YouTuberi

Pratite li neke YouTube kanale?

Filmoljupci navalite
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Robi »

Meni to nije niš posebno. Mislim na video. Takav mu je svaki.
A sva ta drama, fejk i loše izvedeno.
Već se unaprijed zna da će se svi posvađat sa ricegumom, pa loganom i jakeom. pa će oni opet međusobno.
pa će sidemeni opet, pa će se rijunajtat, pa sidemen vs team 10, pa vs logan i jake, pa faze clan.
jadno šta rade, tolko su pali da moraju tak skupljat subove i pare.

al opet gledam jel zna bit dobrih diss trackova.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12173
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Rio146 »

Znam da je to sve fejk, ali opet je toliko dobro i smiješno. Ovaj Harry-ev diss je brutalno dobar. :lol:
Yes Sir!
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la azo »

ne pratim nasu scenu skoro pa nikako ali ovome dečko svaka čast
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Wulf7X »

Wow skupio je milion klinaca koji ne znaju šta da rade sa životom pa gledaju kako se neko igra na računaru. Uspeh za pamćenje, jebeš decu koja donose medalje sa takmičenja u matematici, fizici programiranju...ovo je bre jebeni uspeh.

Auh al sam u bitch modu danas :? :blush: :blush:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST jebeš decu koja donose medalje sa takmičenja u matematici, fizici programiranju
Takvi klinci isto gledaju ovo
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Sake »

Jebe se njemu, samo se deblja i igra igrice. A to što vjerovatno ne zna ni tablicu množenja, to koga briga. I on je nažalost uzor hiljadama.
I ja volim gaming youtubere, pod uslovom da su intelignetni i kulturni.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
6
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la donniedemonD »

Preterujete... u kom smislu bucko od 120 kila moze nekome da bude uzor? Sta je napravio u zivotu da bi neko video uzora u njemu? Igra igrice,deblja se ko svinja... ovo ce nekad proci,a njemu ce za 5 godina da ostane jedino visak koze koji nece moci da skine od debljine i nista vise.
Ovakvi debili poput ovog milionera prolaze uglavnom samo u Srbiji.

Nego mene brine otkud milion degenerika koji gledaju te stvari. Impozantno.

Jedini normalnan youtuber na balkanu je vahid saltaga. Ovo ostalo debilane...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Sherpa »

aleksandrinjo96 je napisao/la:QR_BBPOST u kom smislu bucko od 120 kila moze nekome da bude uzor?
A zašto jebeno nekom ne bi bio uzor? Što igra igre? Što je tu lošije od svih ovih nogometaša koji dobivaju milijune i ne plaćaju poreze? Oni su bolji uzori?

Ili pevaljki, ili političara? Ili navijača i sličnih. Ajmo govoriti o tome što je debeo, što radi ono što voli, no ajmo zanemariti to što nije kriminalac, što se trudi u tome što radi, da pruži onima koji gledaju zabavu. Time je došao do zarade, potpuno pošteno. Nije nikoga okrao, do broje pretplatnika je došao svojim trudom i radom.

Glavno da se gleda koliko kila ima, a ne kakav je čovjek. Al neka, neka u centru pozornosti budu manekenke koje jedu papirnate maramice, šmrću kokain, a pojedine prodaju i svoje tijelo. Ili polupismeni nogometaši koji se muce izgovoriti prosto proširenu rečenicu. A ne čovjek koji ništa toga ne radi i jedina mana mu je što je debel.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Wulf7X »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST I ja volim gaming youtubere, pod uslovom da su intelignetni i kulturni.
Pa ne znam da li takvi danas uopšte postoje...Ovaj dečko koji je iza lika Muđe je koliko sam čuo da je ljudina u privatnom životu ali naravno da će da pravi budalu od sebe na youtube...pa to svi rade, TmarTn je možda i jedini izuzetak kojeg sam ja video :)
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la ejdzejp1 »

aleksandrinjo96 je napisao/la:QR_BBPOST Jedini normalnan youtuber na balkanu je vahid saltaga.
njega sam i ja jako gotivio jer je imao kvalitetne klipove, ali nažalost je postao neaktivan u zadnje vrijeme, snimi samo pokoji klip tu i tamo

a što se tiče Muđe, ne pratim ga pretjerano niti mi je nešto drag, ali nemam ništa protiv njega i ne vidim da je uradio nešto pogrešno, snima igre kao i mnogi drugi, samo što je imao više sreće od ostalih i bolje se snašao (dovođenje Ćalete u klipove mu je donijelo vjerovatno više od pola subova) pa je stigao do ove brojke
Zadnja izmjena: ejdzejp1, dana/u 13 kol 2017, 00:50, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
6
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la donniedemonD »

Pa ni ja ne mogu da imam nista protiv jer ga i ne znam... Samo pravi debila od sebe,psuje i on i njegov otac.. ma milina za decu u uuzrastu od 10 godina.
Sudim na osnovu klipova,a na osnovu klipova svakom normalnom coveku ce ostaviti utisak debila.

Edit: i da,naravno da fudbaleri treba da budu uzor deci. Da se ugledaju na Ronalda,Mesija...a ne na pogrbljene debile koji ne ustaju iz stolice po ceo dan,snimajuci 5 klipa dnevno jer debelo masno dupe nikad nece biti zasiceno parama.
Zadnja izmjena: donniedemonD, dana/u 13 kol 2017, 00:50, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Sherpa »

I neka bude debil, barem je pošten.

A ne kao mnogi koji se ponašaju finima, a najveći kriminalci
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
6
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la donniedemonD »

Ma nravno...ali oni nemaju veze sa ovim. Komentarisem ga kao osobu.
Zamisli tvoje dete sutra dan sedi kuci,a ti sa zenom bez prestanka psujes i terate se u picku materinu. Pa i dete ce ti biti isto takvo.
A youtube je trenutno zastupljeniji od roditelja. Upijaju sve. Srecem na ulicu decu koja koriste psovke iz njegovih klipova itd.. milina
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

YouTuberi

Post Postao/la Sherpa »

Kao osobu, a nemaš pojma o njemu. Ništa. Ovo je uloga, kao i glumca, on ima svoju personu koju održava na svom kanalu.
slika
Odgovori