Supernatural

Tema o mojoj omiljenoj seriji

Filmoljupci navalite
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la Sherpa »

@emirates kakav bi ti kraj za njih? Moram priznati da bih ih ja vrlo vjerojanto ubio i ostavio njihove potomke za potencijalni nastavak jednom u budućnosti.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

Suicide misija gdje ubiju Lucifera. Sve je pocelo s njim, sve bi trebalo zavrsiti s njim. U zavrsnoj sceni mogu pokazati kakvo su nasljedje Winchesteri ostavili na buducu generaciju Huntera, ili jednostavno scena sa njima, roditeljima, Bobom, Rufusom, Ellen, Jo i ostatkom njihovih najblizih u raju kako su konacno mirni i uzivaju. "There'll be peace when you are done" :)
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

Baš mi nedostaju :D
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »



:D
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la Sherpa »

možda napokon oni postanu negativci :lol: :lol: :lol:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

Dok pauziramo, mislio sam da bi bilo kul napraviti listu sezona od najgore do najbolje za mene. Pa.. krenimo

12. Season 6 - Od ovoga sam mnooogo vise ocekivao. Nakon sto je prethodna bila jako uspjesna, nadao sam se da ce ovo nastaviti niz, ali nije. Stvarno nije. Storylineovi su obecavali sto je najgore. Soulless Sam je imalo potencijala da bude bolje nego je bilo, iako je i dalje bila najbolja stvar u vezi te sezone. Eve je isto imala potencijala ali je istrijebljena prebrzo. Nista nisu radili sa Crowleyem ove sezone. Prica sa alfama i priupljanju dusa je izlapilo brzo. Djed od brace Samuel i njegova strana familije kao negativci su bili jako meeh. Finale sam po sebi je jako zaboravljiv. Sjecam se da je Sam imao unutarnju borbu i zadnje scene sa Casom. To je sve. Uglavnom, dosta natrpana sezona sa stotinu razlicitih prica od koje niti jedna nije bila bas upecatljiva. Bezveze sezona imo. 'The French Mistake' izvlacim kao jedini pozitivni dogadjaj u ovoj sezoni.

11. Season 7 - Leviathani su naglaseni kao najopasnija bica koja postoje, da su cak i gori od demona i andjela, ali im je na kraju slabost deterdzent? Znaci, toliko opasni, drevni, neunistivi stvorovi i ubije ih deterdzent? Get the fook outta here. Koncept Winchestera protiv korporativne masine/authoritya je bila jako interesantna, ali sam uvijek mislio kako bi bolje bilo da su radili Winchesteri vs Muricka tajna sluzba, gdje ovi pokusavaju nauciti vise o natprirodnim pojavama, te sta se zapravo zbivalo za vrijeme apokalipse. Ovo je isto bilo razocaravajuce, kao i sami finale gdje je samo prejaka scena bila kada se Impala vratila. Bilo je nekoliko dobrih epizoda ovdje though. Smrt Bobbya se istice tu. Odlican trenutak. Zao mi ga je bilo, ali je takav udarac u guzicu za seriju trebao da se trznu. Samove halucinacije sa Luciferom su bile dosta zabavne i njegov arc gdje gubi razum je bio dobar. I dalje prilicno neupecatljiva sezona.

10. Season 12 - Ffs kako je ovo lose krenulo. Bukvalno sam zaspao na premijernu epizodu, odgledao ih par nakon toga i prestao pratiti. Onda sam se ukljucivao tu i tamo, da budem posten bilo je to i do fakulteta, ali i do moje kurcobolje za serijom. Prica sa Britancima je uzasna bila na startu. Ubacili su ih jednostavno jer nisu znali sta da rade za ovu sezonu. Onda se nista nije desavalo dobrih 10ak epizoda. Monster of the Week i nista vise. Moram istaci jedino 'American Nightmare' kao jako dobru epizodu koja mi je vratila uspomene iz prve sezone. Bilo je i dosta nelogicnosti, brisali su prijasnji canon i radili nova pravila npr da Hellhounde sada moze povrijediti obicna sjekira, sto nije bio slucaj prije. Onda je bila ona epizoda sa Hitlerom, i tu je upropasten odlican trenutak da uzmu nekog tranzicionalnog negativca da popuni vrijeme, ali jok. Posrali su se totalno po svemu tome, napravili parodiju od njega i ubili ga u istoj epizodi. Onda se opet nista nije desavalo... jako dugo. Konacno je krenulo da se ponovno zagrijava u epizodi gdje je Mick ubijen, koja se meni jako svidjela, i nakon toga je pretezno sve bilo barem solidno, do finalea koji je bio dosta zabavan. Smrt Crowleya je bila iznenadjujuca. Volim njegovog glumca, ali Crowley je morao na hladjenje.

