Forum slavi 4 godine postojanja!!!

NBA

Najjača košarkaška liga na svijetu

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje

Ko osvaja ove sezone?

Los Angeles Lakers
3
50%
Miami Heat
3
50%

Ukupno glasova: 6

Markovic619
Rank 10
Rank 10
Status: Online

NBA

PostPostao/la Markovic619 » 13 sij 2021, 22:17

Harden izgleda ide u Netse!

Markovic619
Rank 10
Rank 10

NBA

PostPostao/la Markovic619 » 13 sij 2021, 22:26

Bože sačuvaj trade.

Dynamite 7
Rank 8
Rank 8

NBA

PostPostao/la Dynamite 7 » 13 sij 2021, 23:10

Markovic619 je napisao/la:Source of the post Bože sačuvaj trade.

Ne zna se ko je gore prošao.

AleksaVP
Globalni moderator
Globalni moderator
Kontakt:
Status: Offline

NBA

PostPostao/la AleksaVP » 13 sij 2021, 23:13

Hjuston se moze reci da je solidno prosao, grade tim polako dosao je Oladipo i bice dobri. Samo mi nije jasno sto su pustili Allena.
slika

Dynamite 7
Rank 8
Rank 8

NBA

PostPostao/la Dynamite 7 » 13 sij 2021, 23:33

AleksaVP je napisao/la:Source of the post Hjuston se moze reci da je solidno prosao, grade tim polako dosao je Oladipo i bice dobri. Samo mi nije jasno sto su pustili Allena.

Mislim da Harden nije ispao pošten prema Houstonu sve su mu dozvoljavali,prilagođavali igru tjerali igrače koji mu smetaju (Paul,Anthony,Westbrook) ,čak sam čitao da je smio da kasni treninge i ide u striptiz klubove.

Markovic619
Rank 10
Rank 10

NBA

PostPostao/la Markovic619 » 13 sij 2021, 23:56

@
Dynamite 7
Moram napraviti analizu :D

BROOKLYN NETS
IN: James Harden
OUT: Caris LeVert, Jarrett Allen, Taurean Prince & Rodion Kurucs (uz to 4 picka prve runde i 4 moguće zamjene prve runde)

Dobili su Hardena napokon i imaju ubitačan napadački trojac, možda i jedan od najboljih u istoriji. Ali ostali su bez pola klupe. LeVert koji može izrasti u odličnog beka, Allen može biti super centar a Prince je dobar šuter sa klupe. Ostali su bez dubine na klupi. Ali ipak su dobili Hardena. Tamo da se zakaže finale LA Lakers - Nets za ovu sezonu a možda i naredne tri :lol:

ZAKLJUČAK: Ako osvoje prsten(e) ovo se isplatilo a ako ne naprave ništa ovo će biti težak rebuilding. Ponoviće im se ono što su uradili prije par sezona, kad su okupili one starce i nisu ni u play-off ušli. Biće najgora ekipa u Ligi punu deceniju.

HOUSTON ROCKETS
IN: Victor Oladipo, Dante Exum & Rodions Kurucs (3 pika prve runde od Netsa, 1 od Bucksa i 4 moguće zamjene prve runde od Netsa)
OUT: James Harden

Otišao je nezadovoljni Harden i njegov veliki ugovor. Nije mi jasno zašto su trejdovali LeVerta za Oladipa. Oladipo jest FA na ljeto pa možda žele da se oslobode poreza na luksuz. Jedino ako ne žele napasti playoff i ove sezone ali ako nisu mogli sa Hardenom neće ni sa Oladipom. Ako ništa dobili su puno pickova i ništa im drugo neprestaje nego da se mole da Netsi propadnu. Kreću u rebuilding.

ZAKLJUČAK: Rebuilding kreće za 3...2...1... sad

INDIANA PACERS
IN: Caris LeVert
OUT: Victor Oladipo

ZAKLJUČAK: Dobro su oni ovo iskoristili. Uzeli su mladjeg i boljeg igrača koji će se bolje uklopiti u ekipu vjerujem.

CLEVELAND CAVALIERS
IN: Jarrett Allen & Taurean Prince
OUT: Dante Exum i pik prve runde od Bucksa

ZAKLJUČAK: Cavsi su fantastično iskoristili gužvu i dobili dva dobra igrača a nisu dali ništa. Dobar posao.

Cleveland i Indiana odlično prošli. Houston je trebao dobiti više za Hardena. Prije svega tu mislim da su morali tražiti i Allena u paket. Ovako su dobili hrpu pickova sa kojima mogu trgovati ali pitanje da li će im se isplatiti.

Dynamite 7
Rank 8
Rank 8

NBA

PostPostao/la Dynamite 7 » 14 sij 2021, 00:15

Markovic619 je napisao/la:Source of the post @
Dynamite 7
Moram napraviti analizu :D

BROOKLYN NETS
IN: James Harden
OUT: Caris LeVert, Jarrett Allen, Taurean Prince & Rodion Kurucs (uz to 4 picka prve runde i 4 moguće zamjene prve runde)

Dobili su Hardena napokon i imaju ubitačan napadački trojac, možda i jedan od najboljih u istoriji. Ali ostali su bez pola klupe. LeVert koji može izrasti u odličnog beka, Allen može biti super centar a Prince je dobar šuter sa klupe. Ostali su bez dubine na klupi. Ali ipak su dobili Hardena. Tamo da se zakaže finale LA Lakers - Nets za ovu sezonu a možda i naredne tri :lol:

ZAKLJUČAK: Ako osvoje prsten(e) ovo se isplatilo a ako ne naprave ništa ovo će biti težak rebuilding. Ponoviće im se ono što su uradili prije par sezona, kad su okupili one starce i nisu ni u play-off ušli. Biće najgora ekipa u Ligi punu deceniju.

