#ostanidoma

Anketa za zajedničko gledanje wrestling showova

Video igre

Virtualna domena

Interaktivna zabava
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Status: Offline

Video igre

PostPostao/la donniedemonD » 25 ožu 2020, 17:02

Ne znam mogu li kroz plasiranje igrica na PC (dakle, da ostanemo bez ekskluziva potpuno jednog dana) da nadoknade jedno 50-60 miliona izgubljenih korisnika u tom slucaju? Kad bi gledali danasnji presek. Puta 500 evra...
Generacijski bi morali da prodaju jedno 500-600 miliona kopija igara preko PS4 prosecne prodaje jednog ancarteda od 10ak miliona primeraka samo,da to sve nadoknade. A mnogo vise prodatih kopija da bi bili u osetnom plusu jer su igre prebacili na dodatnu platformu. Ne deluje mi realno jer pricamo o 10ak hit hitova igara koje mogu da se prodajuu u vise milionskim ciframa.
Ako odu i na xbox to je druga prica... mada opet...

Draz PS konzole su mi ekskluzive, za slucaj da ostanu bez njih, govorim iz svog ugla, ne bih koristio konzolu. Nadam se da se to nece desiti.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Video igre

PostPostao/la Sherpa » 25 ožu 2020, 17:32

Pa da, al pogledaj time frame. Kad je horizon izašao, koji je potvrđen za pc. Okada je gow izašao, koji je potencijalan za pc. To ne utjece na to njih, samo može biti dodatna prodaja. Pogotovo ovako lasno u generaciji.

Eksluziva na godinu dana? Itekako velika stvar. Tko će čekati godinu dana da dođe negdje drugdje? Ova odluka neće utjecati na pad prodaje konzole, pošto ne vidim zašto bi istovremeno izdavali za ps4 i pc.

Vidiš da i xbox razmišlja opozvati tu odluku za next gen.

Ps: jednom ti se omaklo i ubio si cyber vilu, ali ostatak puta si uspješno kazao riječ igra
slika

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Video igre

PostPostao/la donniedemonD » 25 ožu 2020, 20:26

Ako budu izlazile sa par godina zakasnjenja, nemam nista protiv, sta vise... I to nece uticati na kupovinu konzole kod publike.
Moji strahovi gledaju ka scenariu gde igre izlaze uporedo za PC i konzolu... brrr....

Vidim izaslo nesto Persona 5 Royal... eh... bas mi se igra... ja sam igrao obican Persona 5, valjda sam i dalje pod utiskom koliko je dobra, a igrao sam ima dve godine :lol:

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Video igre

PostPostao/la Sherpa » Jučer, 15:13

Preporuka za poslušati

slika

Natrag na “Knjige / Video igre / Glazba”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.