9. Season 10 - Ova sezona nije imala toliko blistavih trenutaka, ali je barem bila konstantna. Znaci bila je meh od pocetka do kraja. Pocetak kad je Dean bio demon je bio jako kul, ali su to brzo zavrsili jer... ne znam. Dean je bio odlican, i njegova Mark of Cain prica je bila dobra, ali su je odlagali podosta. Mislim da je stvarno djelovalo kao da cekaju do finalea da naprave nesta dramaticno s njim. Bio je odlican trenutak da vrate Lucifera, i to tacno pet godina od pete sezone (kad je Lucifer obecao da ce se vidjeti opet za pet godina), ali su sjebali to. Pojavila se Rowena, i iako mi nije legla na pocetku, postala mi je draga naredne sezone. Uveli su totalni cheat koji se zove Book of the Damned. Znaci, kad god zaseremo nesta i ne znamo kako da damo braci nacin da pobijede, koristit cemo ovu knjizurinu i rijesena stvar. Fuck off. Charlie je ubijena ovdje, i meni je bilo drago zbog toga :3 Ali su ubili i Smrt, sto je meni bezveze bilo, ali ok. Steinovi su bili totalno bezveze, i jos gori su mi bili kad sam cuo rumorse da njih planiraju koristiti kao glavne negativce u 11. sezoni. Slag na tortu je bio kada ih je Dean ipak squashao u narednoj epizodi. :clap: :clap: Moram naglasiti i kako mi je ona cura koja glumi Casovu kcerku isla na zivce opako ove sezone, a bas su je cesto koristili.

8. Season 9 - Ovo je bila kusljus sezona. Storyline sa andjelima mi se nije svidio na pocetku. Metatron mi se nije svidio kao negativac, jer ga nisam mogao shvatiti ozbiljno. Nije ni do glumca, jer mi se svidio njegov pristup, ali lik jednostavno nije dolazio do izrazaja na takav nacin. Cas me je malo smorio u ovom dijelu. Cura koja je glumila Abaddon mi je bila bezveze, obzirom da su prije nje bile zenske koje su rasturale u svojim ulogama. I to podosta njih. Pocetak Mark of Cain price je bio jako dobar, i onaj prijenos baklje od Caina do Deana je odlicno izveden. Mislim da je ovo bila i sezona kada su bas cesto koristili Charlie. Mrzio sam svaku epizodu koja je ukljucivala nju. Ne znam ni je li do glumice, ali mi je lik bio tako isforsiran i iritantan. Cijeli njen lik se sastojao od "Ja sam geek i ponosim se time i usput sam lezbijka, pa eto... VOLITE ME TUMBLR FANOVI!" Pls fuck off. Zadnjih par epizoda je bilo dobro. Finale dosta zanimljiv i kraj odlican kada Dean postaje demon. Eh da, Crowleyeva prica mi se isto dopadala u ovoj sezoni kada upoznaje svoju ljudsku stranu. Ono sto mi se nije svidjelo je sto su od ove sezone vec krenule one parodija epizode, gdje su poceli sami sebe shvatati manje ozbiljno, a ne svidja mi se to. Znaju napraviti storytelling ravan onome na Game of Thrones, Walking Dead ili Breaking Bad, te nema razloga da sebe degradiraju.

7. Season 8 - Dugo sam pauzirao od serije nakon sto su se zaredale sesta i sedma. Trebao sam odmora, a nisam bio optimistican za ovu sezonu. Ipak mi se svidjela. Crowley je ovdje bio najlegitimniji heel od pojavljivanja u seriji. Ovdje je stvarno odavao dojam kao da je opak. Mark Sheppard je dobijao priliku da pokaze svoje glumacko znanje, koje je fascinantno zaista. Cijeli njegov range je odlican. Covjek moze raditi komediju odlicno, moze raditi ozbiljne zastrasujuce momente odlicno (scena na telefonu kada je drzao govor braci u predzadnjoj epizodi je strasna), a cak i one emocionalne moze izvesti odlicno, sto je dokazao u finaleu. Finale mi je bio dosta dobar, malo mi je samo glupo sto je citava prica sa trialsima propala zbog kraja, ali ok. Trials epizode su bile dobre, moram priznati. Kevin mi je bio kul lik ovdje, i svidjelo mi se kako su prikazivali stvari iz njegove perspektive. Braca su slabo predstavljena though. Sam i ona djevojka je dosadna prica koju zelim zaboraviti. Dean je bio totalni papak. Natjerao je brata da obeca da ga nece traziti ako mu se sta desi, i kada se vrati naljuti se na njega jer ga nije trazio dok je on lutao po cistilistu. Kad mu je Sam to spomenuo, Deanov odgovor je bio "Pa svejedno si me trebao traziti, tako trebamo raditi jedan za drugog". :shock: WHAT?? Daj odjebi s tim.

