YouTuberi

Pratite li neke YouTube kanale?

Filmoljupci navalite
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Sake »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Skvašao ga Mikaze hahahahah :lol:
Nek je i on jednom haha
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6859
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la crocop97 »

Paul Joseph Watson ima genijalan kanal
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Cenation Leader »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Skvašao ga Mikaze hahahahah :lol:
Učio od Sashe izgleda :violence-guntoting:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Sake »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST
AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Skvašao ga Mikaze hahahahah :lol:
Učio od Sashe izgleda :violence-guntoting:
Učio kada je nju squashao :D
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Robi »

Što se tiče wrestlinga:

WWE- to svi znate
WhatCulture Wrestling- dobar kanal koji ima serijale poput ''WTF Moments sa Rawa/SDa, top 10 liste, Ups and downs sa showa, How WWE should book, Things WWE wants you to forget about *ime kečera*
HashTagHeelGFX- stavlja themeove od wrestlera
i jedan lik Donatas Beržinskas (vjv sam krivo napiso stv. mi se neda ić na ytb tražit njega) sjećam se da sam par njegovih videa pogledo
I TheJobbers i BDWJ1978
i JohnWWE, ima dobre kompilacije :D

Od prankstera pogledam Big Dawsa, JStuStudios, ThatWasEpic i LAHWFa, njih gledam jer nisu fejk i smiješno je gledat ne samo reakcije ljudi nego i njih kad su namjerno awkard i cringy. Žalosno je što je 90% prankstera fejk; Vitaly, Roman, Fousey, Denis Cee, onaj ćelavi Denis šta je snimo sa Vitalyem i Romanom, ViktorCrazy, Joey Salads, PrankInvasion, Coby Persin, Josh Paler Lin, SoFlo i još još njih.

Što se tiče nogometa: ScoutNationHD, wr77er, Memorable Match


Strani youtuberi koje pratim često:
W2S- nevjerovatan edit, komentiranje i česti overreacting, ali kvaliteta videa je stvarno odlična, i ima jako zanimljive videe a snima Fifu i nogometne izazove, pregledi mu lete samo tako, sa 19 godina je uspio kupit Audia i Lamborghinia i skupit preko 2 milijarde pregleda.

Pewdiepie- mislim da ne moram govorit o njemu, svi ga znate, u zadnje vrijeme je stvarno odličan iako ima ljudi koji govore: ''i miss the old pewdiepie''
Ovaj je puno bolji, kaže šta misli i po mom mišljenju njegov smisao za humor je na potpuno novom levelu, većem levelu nego od bilo kojeg youtubera.

H3H3 Productions- jako dobar kanal, Ethan je presmiješan a bilo bi jošbolje kad bi se Hila još malo opustila.

iDubbbzTV- jedan od, ako ne i najpametniji čovjek na YTBu, pokopo je Leafya sa jednim videom, sad je pokopo i Tanu Mongeau, u jednom danu dobio oko 5 mil pregleda i čak 1 mil. lajkova, tad ga još nisam pratio(leafy situacija) ali je imo duplo manje subova i odlučio je uploadad Content Cop na njega, hrabar potez, od tad se Leafy muči skupljajuć neš malo pregleda.
Ako netko ne zna tko je točno iDubbbz, neka potraži, nećete požaliti, uostalom sigurno ste vidjeli lika u zelenom koji skoči i kaže: I'M GAY! lol

KSI/Miniminter- od sidemena njih pogledam ali ne baš svaki video, KSIa manje jer ni ne igra fifu a neki videi njegovi me baš i ne zanimaju previše.
ChrisMD- odličan fifa youtuber, također ima dosta nogometnih izazova sa drugim youtuberima, odličan edit i orginalan smisao za humor.
Scarce- lik koji nam svaki dan govori ko je s kim posvađan, ko je šta napravio, kom se šta desilo itd, news reporter ugl. i čisti meme

Od balkanskih youtubera: Stipe Balkan 95, Mrkva Junior, GameOfBros, Malajski Tapir, Idžo, Andrix dok je snimao, Mudju sam pratio još dok je imo 20k al sam presto, Serbiana prije 2 godine ali samo fifu,


