Serije

Filmoljupci navalite
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Serije

Post Postao/la SwitchBlade »

Završio sa gledanjem Tiger Kinga i da...priča je suluda,puna preokreta i iznenađenja,ne znam što da kažem...jednostavno totalni trainwreck i potpuno se slažem oko hillbilly got opisa. :mrgreen:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Serije

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Mary »


Jos dvije epizode. :D
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6859
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la crocop97 »

Treća sezona Farga je genijalna, Varga je tako bolesno dobro napisan lik, prvo što iza lika stoji cijela jedna filozofija. Konstantno relativiziranje stvarnosti i vidova istine, propitkivanje "morala", sukoba dobra i zla (što je i cijela tematika treće sezone). Lik je odvratan u svakom smislu, pogotovo što su njegova opravdanja poprilično razumna (pogotovo s evolucijskog gledišta), ali su etički apsolutno neprihvatljiva, istovremeno se slažeš s njim i mrziš ga. I još taj ljigavi fizički izgled i truli zubi zbog bulimije (vjerojatno povraća hranu samo kako bi mogao proždrijeti još više). Cijela sezona je koncipirana kao jedna bolesna,iskrivljena i apsurdna bajka, pogotovo što likovi u ključnim trenucima čine tako glupe postupke i uopće nemaju nadmoć nad svojim postupcima. A i s tehničke strane je izvrsna, ima dosta eksperimentiranja u režiji i naraciji radnje, a i glazba je savršeno popratila likove i radnju. Meni je ovo na razini prve sezone, u nekim stvarima još i bolje. :clap: Vidjet ćemo šta će sad bit od četvrte.
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Fallen »

Breaking bad za mene najbolja serija ikad! :clap:
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3003
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Serije

Post Postao/la lemonzoo »

Fleabag - 1. sezona

Pogledo prvu sezonu. Zasad sam zadovoljan, paše mi Fleabagin (čini mi se da je imala drugo ime u seriji, ali ne mogu se sjetiti…) crni humor koji joj je obrambeni mehanizam. I glumica je krasotica, ima neku otmjenu crtu u sebi.
Uvijek u pravu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Dynamite 7 »

Najdraza ikad mi je The followings,a volim i Prison break,The friends,Anger managment,Lucifer.Trenutno pratim Dinastiju.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3003
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Serije

Post Postao/la lemonzoo »

lemonzoo je napisao/la:Fleabag - 1. sezona

Pogledo prvu sezonu. Zasad sam zadovoljan, paše mi Fleabagin (čini mi se da je imala drugo ime u seriji, ali ne mogu se sjetiti…) crni humor koji joj je obrambeni mehanizam. I glumica je krasotica, ima neku otmjenu crtu u sebi.
Druga se sezona malo promijenila, priča se razvila, nije se vrtila samo oko njenih seksualnih vratolomija. Podjednako dobra kao prva. Iskreno, očekivao sam da će na finalu sezonu biti neke ludorije, ali dobar mi je i onakav kraj.


Brooklyn Nine-Nine - sezone 1 — 7

Naletio sam početkom godine na polovicu treće sezone i bilo mi je super pa sam odlučio pogledati sve od početka. Ali gadno sam se prevario, užas. Likovi koji bi trebali nositi seriju ekstremno su nesmiješni i humor im je isforsiran (Jake Peralta, Rosa Diaz, Terry Jeffords, Amy Santiago, Charles Boyle i Raymond Holt). Nisu mi loši Hitchcock, Scully i Gina, ali to nije dovoljno da bi bila dobra serija.
Uvijek u pravu.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3003
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Serije

Post Postao/la lemonzoo »

When the Street Lights Go On (2020)

Ovo se sastoji od 10 epizoda kraćih od 10 minuta. Ambijent je malo nostalgičan i smješten u 1990-e, dok se još nije do kraja odvio tehnološki bum i djeca su se igrala po igralištima. A Queen Latifah se ne pojavljuje puno pa ne kvari seriju.
Na kraju je ispalo super, i neću je tako brzo zaboraviti. Iako se serija bavi umorstvom, pravi ubojica nije dobio kvalitetnu karakterizaciju, tako da mi to ostaje jedina mana, ali zanemariva.
Uvijek u pravu.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Maridius98 »

Odgledao prve dve epizode "The Haunting of Bly Manor". Za sada se jako lepo razvija priča, videćemo nastavak, mada kao i prva sezona elementi horora su nabacani u fragmentima.
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3003
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Serije

Post Postao/la lemonzoo »

Shane (1966)

Zadnjih par godina gledao sam tu i tamo koju epizodu i odlučio sam je sad odgledati u kompletu.
Nemam puno toga pozitivnog reći o njoj. Atmosfera je pogođena, ali ništa ostalo ne štima. David Carradine je jako loše odglumio. Išlo se na neku šutljivu mješavinu Eastwooda i van Cleefa, ali on je u pola scena izgledao tragikomično.
Psihologija likova je nula. Sve ono što se razvije među njima zaboravi se u idućoj epizodi i 'Ajmo, Jovo, nanovo. Tako Shane svog glavnog protivnika i ostatak grada spasi od najopakijih pljačkaša, da bi već u idućoj ovaj optužio Shane za umorstvo iako je on dosta puta dokazao da je častan.
A patetike ima na izvoz, posebno kroz klinca Joeyja koji, po običaju, ne zna glumiti.
Uvijek u pravu.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Mary »

Zadnja sezona Vikings krenut ce jos ove godine. S suzom u oku sam gledala trailer iako se veselim nastavku. Nedostajati ce mi serija. :cry:
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3003
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Serije

Post Postao/la lemonzoo »

The Stand - 1. epizoda

Ovog Owena Teaguea znam iz serije Gđa Fletcher, tamo je bio isti. Vidim da je bio i u Tou, ali ne sjećam ga se od tamo.
Prva epizoda mi je bila dobra, bila bi i bolja da nisu staili onu Whoopey Goldberg, koji će ona vrag igdje osim u serijama za uzrast do pet godina. Prva adaptacija knjige je imala odličnu prvu epizodu, ali se kasnije razvodnila, a ovoj je otvaranje solidno pa ćemo vidjeti, zasad mi se sviđa skoro sve.
Uvijek u pravu.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5250
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Serije

Post Postao/la ante »

Nakon jedno mjesec i pol-dva agonije, napokon sam odgledao Dark sinoc. :D

Serija je zaista jedan veliki mindfuck sto mi nimalo nije odgovaralo jer sam pola vremena proveo izgubljen dok sam pokusao skopcati tko je tko i sta je sta te mi kraj nije jednostavno sjeo, kao da sam ocekivao nesto vise a ni sam ne znam sta. Ipak, serija je stvarno nesto posebno, producentima i ekipi svaka cast, treba imati mozak da se nesto tako detaljno napravi.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5250
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Serije

Post Postao/la ante »

@Mary poceli Vikinzi, jel pratis?
slika
Odgovori