Anime

Kutak za Anime fanove

Filmoljupci navalite
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Maki »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Iz dosade, dok sam na godisnjem pogledao sam YGO GX, svidja mi se kako je Jaden postao Supreme King, a kasnije se spojio sa Yubel. Neke moje zamerke, mislim da je Jaden trebao da postane plavi Obelisk, jer je predobar za Nebeskog crvenog, ali ok. Jedna od zamerki je to sto je Chazz dosta gubio, i mislim da je trebao da dobije jednu pobedu nad Jadenom, ovaj ga valjda dobio 4 puta. Takodje mislim da su mogli Bastiona bolje sa iskoriste.

Uz Jadena, najdrazi likovi iz tog serijala su mi Zane i Aster :)
Mislim da je u zadnjoj sezoni GX-a koja nikad nije dubovana ni emitovana van Japana Jaden ostane jedini crveni, svi ostali pređu u druge kuće.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

Zane nikad nije izgubio od Jadena, koliko se sećam, valjda ga je Zane razbio u prvoj birbi, onda je druga bila nerešena. Davno sam to gledao.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la TheViper »

Tacno, samo njega nije pobedio. Inace bi pobedio u prvom duelu da je izdrzao jos jednu rundu.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Iz dosade, dok sam na godisnjem pogledao sam YGO GX, svidja mi se kako je Jaden postao Supreme King, a kasnije se spojio sa Yubel. Neke moje zamerke, mislim da je Jaden trebao da postane plavi Obelisk, jer je predobar za Nebeskog crvenog, ali ok. Jedna od zamerki je to sto je Chazz dosta gubio, i mislim da je trebao da dobije jednu pobedu nad Jadenom, ovaj ga valjda dobio 4 puta. Takodje mislim da su mogli Bastiona bolje sa iskoriste.

Uz Jadena, najdrazi likovi iz tog serijala su mi Zane i Aster :)
Mislim da je u zadnjoj sezoni GX-a koja nikad nije dubovana ni emitovana van Japana Jaden ostane jedini crveni, svi ostali pređu u druge kuće.
Zato mi je to bezveze, jer kao najbolji duelista, treba sa bude u najbivisem rangu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

Mislim da je Jaden bio nešto kao Pikaču, Pikaču je izašao iz lopte u prvoj epizodi i nije se vraćao, tako je i Jaden ostao večiti crveni, a nebrski je bio Jugijeva karta, tako da je i to jedan od razloga.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HBK »

Ma ja priznajem samo originalni Yu- gi- oh! Ovi ostali serijali :snooty:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

Originalni i jeste bio najbolji.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la TheViper »

Pa ne znam, u GX-u ima veci broj sjajnih duelista, a i deckovi su in bolje izmalansirani. Cak mislim da Jaden ima bolji deck nego Yugi, koji je po meni prejako predstavljen.
HBK je napisao/la:QR_BBPOST Ma ja priznajem samo originalni Yu- gi- oh! Ovi ostali serijali :snooty:
Veruj mi i ja sam to govorio dok nisam pogledao GX, odlican je, mozda cak i bolji nego DM.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

@TheViper To je već stvar ukusa, meni je Kaiba nezamenjiv. :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Maki »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Tacno, samo njega nije pobedio. Inace bi pobedio u prvom duelu da je izdrzao jos jednu rundu.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Iz dosade, dok sam na godisnjem pogledao sam YGO GX, svidja mi se kako je Jaden postao Supreme King, a kasnije se spojio sa Yubel. Neke moje zamerke, mislim da je Jaden trebao da postane plavi Obelisk, jer je predobar za Nebeskog crvenog, ali ok. Jedna od zamerki je to sto je Chazz dosta gubio, i mislim da je trebao da dobije jednu pobedu nad Jadenom, ovaj ga valjda dobio 4 puta. Takodje mislim da su mogli Bastiona bolje sa iskoriste.

Uz Jadena, najdrazi likovi iz tog serijala su mi Zane i Aster :)
Mislim da je u zadnjoj sezoni GX-a koja nikad nije dubovana ni emitovana van Japana Jaden ostane jedini crveni, svi ostali pređu u druge kuće.
Zato mi je to bezveze, jer kao najbolji duelista, treba sa bude u najbivisem rangu.
A vjv su htjeli prikazati kao da rangovi nisu bitni i te stvari. Ionako je već ranije prikazano da nisu bas svi Plavi ekstra duelisti već da se tu ulazi preko veze.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la TheViper »

HunterDX je napisao/la:@TheViper To je već stvar ukusa, meni je Kaiba nezamenjiv. :D
I meni je Kaiba najdrazi u DM-u, i kao sto sam vec bio rekao imao sam njegov deck :D
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Anime

Post Postao/la raptor1989 »

slika
Moj trenutno najdraži anime serijal dobiva novu sezonu u četvrtom mjesecu. Pred kraj sam s gledanjem druge sezone (preostalo 13 epizoda) i ne mogu vam niti opisati koliko sam sretan što ćemo dobiti ekranizaciju Ace Of Diamond Act II manga serije. :) Odličan sport anime serijal kojega toplo preporučujem svima. Od ostalih gledam Black Clover (odg. 31 epizodu), Naruto (odg. 104 epizode), Dragon Ball (odg. 51 epizodu) i Hinomaru Sumo (odg. 12 epizoda).
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la TheViper »

Slucajno sam naleteo na ovo. Mozda se mnogima nije svidjalo, ali kao mali sam ovo obozavao. Jako dobra prica, 26 epizoda bez nekih fillera. Samuru mi bio najdrazi.

Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Odlučia pogledat (skoro) sve filmove na kojima je radija Satoshi Kon :D
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HBK »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Odlučia pogledat (skoro) sve filmove na kojima je radija Satoshi Kon :D
Bravo :clap: :clap: :clap:
Posebna preporuka za remek- delo Papriku, koji je Nolan besramno pokrao.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Odlučia pogledat (skoro) sve filmove na kojima je radija Satoshi Kon :D
Bravo :clap: :clap: :clap:
Posebna preporuka za remek- delo Papriku, koji je Nolan besramno pokrao.
Plan je pogledat sve, tako da će i Paprika doć na red :D
slika
Odgovori