#ostanidoma

Anketa za zajedničko gledanje wrestling showova

YouTuberi

Pratite li neke YouTube kanale?

Filmoljupci navalite
Marko
Rank 4
Rank 4
Status: Offline

YouTuberi

PostPostao/la Marko » 23 sij 2020, 08:45

Plaky :cry: :lol:

TheBesir
Rank 10
Rank 10
O meni: It's all about game.

YouTuberi

PostPostao/la TheBesir » 23 sij 2020, 11:58

Marko je napisao/la:Source of the post Plaky :cry: :lol:

Svaka cast njemu na donaciji to je za pohvalu.
Ali navedi mi 3 pozitivne stvari iz njegovih klipova. Njega djeca prate i on pruza njima los primjer. On i slicni njemu, nije jedini nazalost. Niko ne kaze da je on losa osoba privatno, ali na YT pruza los primjer omladini koja se ugleda na njega. On moze biti sjajna osoba, mozda to i jeste, al to ne pokazuje na videima.
slika

Marko
Rank 4
Rank 4

YouTuberi

PostPostao/la Marko » 23 sij 2020, 15:18

Pa nisu deca debili da se ugledaju na njega kako fleksuje jer ko ga duze vreme prati zna da je milion puta rekao da se ne ugledaju na njega i mnogo puta im je govorio pametne stvari, a kada snima sa svojim ocem sva ta deca ga postuju i razumeju da ih Baka ne vodi losim putem.
To sto se on zajebava i sa svojim caletom, sve na kraju izvuce neku dobru pouku.

Maki
Rank 11
Rank 11

YouTuberi

PostPostao/la Maki » 23 sij 2020, 15:26

Zar ti stvarno misliš da je dovoljno da je on djeci u par klipovima eto rekne da ne trebaju biti kao on, a onda se u trilion drugih klipova bahati i "fleksuje"?

Marko
Rank 4
Rank 4

YouTuberi

PostPostao/la Marko » 23 sij 2020, 15:34

Maki, ljudi sirokih shvatanja, mislim da je bilo dovoljno vaseg ubedjivanja.
Hajmo se svi ujediniti i voleti ga kao najrodjenijeg!

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

YouTuberi

PostPostao/la HunterDX » 23 sij 2020, 15:41

Roditelji pričaju deci nešto godinama, pa na kraju nema efekta, evo sve će Baka Prase da ih opameti u par klipova gde je rekao nešto pametno.
Ok, zaradjuje, hteo je da bude poznat uspeo je u tome, ali sve ostalo je sviranje k...

A drugo je što je i pored slave ostao težak pičkopaćenik, ali težak. Nisam ni upućen u sve u vezi njega, mislim da je čak i vredjao mnoge, od bolesnih, pa do ljudi koji možda i ne izgledaju baš najbolje. A takve uvrede su samo dno, te za mene nikada neće biti uvažene kao dobar argument kada je sukob u pitanju.

A ono hvalisanje što ima automobile, to mnogo govori o njemu.
slika

DVW
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la DVW » 23 sij 2020, 17:40

Bake Prase da pređe na islam zvao bi se Baka Janje... :lol: :lol: :lol:

Markovic619
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la Markovic619 » 23 sij 2020, 20:27

ŠKOLA ZA ŠTA?
slika

DVW
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la DVW » 23 sij 2020, 20:39

Baš gledao. Nije on debil kao ostali. Mislim nije ni kao Muđa da se bavi samo igricama i ničim drugim, bocne ostale koji put, ali makar je i on 90% konstantan u svom kontentu. Drame se dotakne onoliko koliko su njegovi klipovi gledani i koliko subscribera ima (čitaj puno manje u odnosu na ranije spominjane kretene plus mu kanal jedva da raste već duže vrijeme). Sve je stekao pričajući šta ljudi žele čuti. Stanje u državi je loše, mržnja na sve strane, a on se nekako trudi potaknuti mlade da sami budu svoje gazde jer je sam imao užasna životna iskustva i poslovno o čemu je ovdje riječ i privatno. Kod Bake nema ništa, ama baš ništa dobro i pozitivno. Mislim da se većina slaže.

