#ostanidoma
Napišite svoja WrestleMania predviđanja - upute!

YouTuberi

Pratite li neke YouTube kanale?

Filmoljupci navalite
HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Offline

YouTuberi

PostPostao/la HunterDX » 20 sij 2020, 22:51

Marko je napisao/la:Source of the post
HunterDX je napisao/la:Source of the post Kakva država, takvi youtuberi uspevaju. Komentarišu druge, ne gledaju sebe, glume lažnu dobrotu, glume da su opasni, komentarišu nešto u šta se ne razumeju, a njihov glas se na kraju čuje. Jadne države, jadni oni.

Hm.. da li si upoznao i zablejao sa nekim YouTuberom?
Ja imam deo drustva koji se time bavi pa sam usao u pricu sa par jakih YouTubera.
Mudja kojeg znam maltene 10 godina jer smo se u igri upoznali i blejali posle toga, Baka sa kojim sam se samo upoznao, Kimi's Life i Tricky sa kojim smo zablejali dobar deo dana jer se upravo moj drug druzi sa njim.
Pre nego sto pocnes suditi o nekome, moras ga upoznati ili jednostavno razumeti nacin na koji radi. Lako je prepoznati fejk likove koji su happy sve dok je kamera upaljena.
Zasto ih branim? Zato sto mi je neshvatljivo da neko pljuje po BILO CEMU..zasto???
Ne svidja vam se - ostavite budale i resen problem.

Gledaj, ni najmanje me ne zanima kakvi su oni privatno, njihov cilj je da budu zanimljivi ljudima, tačnije deci.
Meni su uglavnom dosadni, a nisu ni neki primer klincima.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

YouTuberi

PostPostao/la Sherpa » 20 sij 2020, 23:19

HunterDX je napisao/la:Source of the post Gledaj, ni najmanje me ne zanima kakvi su oni privatno

onaj tko se javno hvali da ima dva poršea je i privatno šupčina. samo što eto, ima društvo koje voli da im on plaća pa ignoriraju to što je šupčina, pošto je njihova šupčina
slika

TheBesir
Rank 10
Rank 10
O meni: It's all about game.

YouTuberi

PostPostao/la TheBesir » 21 sij 2020, 14:20

Marko je napisao/la:Source of the post Hm.. da li si upoznao i zablejao sa nekim YouTuberom?

Nema veze kakvi su privatno, na kamerama pruzaju lod primjer djeci. A ja iskreno ne vidim nista zanimljivo u rekacijama, dissovima, prozivkama i ono njihovo "Razbio glavu, steta 10000."
slika

Markovic619
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la Markovic619 » 21 sij 2020, 14:25

"Razbio glavu, steta 10000."

Ovo je posebni oblik retardacije.
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

YouTuberi

PostPostao/la Wulf7X » 21 sij 2020, 17:07

Marko je napisao/la:Source of the post Pre nego sto pocnes suditi o nekome, moras ga upoznati ili jednostavno razumeti nacin na koji radi.

Ok upoznao si Bogdana Ilića koji je kul i jako inteligentan lik, ali mi pričamo o Baki prasetu...kontaš Baka prase i Bogdan Ilić nisu ista stvar :)
Neko će ići toliko daleko i reći ok Wulfe da li ti to insinuiraš da je youtube fake, pardon scripted, da li ti to želiš reći da se ti ljudi predstavljaju u drugačijem svetlu na youtube kako bi naveli publiku da gledaju njihove video klipove a u stvari su ok osobe u pravom životu...da dobro ste pogodili, neko je dobar čovek u pravom životu ali to što radi na sceni je duboko pogrešno.

Marko je napisao/la:Source of the post Zato sto mi je neshvatljivo da neko pljuje po BILO CEMU..zasto???

auh... :doh:

Marko je napisao/la:Source of the post Ne svidja vam se - ostavite budale i resen problem.

Tu si u pravu, to je moto kojim se trebamo voditi u životu, jednostavno odustanite od bilo kakvih moralnih i etičkih principa i prihvatite činjenično stanje da je sve otišlo u kurac :)
slika

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la donniedemonD » 21 sij 2020, 21:07

Marko je napisao/la:Source of the postZasto ih branim? Zato sto mi je neshvatljivo da neko pljuje po BILO CEMU..zasto???

Nadam se da si svestan da je kontent tog praseta pljuvanje po svemu i useravanje drugih uz pratnju svojih zombi klinaca? Pravo pitanje je, CEMU takav kontent.

Marko je napisao/la:Source of the post Pre nego sto pocnes suditi o nekome, moras ga upoznati ili jednostavno razumeti

Na ovo si dobio odgovor, koga briga sta je on privatno, poenta je ko je on cime se predstavlja publici.

Ja imam preko 20 godina i gledam i Baku i Mudju i jos dosta kanala koji su za sve uzraste.
Zasto gledam? Jer mi je zanimljivo

Nisi mi odgovorio na ovo sta ti je zanimljivo. Nije provoaktivno, zaista pitam.

Ja sam pogledao jedan video pre par godina od praseta. Posle sam ga vidjao po trendingu nesto i to je sve, pesme neke snimao sta li... Nisam video kreativnost u tom klipy, niti kvalitetnu salu, pouku, pricu... nista osim pljuvanja, kojeg se BTW gnusas.

Marko je napisao/la:Source of the post Sto se Amira Hadzica tice, drzim se misljenja da je manipulator i lazov te da sve radi iz koristi.

Dakle nista o upoznavanju ko je kakav privatno i to... ok :lol:

Maki
Rank 11
Rank 11

YouTuberi

PostPostao/la Maki » 21 sij 2020, 21:11

Porediti Baku i Mudju nije fer. Mudja nikad nije bio u dramama, ostao je dosljedan, počeo kao gaming kanal, i sada je gaming kanal, trudio se baš da dođe do miliona i tu mu se treba odati priznanje.

