Game of thrones

O seriji sa spojlerima

Filmoljupci navalite
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58122
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Sherpa »

Za nju bez imalo problema mogu kazati kako je zla. Ne kao otac joj zla... Al zla
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7007
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la crocop97 »

Vjerojatno zato što nema apsolutnu vlast nad Westerosom, sigurno bi se ponašala jednako kao i ćaća da ima
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24793
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOSTsigurno bi se ponašala jednako kao i ćaća da ima
Ovo je već pretjerivanje. Aerys nije bio arogantan, on je bio lud. On nije bio Aegon the Conqueror, već Ramsay Snow.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la HBK »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Problem je što je predstavljena kao potpuni pozitivac do sada uz veoma malo mana.
U seriji niko nije prikazan kao pozitivac (sem glupog Neda i još glupjeg Jona) mislim nije vam ovo LOTR :D
Ovde serija nije podeljena na pozitivce i negativce, već svi likovi imaju u sebi dobro i zlo.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24793
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Problem je što je predstavljena kao potpuni pozitivac do sada uz veoma malo mana.
U seriji niko nije prikazan kao pozitivac (sem glupog Neda i još glupjeg Jona) mislim nije vam ovo LOTR :D
Ovde serija nije podeljena na pozitivce i negativce, već svi likovi imaju u sebi dobro i zlo.
Osim što Dany jeste. Predstavljena je kao svetica koja oslobađa robove, u koju svi na početku sumnjaju, ali je onda zavole (Tyrion, Varys, Jon) itd. Sad bi showrunneri trebali imati muda i oficijalno je turnati, ali sumnjam da će to smjeti.

Uostalom, Ned je prikazan kao trilion puta siviji karakter od Dany.

Skontao sam jedan od većih problema zadnjih sezona: posljedice više ne postoje. Cersei spali najveću septu u Westerosu, ubije njihovu verziju pape i ništa, Arya pobije Freyeve, jednu od najvećih i najjačih kuća poslije Crvene svadbe i ništa, Ramsay ubije Roosea i ništa, opet skupi ogromnu vojsku iako je logično da će svi podržati njegove protivnike i spriječiti sadističkog derača kože da dođe na vlast.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58122
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Sherpa »

@maki bolton vs stanis. Kada bolton ima ogromnu vojsku... Tko bi ga od sjevernjaka poštovo nakon što je izdao starkove? Tko bi mu došao u pomoć. I tu pretjerivanje u brojkama u apsolutno svemu. Da ne kažem kako su dvije pomorkse sile samo puknule prstima i stvorile svoje flote... Da... Brodogradnja je posao s trake

Al da, posljedice ne postoje. Nikakve.

Plus, nitko nikada ne osporava daenerys. A prilično jasno je da makne svakoga tko se ne slaže s njom. A sve što radi je pokazuje nesposobnost.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24793
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

Isto tako, da, u Dorneu one likuše izvrše puč i ništa...smh.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58122
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Sherpa »

A tek kad se dvije njene kćeri pojave na brodu, a bile prikazane na molu kako odlaze...

Isto smeće od priče
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24793
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

Ta me je priča podsjetila na WWE booking. Buldanje nekoga kao bitnog igrača (Dorana) i onda bum...on je mrtav i nikakvih posljedica to nema.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58122
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Sherpa »

A kada govoriš. Septon ili kako god se zove 'zarobi' kraljevu ženu i majku i nikom ništa...
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la HBK »

Serija je postala realno smeće od 5 sezone i bez imalo logike. Sad je gledam sa isključenim mozgom (kao i WWE :mrgreen: ) tako da mogu da uživam tako u njoj. Za inteligentnu priču čekam knjigu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24793
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST A kada govoriš. Septon ili kako god se zove 'zarobi' kraljevu ženu i majku i nikom ništa...
Eh, to mi ne smeta toliko. High Sparrow i jeste prikazan kao neko koga titule ne zanimaju i ko je spreman na tako nešto. Uostalom, Cersei u tom trenutku nije imala puno izlaza. Bila je u zatvoru i to joj je bio jedini način da izađe.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58122
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Sherpa »

ma ja govorim o tome da nje nema nekoliko dana (i to k tome još i bez suđenja, što je bar margy morala proći) i nitko nije ni prstom mrdnuo.

ako ništa, stara baba bi išla nagovoriti kralja da sada treba reagirati i da je udar na njegovu ženu udar i ne njegovu potencijalne nasljednike.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24793
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

Pa baba je i napravila nešto. Poslala je Tarlya koji je preuzeo Margaery od Vjere. Tako da je Margaery sad opet kod Tyrella.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58122
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Sherpa »

cijeli taj storylajn je bio trenutak gdje sam htio da je Joffrey kralj i da ih sve pobije.
slika
Odgovori