I ostatak koje ponekad pogledam, ili sam prije gledao: McJuggerNuggets (Psycho Series, skriptani psycho videi, bilo je zanimljivo, sad je dosadan i radi još više fejk videe sa AngryGrandpom i Boogiem.
Michael McCrudden,Zweback, Twinkie Man, BurntChip, TopTrends, SSSniperwolf, NigaHiga, Nellis, IsItReal, JustAlexHalford, CasualSavage i Casey Neistat.

ytberi koje ne mogu smislit:
jmx- clickbait, videi traju 10:01 samo da dobije više para, koristi cure zbog para, vidi se da je ne zainteresiran, nema ni malo života u sebi, poznat je jedino jer se druži s ostalima fifa youtuberima.
-ista stvar za MaxPlays
inSanee- reko je da želi doć do 100k sam i da ne želi pomoć, daleko prije 100k je počeo snimat sa Mudjom i Ćaletom i lagano je došo do 100k, gubi se u sred videa, u svakom videu koji sam gledo je izvalio glupost, aj da je namjerno al on priča laži.
ComedyShortsGamer- prije je bio super al sad je već dosadan, clickbait, uvijek jednoteiste fore, da nema starog ko zna na kolko bi subova zapeo.
Ricegum- ''Triggered by anything'' znači vidi da je JackSepticEye lajko neki tweet protiv njega i odma radi video kako će napraviti ''biggest disstrack ever'' i pobere para.
Keemstar- govno od čovjeka
Syndicate- slično ko i keem
zoie burgher i sve ostale kurve koje imaju 2 videa a tisuće il mil subova zbog sisa
Avatar
LunaticFringeRKO
Rank 4
Rank 4
Postovi: 82
Pridružen/a: 20 tra 2017, 03:49
6
Lokacija: St.Louis Missouri
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la LunaticFringeRKO »

Od stranih pratim W2S-a i Pie-a nekad. Nije uopce dosadan i dobar je ovaj Pie. Još od stranih pratim AA9Skillza kako fifu dere odlično. Neda mi se razmišljat kog još od stranih volim,KSI nekada,ali najviše Balkanske pratim i to Stipe Balkan,Mrkva Junior,Idzo,Malajski Tapir Game OF Bros najbolja braca ikada,bacaju na moje susjede haha,Mudju sam prije i Serbiana i to fifu samo. Još pratim HCL i Football Manager Balkan.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

YouTuberi

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Robi je napisao/la:QR_BBPOST
Ricegum- ''Triggered by anything'' znači vidi da je JackSepticEye lajko neki tweet protiv njega i odma radi video kako će napraviti ''biggest disstrack ever'' i pobere para.
volim kako ga je Uma Kompton dokrajčila

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Robi »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOSTvolim kako ga je Uma Kompton dokrajčila

Šteta šta ima tolko dislajkova, to mrzim, kad netko dobije lajkove jer je poznat a sadržaj je čisto sranje, a netko ko nije popularan napravi nešta šta zapravo valja i dobije hejt i dislajkove.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Sake »


Must-see television.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
It’s my birthday
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la azo »

Moja preporuka svima je da pogledate BrendanPlayza,ja sam mu za manje od 5 mjeseci pogledao sve epizode UM koji traje još od WWE 2K14.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13709
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la AleksaVP »

Gledam ga ja već odavno, jednostavno volim da gledam te likove što snimaju UM.. Pogledaj još Delzinskog, Gore and Perkins...
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

YouTuberi

Post Postao/la ~MandyRose~ »



sve je moguce :lol:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

YouTuberi

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
dejanpetkovic
Rank 7
Rank 7
Postovi: 558
Pridružen/a: 03 srp 2017, 20:49
6
Lokacija: Niš
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la dejanpetkovic »

Pratim samo jedan kanal na youtube-u, a to je “Dude Perfect“.
Svakako preporuka.

A ponekad i bacim pogled na youtubere koji snimaju prankove (prave prankove)

Od retarda sa Balkana sam pratio samo Nixu. Ovo ostalo,no comment...
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12223
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Rio146 »

Pratite li ovaj SIDEMEN vs KSI, RiceGum beef?

Ovaj video je definitivno najjači :lol: :lol: :lol:

Yes Sir!
slika
Odgovori