Knjiga

“So many books, so little time.” Frank Zappa

Interaktivna zabava
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la Mary »

Žena na prozoru, A. J. Finn
U zadnje vrijeme imam osjecaj da citam trilere s identicnim glavnim likovima, u novijim romanima su to uvijek zene srednjih godina, s propalim brakom iza sebe, bez samopouzdanja s viskom kilograma, s nekom psihozom i problemom s alkoholom, dok su s druge strane uvijek nekakve sretne obitelji, svi zgodni i uspjesni, ali tako se samo cini...
Nije lose na kraju, ali nije originalno, znala sam da
► Prikaži “Spoiler”
Ipak sam mu dala ocjenu vise jer priznaje da je hrpu ideja ukrao od Hitchcocka. 3/5 realno, ali ipak sam dala 4/5 na Goodreadsu.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la Mary »



Promasiti cu ovu u par dana. :cry:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57833
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Knjiga

Post Postao/la Sherpa »

baš me zanima, kakav vam je cover ovogodišnej sferakonske zbirke (čak i ako je nikada nećete čitati)

slika
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la Mary »

Zanimljivo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57833
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Knjiga

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la Mary »

Kakva kriza... Vec gotovo mjesec dana nista ne citam. Kad bi rekla da sam imala pametnijeg posla, lagala bi. :naocale:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la Melloo »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Kakva kriza... Vec gotovo mjesec dana nista ne citam. Kad bi rekla da sam imala pametnijeg posla, lagala bi. :naocale:
same
Sta da radimo @Mary
Ja prirepmio drugi dio Game of Thronesa da citam i nikad pocet. :roll: :roll: :roll:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57833
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Knjiga

Post Postao/la Sherpa »

ocetel citat vorkosigana :D

mene nesto vuce da ih ponovo citam preko ljeta :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la Melloo »

Ja sam mnogo vise fantasy nego sci fi pa bih da nastavuim GOT al mi se ne da uzet citat nikakoooooo.Jednostavno isplaniram da citma i onda bi sve drugo radio osim citao.Zavrsim obicno u krevetu igrajuci pubga il cak ucim :lol:
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la Mary »

Ne mogu nista naci sto mi zvuci zanimljivo, razmisljam izmedju Ready Player One, Hobbit i Bird Box. A mozda bi mogla i biografiju Drazena Petrovica. Tako se predomisljam cijelo vrijeme. :confusion-shrug:
Avatar
SenkaKojaLuta
Rank 6
Rank 6
Postovi: 496
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:11
7
Lokacija: Wrong Side of Heaven
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la SenkaKojaLuta »

^ Moram ti preporuciti Summer of Night, prvi u Simmonsovom serijalu Seasons of Horror. Ja sam se prevario i prvo procitao trecu knjigu iz serijala, nikada sebi ne mogu oprostiti sto sam je procitao pocetkom maja, knjiga je izvanredno stivo za hladne zimske dane. Inace Simmons uvjerljivo vlada atmosferom i stvara svijet i likove sa kojima se veoma lako povezujemo.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la Melloo »

SenkaKojaLuta je napisao/la:QR_BBPOST ^ Moram ti preporuciti Summer of Night, prvi u Simmonsovom serijalu Seasons of Horror. Ja sam se prevario i prvo procitao trecu knjigu iz serijala, nikada sebi ne mogu oprostiti sto sam je procitao pocetkom maja, knjiga je izvanredno stivo za hladne zimske dane. Inace Simmons uvjerljivo vlada atmosferom i stvara svijet i likove sa kojima se veoma lako povezujemo.
Kakvo je tvoje misljnje o A Song of Ice and Fire ako si citao
Avatar
SenkaKojaLuta
Rank 6
Rank 6
Postovi: 496
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:11
7
Lokacija: Wrong Side of Heaven
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la SenkaKojaLuta »

^Nisam procitao, imam je u kolekciji ali nikako da se odlucim na taj korak. Nisam cak ni gledao seriju jer sam prvo zelio obraditi literarni predlozak ali eto nikako da se desi, ali ukoliko ostanem dosledan svojim rijecima to se vrlo vijerovatno dogoditi ove jeseni. :D
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Knjiga

Post Postao/la Mary »

Procitala sam Summer of Night prije par godina, razmiljala sam o nastavku (A Winter Haunting) ali nisam bas procitala osobito dobre komentare, pa sam odustala.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57833
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Knjiga

Post Postao/la Sherpa »

SenkaKojaLuta je napisao/la:QR_BBPOST ^Nisam procitao, imam je u kolekciji ali nikako da se odlucim na taj korak. Nisam cak ni gledao seriju jer sam prvo zelio obraditi literarni predlozak ali eto nikako da se desi, ali ukoliko ostanem dosledan svojim rijecima to se vrlo vijerovatno dogoditi ove jeseni. :D
nemoj čekat kraj serijala... ne isplati se... treba napisat još dvije knjige...
slika
Odgovori