UFC/MMA

Oktagon fight

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Cenation Leader »

Navodno Khabibov otac trazi 100 milijuna za revans sa Conorom, vidjećemo po meni ne bi trebao tako lako dobiti priliku za titulu nakon pobjede nad veteranom, sa Masvidalom bi bila dobra borba i neka tu pokaze za sta je spreman.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Wulf7X »

Stošić gubi i treći meč zaredom pa mu je opastanak u kompaniji upitan. Šteta baš imao je potencijala za nešto više :?
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Ma tu sitnice prave razliku, a on je nije pokazao, mogli bi mu dati možda još meč, nije pao, nije tapkao, ali nije nikog ni završio, niti se pokazao kao neko ko može da sakubi dosta bodova. Nije greška ostaviti ga, nije greška otpustiti ga.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

Način na koji je jones obranio titulu je presmješan. Ali apsolutno presmješan. Reyes je bio bolji, jones nije pokazao baš ništa. Al hej, donosi pare pa su sudci na temelju toga odlučili.

Better prowrestling then wwe
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Zasitio se Jones, poslednja 3 meca odradio preko kurca. Ne znam hoce li ga prelazak u tesku trgnuti na polju motivacije, ali ovim tempom ce ga neki pacer tipa Rejes dobiti bezveze. (mada je sva 3 meca dobio zasluzeno, ukljucujuci Rejesa).
12 godina je na vrhu, u godinama je kad njegove kolege tek krecu sa osvajanjem titul, a on je svoju osvajao u 4 navrata i odbranio dvocifren broj puta. Nema poraz u karijeri.
Bolesno.

Pritom, pritisak pod kojim se Jones bori je neizdrziv za gledanje, nozem moze da se sece... a on se rutinski nosi sa tim.

Unucima cu pricati o mentalnoj snazi uma Jon Jonesa. Onoj borbenoj.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

Nema poraza kada je pol karijere bio na dopu

A drugu polovicu sudci navlače za njega. Dva iltri puta je bježao po ringu od protivnika i svjedno dobio meč u kojem je zadao manje udaraca a rušenjima nije napravio apsolutno ništa. Doslovno je dobio zato što je veće ime.

Toliko velik da je čitava publika zviždala na kraju meča. Reyes je dobio prve tri runde, tj morao ih je dobiti, bio je bolji u njima.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Da je to bar tako... ali nije. Dakako nije. Prilicno kompleksna tema, objasnicu ti ukratko, ali mislim da nema svrhe jer nisi bas u tome, a i ponavljam se bez uspeha. Nek bude ovo poslednji put.

Sta podrazumevas pod prvu polovinu karijere?
Meceve je radio sa dopingovanim Belfortom, Macidom, Dzeksonom, Baderom, Evansom, Sonenom... sve borci kojima se karijera ugasila u isto vreme, dolaskom USADAe. Slucajnost?! Malo je mnogo za slucajnost.
Pogledati razliku njihovog izgleda pre usade i posle. Sve jasno.

Covek je dobio Gustafsona, Cormiera i Teseiru bez da se oznojio nakon svega toga.

On je kokainski zavisnik, (javna tajna), mogu mislit sta je sve unosio u sebe tokom karijere. Trpao je sta je stigao. Priznao je da je par dana pred mec sa Cormierom smrkao kokain.

Uhvacen je sa abnormalno malim kolicinama steroida koji ne poboljsavaju nastup u oktagonu. Sto je takodje kompleksna tema kojom se razbacuju mnogi, a neupuceni su. Da, pomagalo mu je u pripremi, ne znatno, ali jeste u svakom slucaju, no opet nista na sta se on oslanjao.

Covek u oktagonu se nije nikad oslanjao na snagu i udarce, ALI NIKAD , vec taktiku, abnormalni fight iq i kontrolu ringa, stavke kojima je dominirao izrazenim ekstremitetima i visinom. Ako postoji steroid za te tri stavke, onda ga je uzimao, ali onda moramo da kazemo da i Curry uzima steroide da bolje sutira trojke. Posto je na tom nivou tvrdnja.

Nijednu poklonjenu pobedu nema, sve zaradjeno. Protiv Rejesa je rutinski uzeo 4. i 5. rundu, a iz prve tri mu je onda bila dovoljna jedna, koju je i uzeo. Ja sam bodovao 48 47 za Jonesa. Ne mozes na konto jedne kontroverzne bitke da kazes da mu poklanjaju pobede. Generalizujes.

Kome sve publika nije zvizdala, moze jednom i Dzonsu, iako nezasluzeno.

I na kraju, 90% boraca je na necemu, razlikuje ih znanje o hemiji, kvalitet ljudi u timu i ko ce se bolje ocistiti. Za ciscenje testa je potrebno 24h, nekad i manje, zavisi od kolicine. Neke uhvate, neke ne stignu.

GSP je covek pucao od steroida, to je potvrdio svaki do jednog bodibilder trener kome su pokazivali nejgove slike, dolaskom USADE naprasno i neocekivano zavrsio karijeru kao mlad. Slucajno?

Ovo nije sport u kome treba traziti steroidase, jer svi su na nacemu. Ovo je dzungla, gladijatorske borbe savremenog doba. Cirkus za mase. Zato ga i volim.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

Zo što su ostali bili na dopu ne mjenja činjenicu. Napravi kao i biciklizam lanvu oduzeo titule. Ne daj ih nikome pošto su svi bili na dopu.

Ta priča 'ne pomaže' je teži bullshit, da ne pomaže ne bi bilo zabranjeno. Ako je zabranjeno onda je zabranjeno. Točka. Kao što su mu i zadnji puta progledali kroz prste iako je imao više od dozvoljenog, sa objašnjenjem da je to od prije. Tu je trebalo dobiti doživotnu zabranu i bok. Kako on tako i svi drugi.

Ona dva bježanja po ringu su trebali biti minus bodovo. Reyes je po meni, a i mnogima dobio tri runde. I trebao je biti prvak. Jones pokazuje kako od doping kontrole ne da nije najbolji, nego nije ni blizu. Jedino zašto je dobio je zato što je ime i zato što bi jonesov odlazak u višu kategoriju bio manje zanimljiv ergo sum manje para.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Mislim da bi UFC mogao da se pozabavi sudijama, uvek, ali uvek kada oni odlučuju, pobedjuju jača imena, mislim da ipak greba da se gleda ko je bio bolji po rundama i da mu se da pobeda.

Jones radi jako loše borbe u poslednje vreme, ima i 2 poraza, koji naravno nisu bili porazi, mislim da treba da idu na revanš sada, čak se i Dana oglasio povodom toga.

Ako me nešto iritira kada su sportovi u pitanju, to je sudjenje, gde jedan kreten može da odluči da sruši snove sportisti, još ih boli ona stvar što je neko trenirao kao lud i bio bolji, a isto gledam, čak i kada navijam za nekog, a sudije mu pomognu, jednostavno nisam zadovoljan, jebeš pobedu koja nije pobeda.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

Ocel ga netko napokon smjestiti tamo di pripada. U neki zatvor. Apsolutna budaletina

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la azo »

Tamn se sad svi oporavljaju pa nek odrze neki turnir za LHW titulu.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

Espn reko ne na sve danine morbidne ideje. Ufc odgođen na neodređeno.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Šteta, mogli smo imat bukvalno kung fu film
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Auu kakav meč Gaethje/Ferguson :clap: dugo nisam video ovako dobar meč, a prvi put da neko nokautira Fergusona.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Danas je Stipe Cormier 3 zar ne? U biti tehnički sutra po našem vremenu?
slika
Odgovori