Rasprave o glazbi

Interaktivna zabava
donniedemonD
Rank 7
Rank 7
Status: Offline

Rasprave o glazbi

PostPostao/la donniedemonD » 23 srp 2019, 21:01

Covek zvuci bolje nego dok je bio u primeu. 20 puta sam premotavao sekvencu na 1:44. Hvata me neka jeza, od kvaliteta i glasa.
Meni najlepsi glas na prostorima bivse juge bio i ostao.

Kad se dugme rasturilo, nikako nisu uspeli da se izdignu kao solo izvodjaci. Ne znam zasto.

T-City...

bio jednom jedan fabricio...

Mary
Globalni moderator
Globalni moderator

Rasprave o glazbi

PostPostao/la Mary » 27 srp 2019, 19:32

^ Alenov mi je medju deset najdrazih glasova s nasih prostora, ali imam dojam da je kao osoba grozan i pohlepan i da je sam sebi stajao na putu.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Rasprave o glazbi

PostPostao/la ~MandyRose~ » 27 srp 2019, 22:09

ikona
slika

ya only liv once.

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Rasprave o glazbi

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 05 kol 2019, 21:16

Tia sam da mi se svidi novi Manntrin album al jebiga. Nastavlja se to da su instrumentalno OK (iako generični i malo zaostali) u metal djelovima i debelo iznadprosječni kad uključe zvuk neelektričnih instrumenata (koji nažalost dolaze do jačeg izričaja samo u refrenima, a u ostatku pisme ih ili nema ili bauljaju negdi u pozadini prigušeni "najboljim" riffovima iz 2006.). Nastavlja se i (po meni) glavni problem benda a to je da su vokali i pogotovo tekstovi dosadni i generični u najboljem slučaju i teži neslušljivi krinđ u najgorem. Taj problem je sad tim gori jer su pisme primarno na engleskom, i van mojih preferenci di sam uvjeren da će folk metal uvijek zvučat bolje na materinjem jeziku benda (jer zamisli, zvuk tradicionalne hrvatske primorske glazbe nije zamišljen da ide uz engleski), ako ti ne znaš napisat dobar tekst na hrvatskom nećeš znat ni na engleskom. Jedina pisma koju bi izdvojia je Murter (izvedenu na njemačkom) koju je napisa Michael Rhein iz In Extrema di bar ne razumim tekst pa ne mogu procijenit koliko je sam tekst dobar/loš al bar zvuči ok. Doduše ako je hrvatska verzija iste 1:1 prijevod ili približno tome nije se ni Michael posebno iskaza. Mogu reć i da su pripjevi catchy ako ništa drugo, tako da bar neće imat problema s tim da ljudi pjevaju s bendom te djelove uživo šta mi se čini i primarni cilj njihove filozofije pisanja pjesama.
Sve u svemu šta ja znam, ovo zvuči ko solidna B Sides kolekcija nekog puno boljeg benda.
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Rasprave o glazbi

PostPostao/la Maki » 21 kol 2019, 10:48

Imaju "Iliri" dobru melodiju. :mrgreen:

Natrag na “Knjige / Video igre / Glazba”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.