Serije

Filmoljupci navalite
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Maki »

Updateovao sam se šta se desilo na Vikinzima i čini mi se da neke serije toliko žele da sve strane budu sive da na kraju ona strana koja je nominalno pozitivna zapravo ispadne gora od negativaca. Knightfall i Vikinzi su to napravili i prilično je bzvz.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Serije

Post Postao/la ante »

Mr. Robot 10. epizoda, koji stres, ako Darlene i Dom ne zavrse zajedno (a bojim se da nece) tocno cu se ubit
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Mary »

6. Sezona Vikings mi je tako ubrzana i van logike da nemam pojma sto misliti.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la donniedemonD »

Zavrsio The witcher... Moglo je malo mastovitije, za moj ukus... a nekima ce i odstupanje od knjige smetati (meni ne).
Produkcijski top, sa sada vec ustaljenim "netflix" problemima u dijalozima i prici, ali nista strasno i osetno kao u nekim drugim serijama koje netflix izbacuje.

Vrhunska serija i svaka preporuka. Treba docekati sledecu sezonu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Sherpa »

Jutros počeo, sada dovršio i odgledao Witchera

generalno sam zadovoljan sa serijom, kazao bih da je vrlo dobra, no ima nekih stvari / odluka s kojima se ne slažem. recimo, mislim da nisu najbolje objasnili to kako kroz dva glavna lika gledamo dva različita tajmlajna (mislim da postoje trikovi s kojima su to mogli puno kvalitetnije postaviti) i generalno nisam bio fan zadnje epizode koja mi je bila tripasta i na sve strane. Te mislim da su redosljed priče, to jest kompletnu izvedbu svega toga mogli puno bolje izvesti.

Gluma je prilično dobra, glavni glumac mi je sjeo bolje nego sam očekivao da bude. kostimi su super, borbe su super, efekti zadovoljavajući, no vidi se kako nemaju sve serije budžet kao game of thrones.

Sve u svemu, ako volite fantasy, ja dajem preporuku.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Serije

Post Postao/la ante »

I tako zavrsi Mr. Robot. Cinjenica da je zadnja scena Domlene bila rastanak na aerodromu mi i dalje ostavlja malo gorak ukus u ustima ali obe su zive tako da je to plus. Sve pohvale Sam Esmailu, stvarno genijalna serija.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la donniedemonD »

Reprizirao sam ovih dana trecu sezonu serije Black Mirror. Svaka epizoda te sezone je neponovljivo remek delo. Prica i atmosfera su na nekom posebnom levelu.
Posebno mi se izdvaja 4. epizoda, San Junipero, epizoda o ljubavi dveju devojaka, ali na koji nacin... to moze samo Black Mirror da osmisli.

Najautenticnija serija koja se pojavila.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Sherpa »

donniedemonD je napisao/la:QR_BBPOST Najautenticnija serija koja se pojavila.
osim što ide očigledno ide Twilight Zone putem.

puno precjenjena, nekoliko jako dobrih epizoda, ostale... pa dobar dio njih je barem 20 minuta predugačak.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la donniedemonD »

Do trece sezone mi se svaka epizoda svidela, stim da mi je treca sezona posebna kao sto rekoh, svaka epizoda je remek delo u mojim ocima. 4. sezona je ok, 5. vec da se krstis levom rukom... Ali, svaka epizoda je za sebe, pa mi to nije smetalo toliko sto su propali na kraju.

Isto tako da se razumemo, kad kazem najautenticnija, ne mislim i najbolja nuzno (mada meni je u samom vrhu sa jos par serija). Ideja i nacin snimanja je poseban.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Sherpa »

ja bih rekao da ima samo jedna epizoda koja me uspjela zavarati - White Bear iz druge sezone, te mi je Shut up and Dance bila jako dobro odrađena. otalo su mi sf ideje koje sam odavno na ovaj ili onaj način vidi.

no čak i kada bih gledao samo sf serije, ovo nije ni blizu vrha, barem ne meni. a da ne kažem koliko koketiraju sa apsurdom, ajmo reći ovako - nekada više brinu na stil nego na susptancu
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Serije

Post Postao/la AleksaVP »

Kakav mindfuck od serije Mr. Robot :shock: Baš svaka čast kako su nas prevarili da do kraja nismo znali da Eliot nije bio pravi Eliot vatafak!!! Uživao sam u ovoj četvrtoj sezoni, šteta što nema još jedne sezone jer mislim da se baš sve zaokruži i pojavi se pravi Eliot jednom konačno. :lol:
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la donniedemonD »

Prva i druga sezona serije The 100 je najzanimljivije provedeno vreme koje sam utrosio na gledanje neke serije poslednjih 10ak godina.
Uzeli su kliše i iskoristili ga na najbolji moguci nacin.

Serija tehnicki slabo stoji, ali je intriga ili jednostavno ta zanimljivost 11/10.

Poslednji put sam ovako uzivao gledajuci Prison Break prvi put i LOST.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la Mary »

Pogledala sam prvi dio 6. Sezone Vikings i mogu reci da mi je ovo nakon dugo vremena opet bilo super. Odlicna zavrsnica, nestrpljivo cekam jesen i nastavak sezone.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la HBK »

Upravo sam završio prvu sezonu serije Westworld. Ne znam šta sam čekao toliko da počnem? Serija me je totalno oduševila. Izuzetno filozofska i kompleksna serija. Potrebno je imati baš jaku koncentraciju da bi se razumela na pravi način. Ovo zapravo i nije fantastika. Veoma bliska vizija naše realnosti koja, ako nastavimo ovim putem, ima neminovno da se ostvari.
Prva sezona mi je 10/10 a od druge i treće zavisi da li će mi se ocena spustiti.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Serije

Post Postao/la HBK »

slika
Odgovori