Video igre

Virtualna domena

Interaktivna zabava
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Status: Offline

Video igre

PostPostao/la donniedemonD » 14 ruj 2020, 21:02

TELL ME WHY , uhvatio sam par pocetnih scena, igra prelepo izgleda u 4K

slika slika

slika slika

raptor1989
Rank 8
Rank 8
O meni: Gamer, fan stripova & pro wrestlinga.

Video igre

PostPostao/la raptor1989 » 14 ruj 2020, 22:56

Wrestling je ove godine očajan. Ništa me ne drži da pogledam makar jedan cijeli event. Jednostavno ne uživam više kao što sam uživao prije cijele ove situacije sa znate već čime (neću pisati o tome ovdje; mislim da nam je svima dosta). Zato sam odlučio gurnuti ga sa strane (čekam neke bolje dane) i više se posvetiti gamingu. Nikada nisam imao toliko prednarudžbi u jednoj godini. Obično sam ih imao nekoliko, a pošto je ova godina sama po sebi užasna, odlučio sam ju popraviti s vrlo dobrim prilivom igara iz mjeseca u mjesec. Frcale su prednarudžbe i trošili bonovi (za igre poput Snowrunnera i Deliver Us The Moon, a i pokoju igru na akciji). U svakom slučaju 100 puta bolje nego da su novci zavšili u školjci nakon nekoliko rundi pića. Ovo su moje preostale prednarudžbe za ovu godinu (po redoslijedu izlaska):

----------------------------- 9. MJESEC -----------------------------

----------------------------- 10. MJESEC -----------------------------

----------------------------- 11. MJESEC -----------------------------

Samo ih je 7 ostalo. Ako je vjerovati CD Projektu na riječ, sam Cyberpunk će mi uz sve obaveze koje imam oduzeti minimalno 2 ili 3 mjeseca da završim. Možda čak i više. :doh: Još nisam uzeo niti godišnji da završim treći dio Witchera. :cry: Što se tiče PS5-ice, ne planiram ju prednaručiti. Morati će proći makar 6 mjeseci izviđanja poslije izlaska iste da budem 100% siguran da želim nabaviti svoj primjerak. Ono na što sam bacio oko je Nintendo Lite. Razmišljam o kupnji tamo negdje oko blagdana. :think: Ima li tko iskustva s LIteom? Da li ste igrali išta?
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Video igre

PostPostao/la Sherpa » 14 ruj 2020, 23:17

obožavam ovakve stvari

slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Video igre

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 14 ruj 2020, 23:38

raptor1989 je napisao/la:Source of the post Ako je vjerovati CD Projektu na riječ

Pari mi kasno da je odgode, iako očekujem izbagani nered kad izađe ko šta je W3 bia. Meni najgore šta izlazi na isti dan kad kreće i G1 :mrgreen:

Inače priša Wasteland 3, igra se baš raspadne pred kraj i šta se tiče gameplaya i šta se tiče priče i šta se tiče bagova, šteta jer je do te točke odličan RPG :?
slika

raptor1989
Rank 8
Rank 8
O meni: Gamer, fan stripova & pro wrestlinga.

Video igre

PostPostao/la raptor1989 » 15 ruj 2020, 21:23

@
Eumaus The Swineherd

Samo bugovi ili su i učestala nasumična rušenja isto na popisu, prijatelju? Igra mi je djelovala zanimljivo i planirao sam ju možda nabaviti, ali nakon tvog posta očito ću morati pričekati da ju zakrpaju.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Video igre

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 15 ruj 2020, 21:59

Nijednom mi se nije srušila, iako sam par puta bia uvjeren da oće jer je vrime za nešto učitat meni bilo generalno dosta dugo. Više stvari poput toga da ti lik puca di nisi cilja ili da se quest sjebe jer neki event ne želi opalit. Čisto primjera radi bez spoilera, na početku imaš izbor pustit nekog lika iz zatvora šta sam i napravia, kad sam uša u endgame taj se lik nekako vratia u zatvor i igra tretirala ko da je to bia moj izbor. Doduše igra sam na PC-u, znam da je rušenje problem primarno na konzolama. Svakako preporučam da daš malo vrimena da ispatchiraju sve, koliko sam vidia devovi imaju jasan roadmap za popravke šta je obećavajuće. Kraj je malo tanak šta se tiče sadržaja (i balansa), al sve do toga je odlično, pogotovo priča šta je najvažnije u RPG-u. Plus osjeti se da su točno razmišljali šta je bilo dobro u duji i na to nadogradili dok su ono loše ili popravili ili odbacili. Sundtrack me isto pozitivno iznenadia šta je izgleda tema u zadnje vrime :mrgreen:

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Video igre

PostPostao/la Sherpa » 16 ruj 2020, 22:10

Ff16 ekskluzivan... Ps ak ne sjebe s cijenom će pomest
slika

Maridius98
Član mjeseca
Član mjeseca

Video igre

PostPostao/la Maridius98 » Jučer, 05:28

Au kakva maestralna prezentacija PS5-ice. Bukvalno sam za svaku igricu zainteresovan, ovo se odavno nije desilo.

