The Walking Dead

Tema za jednu od najpopularnijih serija danasnjice

Filmoljupci navalite
Odgovori
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Walking Dead

Post Postao/la emirates »

Tek sam krenuo gledati TWD ove sezone, presao prethodne procitavsi summary i gledajuci neke klipove na yt. Svidja mi se dosta. Ova sezona je usporila nakon premijere, ali mislim da je to ok. Buildaju likove za ono sto predstoji, sjajnom glumom i dijalozima to uspijevaju. Negan je sjajan primjer negativca. Zelim ga na svom ekranu, ali istovremeno zelim da ga Rick ili Maggie raspore.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Walking Dead

Post Postao/la emirates »

Okeej, ova epizoda je bila mnoooogo bolja od zadnje. Negan je najopakiji lik. Kad se igrao sa Judith na kraju je bio holy shit moment. Uspio je Carla slomiti. Mislim da znam i ko bi mogao popiti Lucille na slamku sljedece sedmice. Bullshit je sto ce se obrijati though. Njegova djedovska brada je prekul. Gdje god sam ga gledao imao ju je, tesko cu se navici sad na beardless JDMa.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

The Walking Dead

Post Postao/la Wulf7X »

Ja počeo gledati skoro, kakvo razočarenje je bilo kad je Dale umro :cry: :crying-yellow:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Walking Dead

Post Postao/la emirates »

Da, i meni je bio dosta drag Dale :( Ali hej, bar je Hershel jos tu. On ce ti biti super u nastavku :)
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

The Walking Dead

Post Postao/la Wulf7X »

@Emirates ne znam dokle si stigao ali sezona 4 lično mi je ubila želju da nastavim da gledam. Hrpa dosadnih epizoda :oops:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Walking Dead

Post Postao/la emirates »

Pregledao sam sve sto je izaslo. Do koje si epizode stigao?

@Wulf7x Ako nisi jos pogledao midseason finale, onda nemoj brinuti, to je jedna od najboljih epizoda u cijeloj seriji. Ako si prosao nju, i nalazis se u drugoj polovici sezone, mogu te razumjeti, ali isto tako nemoj brinuti, jer S4E16 je predobra epizoda, a S5E01 je isto tako jedna od najboljih epizoda u seriji.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

The Walking Dead

Post Postao/la Wulf7X »

4x11 je zadnja. Nekako samo dialog, nema akcije, ma ništa se ne dešava. BIla je jedna epizoda boom kad guverner napao zatvor a posle toga :x
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Walking Dead

Post Postao/la emirates »

Da, to je dio sezone kad se vise fokusira na character development nego na samu radnju kao takvu. Ali bit ce predstavljanja novih likova, koji ce biti awesome, season finale ce biti brutalan, naredni season premiere fantastican i ostatak pete sezone ce biti pretezno visoke kvalitete.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Walking Dead

Post Postao/la emirates »

Navratio samo da kazem da sam odgledao finale, i bio je tako jebeno odlican! U top 5 najdrazih epizoda serije. Zadnjih 25 minuta je sve bilo tako sjajno i napeto i emocionalno. Vrijedilo je cekati :clap: :clap: A sad se prelazi na Maniju :dance:
slika
Odgovori