Zdravlje

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

Tenis

PostPostao/la HunterDX » 23 svi 2020, 16:58

Sherpa je napisao/la:Source of the post Znaš što treba takvima, staviti ih tjedan dana u bolnicu, pa da vide do čega sve može doći. Da bude po cijele noći uz pacijente. Brzo bi promijenio mišljenje.

Osim toga, cijepiva su istrijebila mnoge bolesti od kojih se umiralo, pogotovo kao djeca.

On je svestan, čak je donirao gomilu novca, ali ako ne želi vakcinu, onda ne želi, neka sam odgovara za sebe. Jednom kada svi ostali budu zaštićeni vakcinom,neće moći da ih ugrozi. Mada mislim da njemu smeta čip, ne sama vakcina.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Tenis

PostPostao/la Sherpa » 23 svi 2020, 17:02

Ma čipiranje je nešto što se nije dogodilo. Ali ako ćemo realno, svi oni kojima smeta čip, odavno su trebali baciti svoje mobitele. Pa to je najlakši način za pratiti osobu. Postali su ekstenzija osobe. Čemu se zamarati čipiranjem?
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Tenis

PostPostao/la HunterDX » 23 svi 2020, 17:12

Sherpa je napisao/la:Source of the post Ma čipiranje je nešto što se nije dogodilo. Ali ako ćemo realno, svi oni kojima smeta čip, odavno su trebali baciti svoje mobitele. Pa to je najlakši način za pratiti osobu. Postali su ekstenzija osobe. Čemu se zamarati čipiranjem?

Ovo je tačno. Ali jbg, postoje ljudi koji neće dozvoliti da im se tako nešto ubaci u telo. A moje je mišljenje da ljudi u čitavom svetu neće dugo izdržati takav način života. Relno čitam već 7 godina o ID 2020, baš te godine je korona aktuelna, što govori da im je to cilj, svet ide ka tome da postane globalan, a 100% sam siguran da neću prihvatiti čip, zato razumem i njega.
slika

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Tenis

PostPostao/la donniedemonD » 23 svi 2020, 18:08

Djokovic je protiv "obaveznog vakcinisanja" bez ikakvog predznanja o tome. To je to, nikakvi cipovi, teorije zavere... Naravno, zpadnjacki mediji su se svojski potrudili da izvrnu celo izlaganje.
I apsolutno se slazem. Globalno vakcinisanje istovremeno je uznemirujuca recenica u najmanju ruku i jezim se od toga.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Tenis

PostPostao/la HunterDX » 23 svi 2020, 18:10

donniedemonD je napisao/la:Source of the post Djokovic je protiv "obaveznog vakcinisanja" bez ikakvog predznanja o tome. To je to, nikakvi cipovi, teorije zavere... Naravno, zpadnjacki mediji su se svojski potrudili da izvrnu celo izlaganje.
I apsolutno se slazem. Globalno vakcinisanje istovremeno je uznemirujuca recenica u najmanju ruku i jezim se od toga.

Kakve tvoje teorije zavere čoveče, kad će biti čipova, sigurno mu ne bi smetala samo vakcina koja bi sprečila virus da ga napadne.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Tenis

PostPostao/la Maki » 23 svi 2020, 18:11

HunterDX je napisao/la:Source of the post
donniedemonD je napisao/la:Source of the post Djokovic je protiv "obaveznog vakcinisanja" bez ikakvog predznanja o tome. To je to, nikakvi cipovi, teorije zavere... Naravno, zpadnjacki mediji su se svojski potrudili da izvrnu celo izlaganje.

Kakve tvoje teorije zavere čoveče, kad će biti čipova, sigurno mu ne bi smetala samo vakcina koja bi sprečila virus da ga napadne.

Jel ima ikakvih čvrstih dokaza da će u vakcinama biti čipovi? Ne, ni ja se ne bih pristao vakcinisati vakcinom koja nije dobro dobro testirana.

