#ostanidoma

Marvel Cinematic Universe

mcu

Filmoljupci navalite
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

PostPostao/la Sherpa » 26 pro 2019, 20:55

Pogledao s bratom sve još jednom, updejti na neke filmove, kao i dodatk nekih novih

Ironman - 8/10 - dobar, zabavan premda suludo glup na momente
Hulk - 2/10 - jedno veliko dosadno i isprazno ništa update: iako ne i ocjene, mislim da je najveći problem casting. norton mi ne sjeda kao hulk, a liv tyler je apsolutno iritiantna čitav film u koje samo place. jednostavno kada sve to zbrojiš film je jako slab. iako je zapravo radnjom prilično koherentan.
Ironman 2 - 7/10 - ajmo biti realni, gledati robote kako se mlate je zabavno, a film je dosta zabavan
Thor - 8/10 - čuo sam dosta lošega, no iznenadio sam se. iako klišejast bio mi je prilično zabavan
Captain America - 2/10 - apsolutno dosadno i užasno. Update: Prilikom drugog gledanja mi je nešto boljji nego prilikom prvog, ali je i dalje prilično slabašan film
Avengers - 9/10 - ovo je bilo baš jebeno zabavno
Ironman 3 - 5/10 - baš sve u ovom filmu je bilo na sve strane, od negativca pa do radnje
Thor 2 - 5/10 - Isto jedan u kojem se nisu baš proslavili, ali bilo je zabavnih momenata
Captain America 2 - 10/10 - Nisam očekivao ovako nešto. ovo nije bio dobar super junak film, ovo je bio dobar film. Odlično
Guardians of the Galaxy - 10/10 - Vizualno sjajan, i jedan od boljih soundtracka do sada.
Avengers 2 - 6/10 - Jako mehasto, puno interakcije između likova, no negativac je bio za čorkicu
Ant-man - 8/10 - Soludo kao ideja i zabavno
Caprain America 3 - 4/10 - jedna zabavna borba prema kojoj je vodio civil war, sve ostalo pušiona. Drugo gledanje nešto bolje, ali mi i dalje nije baš sjajan
Dr. Strange - 5/10 - Origin story koji nije pretjerano zabavan, film je previše uložio u efekte, premalo u supstancu. Update: slabiji drugi puta, a glavni razlog je u tome što strange u istom filmu od n00ba postane l33t
Guardians of the Galaxy 2 - 3/10 - kako loše odrađeno, previše forsiranja humora, previše dosadno, premda vrlo vrlo jak kraj
Spiderman - 8/10 - U drugom glednju shvatim koiko je ovaj film zapravo zabavan i koliko ima dobrog narativa
Thor 3 - 4/10 - kako je ovo bilo blesavo, cijeli film je imao tako cringe notu Update: no u drugom gledanju je dosta bolji. Mislim da je najveći problem što ne prestaju forsirati humor. Mnogima je ovo jedan od boljih mcu filmova, meni nije.
Black Panter - 1/10 - užasno dosadno, užasna premisa, ništa mi nije bilo dobro u ovome. vjerojatno najgori do sada
Avengers - 9/10 - mrvicu od toga da mu dam desetku, bio je jako dobar
Ant-man 2 - 8/10 - kako je ovo jebeno zabavno, al baš ono glupavo zabavno i nije ti žao vremena
Captain Marvel - 3/10 - dosadnjikavo, samo zbog mačke dobije 3. i pri tome ne mislim na glavnu glumicu
Avangers Endgame - 10/10 - Gledati doma donosi problem trajanja, no i dalje je za mene odličan film
Spiderman Far From Home 7/10 - Meni mrvicu lošije nego prvi Spiderman, no to je u svakom slučaju pohvalno.
slika

raptor1989
Rank 8
Rank 8
O meni: Gamer, fan stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

PostPostao/la raptor1989 » 26 pro 2019, 21:07

Nisi jedini koji gleda sve od početka. Ovo mi je četvrti put što gledam sve filmove po redoslijedu/fazama. Danas sam završio s Civil Warom, a večeras ili sutra popodne Dr. Strange i Guardians of the Galaxy 2. Vidim da ti se od solo filmova najviše svidio Ant Man 1&2. Mnogi ljudi podcjenjuju tog lika iako je imao veliku ulogu u Endgameu.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

PostPostao/la Sherpa » 26 pro 2019, 21:10

Zato što su dobro postavljeni i zabavni. problem je što mcu malo žuri s nekim origin storyima. recimo ok mi je što marvel postane op nakon prvog filma, nije mi ok što dr strange to postane.

ono što marvel treba smanjiti je s količinom toilet humora. počeli su pretjerivati s njime, kao da imaju 'svakih 20 minuta moramo imati neku šalu'. u nekim filmovima to funkcionira, antman, dok je u nekia loše, ala hulk 3
slika

raptor1989
Rank 8
Rank 8
O meni: Gamer, fan stripova & pro wrestlinga.

