Biciklizam

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Yatesova rpednost iznosi samo 30 sekundi.Koja ludnica ce da bude sutra i prekosutra
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Yated otpao na 85 km do cilja
Danas je ludnica
Sherpa steta pa ovo propustas
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

Daj mi ispricaj plx, i meni je žao, no druge stvare su bile bitnije
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:Daj mi ispricaj plx, i meni je žao, no druge stvare su bile bitnije
Yates otpao 85 km do cilja i na kraju dosao sa pola sata zaostatka
Froome napao na 80 km do cilja i sam dosao 3 minute ispred Pinota Carpaza i Doumulana
All time great etapa sa dozom dopinga. Niko ne vjeruje da je froome mogao biti tako los citavu trku i danas napasti i sam voyiti 80 km
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

Bi li isto mislili da nema tog utega oko vrata sa lanjske vuelte?

Uvijek je opcija ta da je zbilja najbolji, te da je sky takticki sjebao sve ostale, ili misliš da nije?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Bi li isto mislili da nema tog utega oko vrata sa lanjske vuelte?

Uvijek je opcija ta da je zbilja najbolji, te da je sky takticki sjebao sve ostale, ili misliš da nije?
bi jer se ovako nesto zadnji puta desilo 2006 kada Landis nadoknadi 5 minuta iz nicega. Oavj je danas 3. I poslije mjesec dana Landis je uhvacen u dopingu i oduyet mu je tdf koji je tada uzeo.

Sto se tice taktike jeste sky ima najbolju ali danas nije bilo ni taktike ni nista. Samo sirova snaga 80 km i cijelo vrijeme isti tempo i samo je davao ostlaima vrijeme. Ako se ispostavi da ovdje nije bilo dopinga ovo je sigurno jedna od 5 najvecih voznji svih vremena
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

Daj mi postotak svog misljenja mislis da je dop, a kolko da je voznja zivota? (Tipa 60-40, karikiram)
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la azo »

Nije moguće da ovo nije doping,ako nije zaista onda moraju provjerit da li je on covjek.Ne mozes se vucarat cijelu trku i onda odvest 80KM kao najbolji ikada.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Daj mi postotak svog misljenja mislis da je dop, a kolko da je voznja zivota? (Tipa 60-40, karikiram)
65 da je, moyda bi isao i do 70
Jer ovako nesto bez dopinga 30 godina nije vidjeno a i tada kakve su bile doping kontrole...
Schelck je napao na tdf 2011 tako slicno samo on je on imoa svog covjeka koji ga je vukao do zadnjih 10 km i opet je pocoe gubiti vrijeme mnogo na zadnjem usponu
Contador na Vuelti 2014 napao sa 70 km i na kraju dosao jedva 10 sekundi ispred Valverdea
Uvijek je bilo ovih napada cak su i uspijevali ali nikada da neko drzi tako veliku razliku cijelo vrijeme
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la azo »

Da se kladimo da Frum uzima Giro i da nece biti dopingovan?
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

Al meni, koji ne pratim biciklizam, to zvuci kao sjajna strategija, probati napraviti enormnu razliku na jednoj utrci. Nesto sto me lani na tdf zivciralo da to nitko nie ni probao
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al meni, koji ne pratim biciklizam, to zvuci kao sjajna strategija, probati napraviti enormnu razliku na jednoj utrci. Nesto sto me lani na tdf zivciralo da to nitko nie ni probao
Veeliki problem danasnjeg biicklizma je sto se samo glda taktika i da se uzme 10 sekundi i dosta. Zato mi je perido 2005/2010 mnogo drazi nego ovaj danas. Froome je rodjeni pobjednik i on kad vidi da su ostai slabi krene napada ubija ne okrece se. Drugi svi vecinom cekaju do zadnjih 1/2/3 km i onda probaju nesto. Rijetko ko da ima mu.da pa da napadne 10 km prije kraja ako nista. Malo je takvih danas.
Froome je bio los ispocetka, drama los al ovi napadnu uzmu mu 10/15 seundi i dosta. A mogli su mu tad uzet 5 minuta pa se ne bi vratio kao sto danas ovo uradi
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

Al gle zadnja natjecateljska etapa, jedan tim napade 80km prije kraja, drugi 70km, treci 50km, četvrti 25km...

Karikiram brojke, al sky nemre sve te napade otpratiti, netko ce uspjeti. Ili ako ne zapiju, natjerat ce sky tim da zaradi svoj novac

Jesam li u krivu? Meni se cini da je tak veca sansa doci do rezultat nego nadat se zadnja 3km
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

i, što će biti danas?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Lagana voznja i sprint
Napisem veceras/sutra poptuni osvrt na cijelu trku
Odgovori