »

Odgledo sam zadnja dva meča

hahah di je nestala dominacija Jesicce, sjećam se da je imala protiv Andrade 45 strikea po rundi

Khabib odradio na svoj način. Dajte mu više McGregora da ga riješi
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Khabib im nije zanimljiv jer nece da glumi budalu.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Roman Empire »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST protivnik ima 0-1 i dvije godine nije imao borbu (takav mu je trebao biti i prvi protivnik)

ako tu flopa, mislim da je kraj, premda... i dalje smatram da nije niti trebao počinjati s ufc idejom.

Ej zamislte samo kakav bi show bio da CM Punk i njegov tim provali u kuću Jacquesa, razbije staklo, sruši par njegovih ljudi kroz stol, baca okolo uza zidove, žena od Jacquesa da vrišti, zapali baklju i obuku se kao fantomi, bilo bi odlično, zar ne?
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8779
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Wulf7X »

hahah jeste, mada to će vrv u wwe kad se vrati nakon što počiste pod njime u Čikagu :D
Već vidim money maker meč, dva iskusna bivša ufc fightera, the beast vs the best 2 :roll:
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7007
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la crocop97 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Ej zamislte samo kakav bi show bio da CM Punk i njegov tim provali u kuću Jacquesa, razbije staklo, sruši par njegovih ljudi kroz stol, baca okolo uza zidove, žena od Jacquesa da vrišti, zapali baklju i obuku se kao fantomi, bilo bi odlično, zar ne?
Ja bih radije od UFC-a za promjenu vidio malo sportskog ponašanja, bez primjena wrestling konvencija samo kako bi prodali karte
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

UFC ima 500 boraca, njih 5 prave majmune od sebe, a samo 1 skrece paznju zarad prodaje i sad je to primenjivanje wrestling konvencija? :D
Nije to bas tako i bas je lose prosudjivanje.
MMA(UFC) je sport sa neverovatnom kolicinom respekta, samo je potrebno pomno ga pratiti(poput mene recimo :mrgreen: ), a ne ofrlje i iz ugla Conora McGregora i takvih nekih tipusa slicnih kojih je jako jako malo.

Eventovi su svake nedelje, ovo sto McGregor radi je jednom u godinu dana... Tacnije jednom u dve godine u njegovom slucaju.

Sta cemo sa svim ostalim eventovima na nedeljnoj bazi ? Evo Veceras je ogroman event, pun respekta juce na merenju. Svi se postuju. Nista neprofesionalno. 14 sjajnih borbi veceras bez ikakvih kontroverzi. Main event potencijalno borba godine...

A to sto se desava u UFC, desavalo se i pre 10 godina sa Sonnenom, sa Dzeksonom, sa Silvom, Bispingom, bracom Diaz...da ne nabrajam, samo nije bilo mainstream kao danas. A postalo je main stream zbog McGregora i onda svako moze da sudi o UFC-u na osnovu njegovog ponasanja i ugla ili jos par pojedinaca, a pozadinu od drugih 500 boraca koji se respektuju, ko jebe.

Ja druge kompanije ne pratim vec neko vreme, ali za UFC mogu da tvrdim da su borci puni respekta pre odrzanja meca, a pojedinaca kao Conor je bilo i bice. U svim sportovima. Poneki brawl podrzavam, jer publika to voli i to je ok. Ne mora odmah da znaci da kopiraju nekog.
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Roman Empire »

Meni u UFC-u iskreno nešto nedostaje.
Možda pirotehnike :think:
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13841
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la AleksaVP »

hahahhaah :lol: :lol: :lol:
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Roman Empire »

AleksaVP,
UFC-u nedostaje zabave. Dosadni su mi ovako, malo specijalnih efekata bi im dobro došlo, isto kao i njihovi obični tjedni događaji Fight Only bi trebali imati nekoga poput Undertakera, ovako mi svi izgledaju kao zombiji koji ne znaju za zabavu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Sto je WWE u wrestling sveti, to je UFC u MMA svetu.
Meni omiljene promocije koje nekad donose vise nego kriminalne odluke.
Ali ih na kraju novac i kvalitet izdvaja od ostalih.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Juce sam najavio da ce main event od sinoc biti potencijalno borba godine, i bila je.
Apsolutni FOY (fight of year) bez ikakve dileme. Dustin Porier vs Justin Gaethje :clap: :clap:

Nakon pobede, Dustin Porier je izazvao Kabiba na mec za titulu. Ja nazalost necu biti u prilici neko vreme da pratim UFC, ali u velikom stilu sam se oprostio :D , najbolji event u godini sa najboljom borobom godine, nisam mogao bolje da pozelim za kraj :clap:

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Ja ih smatram umnobolesnima, budući da većina onih koji vrijeđaju nemaju svoj život ni svoj mozak
licemjerje 101. Takog gledaš na one koji vrijeđaju, a zapravo takvim pogledom ti vrijeđaš njih. gledaš li sebe onda krooz tu prizmu?
aleksandrinjo96 je napisao/la:QR_BBPOST ta cemo sa svim ostalim eventovima na nedeljnoj bazi ?
imaš pravo, do neke točke. ima jako puno boraca koja se pokušava radom probiti, kao stipe. no o svima njima zajedno ćeš čuti manje nego o mcgregoru. i znam da takvo što smeta i prave fanove, koji znaju borve, njihove kvalitete itd. neću puno u širini, pošto nisam baš fan mma, gledam samo kada je stipe na cardu.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Ma dobro, komentarisemo... Ovo je jedini sport koji pomno pratim i volim da pisem o tome. Tuga me hvata jer od sutra necu biti u prilici da gledam live eventove na nekih par meseci usled raznih obaveza koje me cekaju.

Neko je gore napisao "mogli bi za promenu da vidimo sportsko ponasanje", a realno 99% boraca pod okriljem ufca se postuje.

Da, ne dobijaju neku paznju, ali je tako. Nema potrebe za promenama jer su vec na vrhunskom nivou.

Main stream!!! Mozda i najjaca rec trenutno u svetu!!! Nisu oni krivi sto se o conoru pise vise nego o svima njima zajedno, mediji su krivi

Conor je definicija mainstreama, a mnogi prosudjuju o UFCu na osnovu Conora... a zasto? Pa jer su mainstream publika, casual fanovi, i neznaju ostale dogadaje vec sude na osnovu razbijanja busa od strane Conora i misle da u UFC nema respekta i da je cirkus. Mene to pogadja jedino. Istina je skroz drugacija.
Conor je pojedinac, UFC kolektiv. Conor je luda, UFC ozbiljna kompanija.

I majk tajson je odgrizo uvo Holifuldu, pa nije bilo cirkus haha :D

BTW, sinocni UFC on Fox je bio najgledaniji u istoriji ufca.

Pozdravljam vas do leta negde, taman cu se vratim kad i Conor :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

aleksandrinjo96 je napisao/la:QR_BBPOST majk tajson je odgrizo uvo Holifuldu, pa nije bilo cirkus
za one koji nisu živjeli u to doba, bilo je, o tome se pričalo jako dugo kao udarni termin.

ak te neće biti, sve najbolje u tom periodu, ako budeš imao priliku, sjeti nas se, a mi ćemo te čekati :)
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Roman Empire »

Tko kaže da MMA svijet doslovce ne kopira prowrestling:
https://m.24sata.hr/sport/hrvat-protiv- ... jak-572139
Odgovori