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Tenis

PostPostao/la donniedemonD » 23 svi 2020, 18:18

HunterDX je napisao/la:Source of the post

Am, sta?
JA rekoh da Djokovic nije pricao o cipovima i teorijama zavere kako su to zapadnjaci preneli (mada si ti napisao da je protiv cipova ili sta vec), vec je pricao o "obaveznom vakcinisanju" i da je protiv toga dok se to narodu ne predstavi detaljno.
Protiv tog trenda sam i sam.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Tenis

PostPostao/la HunterDX » 23 svi 2020, 18:28

@
Maki
Proprati malo neke intervjue mister Bill-a.

@
donniedemonD
Budi siguran da neće reći koji je pravi razlog, niti je lud da tako nešto kaže. Pokušava da nastavi karijeru bez vakcine, pa mu nikako ne bi išlo u prilog da se kači sa ljudima koji su daleko moćniji od njega. A i na ovaj način je upao u problem, jer je njima jasno šta je hteo da kaže, a sad ga medijski uništavaju.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Tenis

PostPostao/la Maki » 23 svi 2020, 18:40

Citiraj.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Tenis

PostPostao/la Sherpa » 23 svi 2020, 18:43

Jel vi znate zašto je obavezno? Zato što se stvara kolektivni imunitet i to je jedini način na koji se bolest ubije. Cjepivo pojedinačno ne znači da se nećeš zaraziti. Samo ako se svi cijepimo pomaže i nema šanse za određenu bolest. Što znači da oni koji nisu cijepljeni su problem zajednice. Veliki problem.

Đoković priča pizdarije u koje nije upućen. Bolje da se drži tenisa. Ovak ispada glup.

I da. Ovo je opće poznato. Samo treba malo slušati. Pogledajte što su napravile s boginjama. Boest koja je kroz povijest ubila nekoliko milijardi ljudi danas postoji samo u laboratorijima.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Tenis

PostPostao/la HunterDX » 23 svi 2020, 22:00

@
Maki
https://youtu.be/5ke3-_dMq74 Proveri sve što je rekao, imaš i dotičnog da čuješ.

@
Sherpa
Za tebe ispada glup svako ne prihvati ono što MS mediji prenose?
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Tenis

PostPostao/la Sherpa » 23 svi 2020, 22:04

Za cijepiva imaš jasne dokaze da pomažu. Od boginja pa do ovih protiv gripe. To nisu mainstream mediji nego znanost, jasni dokazi. Da. Imaš situacije kada je nekome naštetilo al taj postotak je zanemariv. Osjetno manji od smrtnosti tih bolesti

S cijepivom za koronu, jednom kada ga bude, je problem što je novak taj koji bi ga trebao primiti. ti i ja nismo važni, mine prolazimo 30-50 država godišnje, on prolazi. On je točno tip ljudi koji su najbeći prenosioci, oni koji nakviše putuju.

E: gates nije ništa kazao o čipiranju
slika

lemonzoo
Rank 5
Rank 5

Tenis

PostPostao/la lemonzoo » 23 svi 2020, 22:15

Gates je kroz svoje intervjue samo iznosio detalje o procesu nastanka cijepljenja.

Usput,

-cijepljenjem su 1970-ih potpuno iskorijenjene boginje
-cjepivo za koronavirus neće doći tako brzo
-nitko vas neće cijepiti neprovjerenim bućkurišem
-svatko se treba cijepiti. postoje imunokomprimitirane osobe koje to ne mogu i mi ih štitimo tako što se cijepimo. Da bi se postigao imunitet krda, treba doseći određenu prlcijepljenost.
-mi smo neuki, pustimo doktore koji su završili fakultet da se bave time.

@
Sherpa
, mogo si ovo odvojiti u temu Cijepljenje.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Tenis

PostPostao/la HunterDX » 23 svi 2020, 22:24

Osim što ti isti stvore virus pa naprave vakcinu, druga stvar je što je jasno da se pumpa sve i da se prijavljuju daleko veće brojke od realnih. Ja sam bre iz Kruševca koji je navodno bio žarište.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Zdravlje

PostPostao/la Sherpa » 23 svi 2020, 22:28

Al nisu stvorili virus. Zadnje studije kazuju da je virus došao na on tržnicu od strane čovjeka. Ne da je tamo nastao

Tamo se samo razmnožio.

Farmaceutska industrija se ne treba zajebavati s tim, ionak već dovoljno tableta se guta, pogotovo u Americi
slika

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.