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la donniedemonD » 21 sij 2020, 21:22

Sto se drama tice, ne znam o cemu se tu radi i ko je sa kim u svadji ili sta vec... mogu samo video da prokomentarisem. Isto pre par godina upalio jedan klip gde je snimao sa svojim ocem.
Kolicina psovki izrecena u tom desetominutnom klipu je ekvivalentna mojim u periodu od 5 godina. A ja psujem dosta.
Tako da ono...

Ja to jednostavno ne kapiram. Kontent koji se zasniva na psovanju je iz nekog razloga interesantan kod nas. Meni licno ne smeta kao izgradjenoj osobi, sta vise, gledam jedan kanal gde se psuje sve od majke do 9og kolena, ali na mene to ne utice jer ja nisam ciljna grupa jutubera, vec deca.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

YouTuberi

PostPostao/la Sherpa » 21 sij 2020, 21:28

donniedemonD je napisao/la:Source of the post zasniva na psovanju je iz nekog razloga interesantan kod nas

mislim da je dio zbog toga što je psovanje zabranjeno, i što ga mnogi brane.

Meni osobno psovanje ne smeta, i često psujem, zato što psovke dobro opisuj stvari. Osim toga, smatram da imam široki vokabular i da ga nema mpotrebe smanjivati time što bih izbacio psovke iz njega.
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

YouTuberi

PostPostao/la HunterDX » 21 sij 2020, 21:29

Ne brinu mene youtuberi, već roditelji koji dozvoljavaju deci da se ugledaju na njih. Nekad stvarno pomislim kako deci treba biti zabranjeno da surfuju netom.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

YouTuberi

PostPostao/la Sherpa » 21 sij 2020, 21:34

HunterDX je napisao/la:Source of the post Ne brinu mene youtuberi, već roditelji koji dozvoljavaju deci da se ugledaju na njih. Nekad stvarno pomislim kako deci treba biti zabranjeno da surfuju netom.

al ovo moraš kolektivno, pošto ako imaš jednog roditelja koji to zabranjuje, onda je njegov klinac / klinka izoliran u društvu pošto nema pojma o čemu ovi svi pričaju
slika

TheBesir
Rank 10
Rank 10
O meni: It's all about game.

YouTuberi

PostPostao/la TheBesir » 21 sij 2020, 21:50

Mudju sam ranije pratio. Kao sto Maki kaze Mudja je bio gaming kanal i sad je.

Sto se tice Bake on ima oca koji je kolko znam svestenik (valjda). Mozda je mogao vise klipova da napravi s njim i da tako edukuje djecu a ne ulazit u drame stalno i pravit dissove.

Sherpa je napisao/la:Source of the post onda je njegov klinac / klinka izoliran u društvu pošto nema pojma o čemu ovi svi pričaju

Ne pricaju djeca o jutjuberima. Problem je sto se ponasaju kao oni. Ako npr. roditelj psuje ne mozes ocekivat da dijete nece.
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

YouTuberi

PostPostao/la TheViper » 21 sij 2020, 22:04

Meni je Baka gotovan zbog ovakvih stvari, ovo je za svaki respect. Inace, gotovo da ne pratim Balkansku scenu, ali smatram da Baka nije glavni problem. Glavni problem su ti takozvani maloletni "gaseri" tipa Rajke, Urke itd... Dovoljno je pogledati disstrackove koje prave medjusobno i sve ce vam biti jasno :)

slika

Marko
Rank 4
Rank 4

YouTuberi

PostPostao/la Marko » 22 sij 2020, 14:00

Hteo sam danas da postavim ovaj klip tu ali ipak si ti pre mene :)
To sto se on gasira je da pokaze svima da je on uspeo i da svi mogu isto ukoliko se trude i porade malo na sebi, a ima on i jos dosta videa u kojima pomaze ljudima.
Ovi sto ga pljuju su verovatno pogledali koji isecak iz videa koji mediji plasiraju, udjite mu na kanal i odgledajte par celih videa.

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

YouTuberi

PostPostao/la Wulf7X » 23 sij 2020, 04:10

Marko je napisao/la:Source of the post To sto se on gasira je da pokaze svima da je on uspeo i da svi mogu isto ukoliko se trude i porade malo na sebi

ok, ne znam kako ovo da objasnim ali to gasiranje nije ništa pozitivno čemu bi trebalo težiti, to nije uspeh...Baka prase je postao donekle idol mladih jer ima puno para koje je zaradio pljuvajući i vređajući druge ljude, jer to treba biti motiv ljudima da rade na sebi na putu ka uspehu...vežbajte deco ako budete dovoljno veliki psihotični bolid možda budete youtube zvezda....ili odete u zadrugu to još bolje ej :)

Marko je napisao/la:Source of the post Ovi sto ga pljuju su verovatno pogledali koji isecak iz videa koji mediji plasiraju, udjite mu na kanal i odgledajte par celih videa.

ok ušao, zadnji klip ono sa Vojaž i Voćkicom...pljuje dete koje pokušava da bude muzičar, vadi svezanu gomilcu novčanica da pokaže kako je klinac luzer jer ne zarađuje dovoljno, pokazuje gaće i svoju nabreklinu i hvali se kako ima veliki kurac....malo pre toga video Otišao na kurve vlog iz Amserdama...pa onda red trošenja hiljada evra, malo kupovine novog poršea i kuće i mrvica pljuvanja po nekim likovima...

@
Sherpa
zatvori temu, ono ne želimo da se forum pretvori u kancerogenu zonu a s obzirom da imamo baka fanboya sve vodi ka tome.
slika

Natrag na “Filmovi / Serije / TV”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.