Oscar 2017

Academy Awards

Filmoljupci navalite
Odgovori
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Mary »

Moonlight je najlosiji film ove godine, i znala sam da nece pobjediti najbolji, ali Moonlight!? :doh:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Sherpa »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Znači snimi film o crncima, robovima i tome slicno i dobijaš Oskara
12 godina ropstva, gdje su izbacili onaj najvažniji dio knjige... Onaj koji je razlog zašto ga crnci mrze...

Daj mi kameru i budžet od 30 milijuna dolara i osvojit ću Oscara. Snimit ću film o patnjama židova crnca koji je dio života bio u logoru dok ga uplakana majka i ženma čekaju, radeći pri tome u rudniku pošto je ratno vrijeme.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la crocop97 »

^
Nek na kraju promijeni spol i učlani se u komunističku partiju, samo da zacementiraš pobjedu :mrgreen:
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Mary »

Igor je napisao/la:QR_BBPOST Koji shit od dobitnika.
Warren beaty stavio La La Land na aparate, već likovi počeli zahvaljivati i onda kaže da je krivo rekao pobjednika :lol: :lol:
Casey Affleck? Stvarno?
Zapravo Warren nije ni procitao pobjednika, uradila je to Dunaway, on je shvatio da nesto nije u redu pa je odugovlacio da procita, ona je procitala jer joj je bilo neugodno zbog njegovog ponasanja.
Uzasno glupa situacija, ali mislim da je namjerno ubacena pogresna karta u omotnicu.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Cenation Leader »

Ja mislim da nije namjerno, teško da bi dopustili da im se narod smije.

Ali opet mozda i jest namjerno, mozda je neko namjerno htio sabotirati :mrgreen:

Težak propust i svakako retardirano staviti istu karticu u dvije različite koverte, mislim nelogično.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Mary »

Ah, kao da oni to gledaju kao ismijavanje. Bitno je da se prica o tome.
Ali onaj celavi tip iz La La Land se tako glupo ponasao nakon sto su otkrili gresku, zbilja je ispao arogantna seljacina. Mozes biti ljut koliko god zelis, pusti ljude da rade svoj posao. Mislim, na stranu sto je Warren dio generacije glumaca kojoj cu se uvijek vise naklanjati nego ovim danasnjim, pa je zasluzio vise postovanja, covjek ima 80 godina i apsolutno nista nije kriv, kao i Moderator.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Cenation Leader »

Svakako, Warren nije kriv uopste. Dali su mu pogrešnu kuvertu i da Dunaway nije pročitala možda bi Warren i prijavio grešku i do svega toga ne bi došlo, kako god kriva je organizacija i niko više.

Ja ne zamjeram ovima iz La La Landa sto su bili ljuti, i ja bi bio apsolutno razumijem.

Ovo neka ih nauči da uvjek provjere sta daju.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Mary »

Opravdano su ljuti, i znam da u takvim situacijama svatko reagira iz srca a ne s mozgom, ali glupo mi je bilo to "preuzimanje" rijeci i izbacivanje bjesa na ljude koji nisu krivi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Sherpa »

Ja bi ih poslao u kurac i ostavio sve oscare koje sam dobio. bez imalo razmišljanja. ako se oni poseru po meni na taj način, posrao bih se i ja po njima.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Mary »

Znam da bi ti to uradio, ti bi vjerojatno i onako prigovarao da ti nije dovoljno "sjajan" Oscar ili sto ja znam. Nasao bi vec nesto. :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Sherpa »

Osnovao bih svoju nagradu i dodjelio je sam sebi :D
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Mary »

Super, samo sto ta nagrada nikog osim tebe ne bi ni zanimala pa ne bi imao pred kim da se pravis vazan. :P
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Sake »

slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la HBK »

Ovogodisnja dodela je bila bas shit. Od voditelja, preko haljina, do dobitnika glavnih nagrada.

Moonlight je ok film, ali je ocito dobio Oscar samo zbog te politicke korektnosti. Hacksaw Ridge i Fences su mnogo vise zasluzili Oscar za najbolji film.

La La Land je zasluzeno uzeo Oscar za scenografiju, muziku, originalnu pesmu i fotografiju, ali za reziju nikako! Tu je Gibson morao da uzme.

Casee jeste odlicno izneo svoju ulogu u Manchester, ali Denzel je imao najzahtevniju ulogu i on je trebao da uzme Oscar za glavnu musku ulogu.

Ema Stone je jedno predivno stvorenje, ali za ulogu u La La Land nije zasluzila Oscar.

Jedina svetla tacka dodele je Viola, ali ona je u Fences glavna glumica i morala je da bude nominovana u kategoriji za glavnu zensku ulogu i da za to dobije. A za sporednu zensku trebalo je dati Michelle.

Da zakljucim, ovogodisnji Oscari su ispali jedno veliko razocarenje!!! :(
Jovo Sina
Rank 1
Rank 1
Postovi: 8
Pridružen/a: 05 ruj 2017, 16:50
6
Status: Offline

Oscar 2017

Post Postao/la Jovo Sina »

Moonlight <3 Odličan! Kapiram da je zbog onog skandala sa Will Smithovom ženom bilo obavezno da ovaj film pobedi pa zato backlash.
Mislim da je Hacksaw Ridge bio najizsvrsniji film prošle godine. Inače ne volim ratne filmove ali Mel Gibson je napravio nešto fantastično!
Odgovori