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la donniedemonD » 23 sij 2020, 21:08

Jao koje foliranje to sa doniranjem. Kad sateras kida u cosak oko tih budalastina, on ti obavezno okaci tako neku glupost ili napise plaky :lol: :lol: iako je tvoje pitanje vezano za milion drugih stvari.
Zasto bi neko pobogu donirao i ucinio dobro delo ako to ne snimi, koja je onda svrha :lol: :lol:
Pablo Eskobar donirao milijarde i ubijao ljude. Jel mu se oprasta ovo drugo naustrb prvog?

Toliko je umova, zabavnih i kulturnih emisija, kreativnih kanala i satiricara ako neko hoce da nauci nesto... Kakvi su to izgovori da neko izvlaci kontekst jebenih jutubera zarad nekih pouka :lol: :lol: ali ne, treba gledati jutubere pa izvlaciti iz gaserskog stava neke pouke.. .buahahaha... sacuvaj me boze kakva drustvena manipulacija kidova.
Sto je najjace, zivo me zanima da mi neko napise koje su to pouke? Mrtva slova na papiru citam vecito.

Ja na pitanje :sta je zanimljivo kod jutubera koji psuju i jedu govna u kameru, odgovor nisam dobio:
A naravno i necu.

P.S. nikako se ne slazem sa sherpom oko toga kako ce deca biti izopstena iz drustva ako ovo ne prate i da tu nastaje problem.

Prvo, nije to bas toliko rasprostranjeno, drugo, imam rodjaka koji to gleda i ne sme da prizna da gleda da ga ne bi zajebavali u skoli. Ima 12 godina. Ogroman broj dece je psihicki maltretiran jer gledaju to i na njih se gleda kao na debile (i treba). To je i dalje jedna zatvorena zajednica. Nesto ko pederi, ne smes tek tako da priznas da gledas.

A kao trece i najvaznije, pa koja je uloga roditelja ako tek tako pustis nezrelo razmazeno dete da neko manipulise njime i ne brines ni o cemu? Sta kao, svi gledaju, pa neka ga i moje?! A ne bato, kad bi tako bilo, ne bi daleko dogurali. Upisi dete na fudbal, pa nek pica o fudbalu, na fudbalu, a u slobodno vreme ga vodi u park na skejtanje pa nek prica o skejtanju, na skejtanju...

Marko
Rank 4
Rank 4

YouTuberi

PostPostao/la Marko » 23 sij 2020, 22:31

donniedemonD je napisao/la:Source of the post Prvo, nije to bas toliko rasprostranjeno, drugo, imam rodjaka koji to gleda i ne sme da prizna da gleda da ga ne bi zajebavali u skoli. Ima 12 godina. Ogroman broj dece je psihicki maltretiran jer gledaju to i na njih se gleda kao na debile (i treba). To je i dalje jedna zatvorena zajednica. Nesto ko pederi, ne smes tek tako da priznas da gledas.

Israo si ga za sve pare! Vidim da ste inteligentni, svaka cast.

Resi!

TheBesir
Rank 10
Rank 10
O meni: It's all about game.

YouTuberi

PostPostao/la TheBesir » 23 sij 2020, 23:31

Da bi govorio o inteligenciji neke osobe, moras s njim obavit jedan razgovor uzivo.

Skola za jutjubere..Cista glupost. Sto Amir kaze, sve sto ti treba imas na YT. Koga zanima, pronaci ce to sto ga zanima. Druga stvar ja to ne bi nazvao skola, vec mozda neki kurs i napravio bi to onlajn, tipa 20 videa po 15 min. Mozda stavio besplatno, mozda stavio da se placa itd. Tipa prvi dio (20 videa) besplatno, ostali videi se placaju.

Cuj skola jutjuba. Sta si imao iz Edita? 3. A iz Drame? 5+ :lol:
slika

Markovic619
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la Markovic619 » 23 sij 2020, 23:45

Na času muzičkog snimamo disstrackove, imao 5.
slika

Rio146
Rank 11
Rank 11

YouTuberi

PostPostao/la Rio146 » 24 sij 2020, 01:09

Prije par godina sam pratio baš dosta YouTubera, međutim i dan danas pogledam samo Amira i IDIOKRATIJU. Jedino od njih dvojice možeš nešto pametno čut.
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

YouTuberi

PostPostao/la Maki » 24 sij 2020, 14:13

Marko je napisao/la:Source of the post Maki, ljudi sirokih shvatanja, mislim da je bilo dovoljno vaseg ubedjivanja.

Da barem imamo malo uža shvatanja pa da nam likovi kao Baka Prase nisu "zvijezde".

Natrag na “Filmovi / Serije / TV”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.