Final Fantasy XVI: Nisam neki veliki fan JRPG-a kao žanra, ali ovo deluje odlično posebno mi se sviđa taj Naruto osećaj same priče.

Spider-Man Miles Morales: Malo sam razočaran što su ovde ukombinovali elemente Infamous-a sa Spider-Man-om, ali gejmplej izgleda odlično. Priča mi deluje kao neki čist prosek, ali očekujem da će da me iznenade.

Hogwarts Legacy: Ladno RPG u Harry Potter univerzumu. Odlična stvar što nema veze sa samom franšizom tj. što se dešava dosta ranije nego knjige pa očekujem svašta, ovo sam sanjao još kao klinac.

Call of Duty Black Ops Cold War: Ovo će da bude verovatni prvi CoD koji ću da igram još od originalnog Black Ops, fenomenalno izgleda.

Village: Novi Resident Evil, moram li nešto da dodam?

Death Loop: Vrlo zanimljiv koncept, videćemo kakva će da bude realizacija. Pored toga ne znam da li je ovo singleplay ili multiplayer ali svakako deluje zanimljivo.

Devil May Cry 5 Special Edition: Simpa da ćemo da imamo ovo na launch-u.

Oddworld Soul System: Kako me je spucala nostalgija kad sam video ovaj trejler, ne pamtim kada sam poslednji put igrao neku platformu.

Five Nights at Freddy’s Security Breach: Drugačiji koncept nego običan FNaF. Ima više taj neki RE feel, videćemo.

Demon’s Souls: Ovo je nostalgija za sve pare. Prelepo izgleda, jedva čekam.

Fortnite: Zamislite Fortnite za PS5. Ko bi rekao?

Ragnarok: Naježih se kad su ovo najavili. I to će biti brže nego što sam očekivao, sledeće godine. Očekujem mnogo od ovoga.

Manja je cena nego što sam se nadao. što je dobra stvar. Ovo se uzima čim izađe, jedino sam razočaran što još uvek nisu rekli koje će igre ići day 1. Prelepa prezentacija.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Video igre

PostPostao/la Sherpa » Jučer, 09:00

Mislim da su samo spajdi i lbp day 1 od sony stvari. Al bit će tu ponešto 3rd party stvari koje izlaze ala assassin, cod, dmc, watch dogs, pa čak i cyberpunk

Iako su to sve tranzitni naslovi, bit će što za igrat, pogotovo lad dodaš kako ćeš đoći i ps4 naslove
slika

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Video igre

PostPostao/la donniedemonD » Jučer, 19:39

Svidja mi se ovo sa PS+ collection. Daju ljudi 20 vrhunskih igara za dz ako se uzme pretplata na petici.

God of War najnoviji
The Last of Us: Remastered
Uncharted 4: A Thief’s End
Battlefield 1
Monster Hunter World
Fallout 4
Final Fantasy XV
The Last Guardian
Ratchet and Clank
Infamous: Second Son
Days Gone
Bloodborne
Detroit: Become Human
Batman Arkham Knight
Mortal Kombat X
Persona 5
Until Dawn
Resident Evil: Biohazard

Ne znam samo da li ce se to siriti kasnije ili je to konacni spisak kao poklon Sonya. Ali nije alibi spisak igara, stvarno ozbiljan poklon.

Ostatak onako. Generalno od medijske kampanje o sonyu, ne samo ovo izlaganje sad sa igrama, koje mi je takodje uklopljeno u sivilo.
Ja sam uzbudjen zbog konzole, ali me nista nije taklo do sad...

Cena konzole ok, cena igara blamantna. U SRbiji ce disk biti 85 evra :lol:

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Video igre

PostPostao/la Sherpa » Jučer, 19:56

Pa skoro sve ovo je dio ps plus kolekcije ako si plaćao kroz godine. Barem 10 ovih naslova imam u sklopu tog
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:
Status: Online

Video igre

PostPostao/la Wulf7X » Jučer, 20:17

Football Manager 2020 free na Epic Games store :)
slika

Maridius98
Član mjeseca
Član mjeseca

Video igre

PostPostao/la Maridius98 » Jučer, 20:41

Tek sam sad provalio ladno 85 evra igrica. Genijalno, :D
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Video igre

PostPostao/la Sherpa » Jučer, 20:47

Prekinute mi ubijati cyber vile :cry:
slika

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Video igre

PostPostao/la donniedemonD » Jučer, 20:49

Sherpa je napisao/la:Source of the post Pa skoro sve ovo je dio ps plus kolekcije ako si plaćao kroz godine. Barem 10 ovih naslova imam u sklopu tog

Pricam o novim korisnicima naravno. Medju kojima cu biti uslovno receno i ja sobzirom da sam pored konzole, prodao i svoj nalog svojevremeno sa pretplatom.

Natrag na “Knjige / Video igre / Glazba”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.