dosta je teksta napisao, odradit cu part 2 sutra... ili vcrs... whatever. :mrgreen:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

Jedva čekam novu sezonu, koliko sam upratio od novosti u vezi seriji biće povratka straih neprijatelja braće. Mogu sada sa ovim paralelnim svetom gde je sve drugačije nego u pravom svetu, da vrate neke likove koji su umrli u ovom svetu gde su braća, tako da je moguće da se vrati žutooki demon tj. prvi neprijatelj sa kojim su se susreli, on je kao bio najodaniji demon Luciferu i sada bi mogao raditi zajedno sa Luciferom u paralenom svetu i ko zna šta će tu biti još.

A mislim da je najverovatnije da će biti povratak Majkla..
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

Vidjet cemo kako ce to odraditi. Moglo bi biti dobro, nostalgia trip. Azazela zelim nazad sami ako se vrati onaj njegov glumac :D

Eh, part 2 mog rangiranja sezona:

6. Season 11 - Ovo je cak dobro bilo. Darkness je isprva djelovalo kao da ce biti copy/paste Leviathana, ali je ispalo dobro opet. Predstavljanje Amare kao Chuckove sestre mi je bilo malo over the top na pocetku, ali dobra je prezentacija. 'Don't Call Me Shurley' mi je jedna od najdrazih epizoda u seriji, kada su predstavili Chucka kao Boga i sve to je bilo dosta emocionalno i apsolutni vrhunac sezone. Finale me je malo razocarao. Nije mi bio los, ali epizoda prije toga je imala taj veliki okrsaj i jednostavno je vise zracila tom finale vibrom nego pravi finale. Ovo je takodje sezona gdje su Dean i Sam prestali srati sa tajnama i bili su iskreni jedno s drugim. Luciferov povratak i midseason finale kada je Cas prihvatio Lucifera je sve bilo epic. Misha je odlicno glumio Lucifera btw. Nakon samog Mark Pelegrina je bio najbolji.

5. Season 1 - Sta reci? Bilo je upravo ono sto je trebalo da bude. Odlican uvod u cijelu seriju, sa jako zabavnim epizodama, dobar storytelling i odlicnom predstavom likova. Dean, Sam, John, svi oni su bili dobro buildani u toj sivoj zoni, gdje ne mozes kriviti Sama sto je otisao od njih, ali shvatas zasto mu oni to zamjere. Sukob izmedju brace oko toga da li trebaju biti poslusni ocu ili ne, se odlicno veze za pricu o sukobu izmedju Lucifera i Michaela u kasnijim epizodama, tako da te bas tjera na razmisljanje. Kao sto rekoh, dosta zabavne MOTW epizode. Pilot, Dead in the Water, Phantom Traveler, Bloody Mary, Hookman, Scarecrow, Faith - pretezno MOTW epizode koje su odlicne, sa super odradjenom horor vibrom, i strasnim negativcima. A one koje su se ticale price direktno su isto super bile. Misterija o zutookom/Azazelu je bila jako zanimljiva i taj lik je predstavljen kao najzlokobniji demon, iako vec i zvanicno nije najjaci. Pomaze sto je jebeni Jeffrey Dean Morgan prvi koji ga je prenio na ekrane. Zadnje dvije epizode su mi najdraze i sam finale mi spada vjv u top 3 finalea u seriji. Pohvale idu i za Meg, glumica mi je bila dovoljno dobra za ulogu. Kudos :clap: Mozda ima malo i nostalgije, jer sam ovo gledao kao mali live dok sam jos tamo bio. Znam da sam bio jako nahypean kad su pustali trailere po KPWB programu. Nisam ostao razocaran obviously.