PostPostao/la raptor1989 » 26 pro 2019, 21:17

Slažem se. Trebaju smanjiti količinu humora. Debeli Thor je kap koja je prelila čašu. Od skoro savršenog lika napravili su smijuriju, posebno kada uzmeš u obzir da je uz Hulka i Cpt. Marvel jedan od najjačih članova Avengersa.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

PostPostao/la Sherpa » 26 pro 2019, 21:25

raptor1989 je napisao/la:Source of the post Debeli Thor je kap koja je prelila čašu. Od skoro savršenog lika napravili su smijuriju

ja se tu ne slažem. meni je zapravo ovo bilo jako dobro odrađeno. pošto je njegov fizički izgled bio manifestacija njegova psihičkog stanja. on je bio psihički dno. Izgubio je pola ljudi za vrijeme thora 3, onda ga je thanos zgazio u svemiru, zatim ih je thanos zgazio u borbi. Dao je sve od sebe te je i dalje izgubio pola. Ubio ga je u konačnici, ali je on to smatrao pirovom pobjedom. I to kao kralj i jedan od najjaciš. Jednostavno je došao u stanje gdje ga nije bilo briga, gdje se povukao u osamu, pio pivo, igrao video igre. sve kako se ne bi suočio sa porazom.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

PostPostao/la ~MandyRose~ » 26 pro 2019, 21:47

gledao sam Čuvare Galaksije 2 sada kada je bilo na Novoj TV, odlican je i smijesan film, ali i dalje preferiram jedinicu!
slika slika slika

Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.

PostPostao/la Cenation Leader » 29 pro 2019, 19:30

11 godina ozbiljnog rada je ovdje bilo, i moram priznati da po meni za 11 godina nisu imali nekog užasno lošeg filma, onih prosječnih i dosadnjikavih je dakako bilo ali i oni su imali neku vrijednost. Ja bih to ovako rasporedio:
Avengers 1,3,4, Cap America 2,3, prvi Guardiansi, Panther su mi odlični filmovi.
Thor 3, Iron Man 1, oba Spidermana, Avengers 2, Gotg2 su mi jako dobri.
Ostali su ono solidni filmovi, na momente neki čak i dosadnjikavi i sa određenim problemima ali niti jedan nije ispao baš težak fail ni u smislu kvalitete a bome niti financijski.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

PostPostao/la ~MandyRose~ » 29 pro 2019, 23:53

Black Widow dolazi, biti ce to najbolji Marvelov film svih vremena, BOOKMARK THIS
slika slika slika

Cenation Leader
Rank 10
Rank 10

PostPostao/la Cenation Leader » 29 pro 2019, 23:56

Film ima potencijala ako bude pravljen na fazon Winter Soldiera kao neki dobar špijunski film.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

PostPostao/la Sherpa » 30 pro 2019, 00:00

Ja ne očekujem punood tog filma. Nadam se da će me razuvjeriti

Pogotovo kada su već jedno sjw reagirali na njenog lika...
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11

Film

PostPostao/la ~MandyRose~ » 11 sij 2020, 22:53

Upravo odgledao Avengers Infinity War na Novoj TV. We have no choice but to stan!

Nikad nisam gledao Dr. Strange pa su mi ti likovi bili nepoznati, ali Galaktičari su bili najbolji dio!

Jedino sam tužan kaj Lupita Nyang'o nije bila u filmu da se bori za Wakvandu :cry:
slika slika slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Film

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 11 sij 2020, 23:01

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post Nikad nisam gledao Dr. Strange

I bolje. Ne volim Marvelove filmove, al isto tako jedino Dr Strange smatram potpunim gubitkom vremena. Bolje da sam RAW gleda nego to smeće :roll:
slika

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Film

PostPostao/la crocop97 » 11 sij 2020, 23:20

Sva sreća pa sam odustao od Marvelovih filmova tamo kad je izašao treći Iron Man, koji je takvo smeće da sam ga ugasio, a da nisam doguro ni do polovice filma :whistle:
slika

Cenation Leader
Rank 10
Rank 10

Film

PostPostao/la Cenation Leader » 11 sij 2020, 23:23

Meni Infinity War odličan film, čak možda za mrvicu bolji od Endgame ali drugaciji filmovi ipak.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la ~MandyRose~ » 14 sij 2020, 21:55

slika slika slika

Natrag na “Filmovi / Serije / TV”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.