Biciklizam

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

#Giro101, GC favorites after Stage 1 (ITT):

Dumoulin
Dennis +0:02
S.Yates +0:20
Pozzovivo +0:27
Betancour +0:28
Wellens +0:32
Pinot +0:33
Froome +0:37
Poels +0:40
Formolo +0:40
Chaves +0:46
G.Bennett +0:49
O'Connor +0:49
Aru +0:50
M.A.Lopez +0:56
Woods +1:02
Meijtjens +1:08
Gesink +1:09
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la azo »

Juj dobro je nema Fruma hah (kako sam ja samo zlobna osoba),inace bilo je pofinu publike ja ocekivo da nece niko doc
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Juj dobro je nema Fruma hah (kako sam ja samo zlobna osoba),inace bilo je pofinu publike ja ocekivo da nece niko doc
danas je slab bio
ako ocekuje topal rpijem u italiji grdno se vara
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

štrajkaš @melloo baci koji info tu i tam, ne stignem pratit atm ;/
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST štrajkaš @melloo baci koji info tu i tam, ne stignem pratit atm ;/
Ma nista ne propustas.Zadnja 2 dana sprintevi bili a danas slobodan dan zbig transfwra u italiju
Sutra pogledaj bar zadnjih 10 km
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Zanimljiv finish danas, moraju se favoriti pazit da ne izgube vrijeme, put na cilju je uzak cini mi se ako ko ostane u sredini grupe 30 sekundi ko o sale moze da dobije
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Danas je Etna, @Sherpa tebao bi pogledati zadnjih 20 km ako nista
http://tiz-cycling.stream/ tu ces naci sebi stream
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

gledao sam jučer etapu, kada se otprilike očekuje zadnjih 20km,, trenutno nisam u mogućnosti glledati, no ako je iza 4, mislim da ću stici na to
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST gledao sam jučer etapu, kada se otprilike očekuje zadnjih 20km,, trenutno nisam u mogućnosti glledati, no ako je iza 4, mislim da ću stici na to
Taman izmedju 4 i pola 5 ce stici do etne. Uspon je 16 km tako ce i uspon trajati dobrih pola sata
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

Rekao sam prije, a danas ću ponoviti - biciklizam treba bolju grafiku i to pod hitno

recimo zadnjih 10 kilometara bi mi odlično došlo da vidim gdje je i koliko zaostaje tko iz top 10. U jednom trenutku sam totalno izgubio tko je gdje, zbilja bi mi takva grafika super došla. kao i grafika da ispišu tko je ušao u cilj, možda tebi @melloo nije problem, no meni koji sam još nov je teško pratiti pošto ne poznajem ljude dovoljno.

kroj je bio antiklimatski, al jebiga, kad su dva iz istog tima. lijepo od yatesa što je pustio win kolegi, al te sekunde bi mu možda kasnije mogle zatrebati.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Bas sto se tih stvari tice Tour de France je godinama ispred Gira. Isto tako americke trke imaju najbolju grafiku. Prekjucer je etapa zavrsila sat vremena kasnije tek izasli rezultati. Ja ih znam sve po timovima po facama pa meni nije problem ispratit ali ja nisam propustio nijedan GT od 2007.Ovi koji manje prate imaju problema

Sto se tice etape danas Simon Yates izgledao kao sa druge planete pored ostalih.Jako glupa odluka da povuce Chavesa jer je izgubio dragocjene sekunde jos ga pusti da pobjedi i ostade bez sekundi bonifikacije. Stvarno su debili ovi u strucnom stabu tima.Rekao bih da su Yates Bennet Pozzovivo i Pinot glavni faovoriti.Uz njih Froome i Doumulain. Ostali jako tanko. Aru najvise razocarao daleko
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

al men i tour ima nedovoljno dobru grafiku za 21. stoljeće. to bi sve moglo jako jako bolje

ne znam dal si ove godine gledao f1, ove godine imaju perverziju od grafike
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Da si vidio grafiku u biicklizmu prije par godina ovo bi ti odlicno bilo :mrgreen:
Jebiga trebali bi da uvedu nesto slicno f1.Mada tekso je to porediti jedan Fernando Alonso godisnje zaradi vise od top 50 biciklista po zaradi zajedno.
Po meni na Vuelti to isto solidno rade. Giro je najlosiji dalekooo.Vec 10 godina je grafika ista ako vjerujes :D Kad je Gibbo Simmoni 2006 vozio ovako je bilo :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Sherpa »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Fernando Alonso godisnje zaradi vise od top 50 biciklista po zaradi zajedno.
tu se apsolutno slažem, ali i sam znaš da takve stvari kao preglednije pracenje utrkem mogu dovesti ljude, a više ljudi znaci više financija.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Biciklizam

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Fernando Alonso godisnje zaradi vise od top 50 biciklista po zaradi zajedno.
tu se apsolutno slažem, ali i sam znaš da takve stvari kao preglednije pracenje utrkem mogu dovesti ljude, a više ljudi znaci više financija.
ja bih rekao da biicklizam godinama nista ne radi po pitanju casualaca. Znas ono sto wwe silno zeli. Oni imaju nas hardcore fanove koji smo navikli na sve to sto nam daju i znamo 90% sjvetskih vozaca i lako nam se snaci. Mi gledamo svaku trku sve. Tako da godinama se to ne pomjera. Uvijek su isti ljudi na trkama cak i lajv kad gledas neke ljude svake godine vidis.Tesko nove fanove dobiva biciklziam jako tesko pogotovo van Francuske Spanije Italije i zemalja Beneluxa. Sada je u engleskoj jako popularan biiclizam i neki dan trka oko yorkshira 3 dana 1,6 miliona ljudi bilo oko staze.Sve je to zbog dobrog Sky marketinga i njihovih ulaganja. E kad bi ulaganja kao Sky imali vise i biicklizam bi bio mnoooogo bolje zastuplejn.
Odgovori