HOUSTON ROCKETS
IN: Victor Oladipo, Dante Exum & Rodions Kurucs (3 pika prve runde od Netsa, 1 od Bucksa i 4 moguće zamjene prve runde od Netsa)
OUT: James Harden

Otišao je nezadovoljni Harden i njegov veliki ugovor. Nije mi jasno zašto su trejdovali LeVerta za Oladipa. Oladipo jest FA na ljeto pa možda žele da se oslobode poreza na luksuz. Jedino ako ne žele napasti playoff i ove sezone ali ako nisu mogli sa Hardenom neće ni sa Oladipom. Ako ništa dobili su puno pickova i ništa im drugo neprestaje nego da se mole da Netsi propadnu. Kreću u rebuilding.

ZAKLJUČAK: Rebuilding kreće za 3...2...1... sad

INDIANA PACERS
IN: Caris LeVert
OUT: Victor Oladipo

ZAKLJUČAK: Dobro su oni ovo iskoristili. Uzeli su mladjeg i boljeg igrača koji će se bolje uklopiti u ekipu vjerujem.

CLEVELAND CAVALIERS
IN: Jarrett Allen & Taurean Prince
OUT: Dante Exum i pik prve runde od Bucksa

ZAKLJUČAK: Cavsi su fantastično iskoristili gužvu i dobili dva dobra igrača a nisu dali ništa. Dobar posao.

Cleveland i Indiana odlično prošli. Houston je trebao dobiti više za Hardena. Prije svega tu mislim da su morali tražiti i Allena u paket. Ovako su dobili hrpu pickova sa kojima mogu trgovati ali pitanje da li će im se isplatiti.

Dobra analiza,uglavnom se slažem.Jedino se ne slažem da je Levert bolji od Oladipa.
Cavsi su dobro prošli,Pacersi su otprilike na istom.Rocketsi su se riješili nezadovoljnog igrača,ali nekako mi je čudna njihova ekipa puno su mijenjali.Netsi će biti ili pukojnici ili pokojnici sad već možemo reći da je sve osim prstena neuspjeh.Ovaj trio na prvu zvuči zastrašujuće ali govorili su to i za Hardena i Westbrooka pa se loše završilo.

Dynamite 7
Rank 8
Rank 8

NBA

PostPostao/la Dynamite 7 » 14 sij 2021, 00:16

Zaboravio sam reći sad su već ispraznili klupu i prednost Lakersa pa čak i Clippersa je duža klupa.

Markovic619
Rank 10
Rank 10

NBA

PostPostao/la Markovic619 » 14 sij 2021, 00:21

Dynamite 7 je napisao/la:Source of the post Jedino se ne slažem da je Levert bolji od Oladipa.

Tek sad vidio da LeVert ima 26 godina, nesto sam mislio da je on mladji. Ali slazem se, negdje su na istom ostali Pacersi mada mislim da im se LeVert moze bolje uklopiti u ekipu.
Dynamite 7 je napisao/la:Source of the post Ovaj trio na prvu zvuči zastrašujuće ali govorili su to i za Hardena i Westbrooka pa se loše završilo

Mislim da su za Westbrook/Harden duo svi ili bar vecina rekla da od tog tandema nema nista. Sto se i desilo na kraju.

Dynamite 7
Rank 8
Rank 8

NBA

PostPostao/la Dynamite 7 » 14 sij 2021, 00:25

Za Hardena i Westbrooka sam čuo i da će završiti loše (i ja sam to tvrdio)ali čuo sam i priča kako su moćni ,najjači tandem i slično.Doduše to je uglavnom bilo marketinško paljenje medija.

Markovic619
Rank 10
Rank 10

NBA

PostPostao/la Markovic619 » 17 sij 2021, 21:30

Razbili Boston 30 razlike :dance: :dance:

Dynamite 7
Rank 8
Rank 8

NBA

PostPostao/la Dynamite 7 » 17 sij 2021, 23:02

Markovic619 je napisao/la:Razbili Boston 30 razlike :dance: :dance:

Bez zajebancije ne igrate loše, s obzirom na ekipu kakvu imate očekivao sam gori početak.

Markovic619
Rank 10
Rank 10

NBA

PostPostao/la Markovic619 » 17 sij 2021, 23:09

Dynamite 7 je napisao/la:Source of the post
Markovic619 je napisao/la:Razbili Boston 30 razlike :dance: :dance:

Bez zajebancije ne igrate loše, s obzirom na ekipu kakvu imate očekivao sam gori početak.

Thibodeau je najveće pojačanje za Knickse još od Carmela sigurno.

Sjajno krenuli sa 5-3 skorom ali onda vezali 5 poraza... i evo napokon pobjede. Kad šut ide kako treba pobjedujemo. Ali ja zadovoljan jer kako sam shvatio u playoff se može ući i sa 10. pozicije.

Markovic619
Rank 10
Rank 10

NBA

PostPostao/la Markovic619 » 18 sij 2021, 20:53

Užasna utakmica za gledanje. Nismo ništa mogli pogoditi opet ali sva sreća Orlando je još gori bio.

Bitna je samo pobjeda. Dve vezane pobjede i idemo na 7-8 skor

Natrag na “Sport”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.