4. Season 2 - Mnogi kazu da je ovo zaboravljiva sezona (to su cak i Jensen i Jared govorili :p), ali je meni jako dobra sezona. Super nastavak na uvod, gdje je sve kick offalo sa odlicnom premiere epizodom gdje je John prodao dusu i predao colt za Deana, pri tome i umro. Sokantan splet dogadjaja. Dean je osjecao krivicu, i tu je Jensen Ackles tek krenuo pokazivati sta sve zna kao glumac. What's dead should stay dead i cijela ta prica - zlato. Croatoan mi je jedna od najdrazih epizoda u seriji. Tu je i krenula prica gdje Dean otkriva da mu je John prije smrti prenio da pokusa spasiti Sama, i ako ne uspije, da ga mora ubiti. Holy shit momenat zaista. Sam je ovdje imao svoj storyline gdje je pokusao da se odupre sudbini da postane lider pakla je jako zabavna i dosta simpatija je pokupio Sam sa ovim. Jared Padalecki je bio odlican u epizodi kada Sama zaposjedne Meg. 'What is and ehat should never be' odlicna epizoda gdje je poruka Winchester braci da ipak, koliko god bjezali od onoga sto jesu, to ce ih kad tad sustici - aka sudbina pobjeduje. Sto je super obzirom kakav ce preobrat u poruci biti na kraju. Dvodijelni finale je bio odlican. Samova smrt je bila holy shit na kvadray moment, onda je Dean prodao svoju dusu kako bi Sama ozivio. Full circle. Prvo pojavljivanje Ellen i Jo, i oni su mi bili super. E da, Azazelov glumac je prekucao ovu jebenu igru. Bio je zabavan u svakoj sceni u kojoj se nalazio.

3. Season 4 - Uz dosta neckanja, ali sam stavio ovu sezonu ovdje. Bila mi je jako dobra, i totalno nagli prelaz iz nekad jednostavne 'nas dvojica protiv zlih cudovista i demona' price u nesto mnogo mnogo vece. Andjeli se prvi put krecu pojavljivati, zapoceto sa Casom koji vraca Deana iz pakla, i kvaka je u tome sto i nisu toliko pozitivni koliko su svi ocekivali da ce biti. Prvi spomen Lucifera, sto je znacilocda ulazimo u real deal kategoriju. Nije vise zajebancija sa nekim Wendigom u sumi, ovo je ozbiljan shit. Prvi konflikti Deana i Sama, gdje je Dean imao apsolutno svako pravo da sumnja u Ruby i njene namjere, ali je Sam pohrlio, vjerovatno djelimicno i iz ponosa i zelje da se dokaze. Jensen Ackles je prekucao sa glumom u ovoj sezoni. Kada je pricao Samu o vremenu u paklu je vjerovatno najbolja scena koju je izveo kao glumac. Pa je onda bila scena s njim i Casom u bolnici, isto fantasticna. Pa onda je bila ona epizoda kada spaljuju polubrata Adama i kada govori Samu da je ipak nakon svega on slicniji njihovom ocu nego je Dean ikada mogao biti, nakon cega je Sam odgovorio da ce to shvatiti kao kompliment, a Dean odbrusio "shvati to kako god hoces". Fantazija. Covjek bi mogao rasturati bilo gdje da hoce, ali se posvetio ovoj seriji i to treba postovati. Dosta zabavnih epizoda, vecine su se ticale glavne price, sto mi se svidjelo. Pojava Chucka kao poslanika je bila uvrnuta na pocetku, jer mi je bilo glupo da u samom Supernaturalu imaju knjige o njima dvojici, ali su to super odradili ipak. Lilith mi je djelovala kao dosta manja prijetnja u odnosu na prethodnu sezonu, sto je ok valjda, jer ipak sad pricamo o Luciferu. Alistair je bio super i prica oko demon blood i ovianosti koju je Sam dobio o njemu je odlicno odradjena. Eto, dodati jos da je finele bio jako zabavan i epic send off pred petu sezonu.

2. Season 3 - Jako podcijenjena sezona imo. Cijeli storyline sa Deanom i godinu dana koje su mu ostale do odlaska u pakao je super odradjeno. Bilo je dosta MOTW epizoda, ali u svaki je uticao na character development koji je Dean prolazio. Na pocetku ga nije bilo briga i bilo mu je ok sto ide, onda je postajao nervozan kada je poceo saznavati sta to sve zapravo znaci, onda je postao depresivan kada se suocio sa onim sto ce postati eventualno (epizoda 'Dream a little dream of me' - odlicna epizoda i odlicna scena btw), dok konacno nije postao ocajan da je poceo u sve vjerovati. Uz sve ovo, dobili smo Lilith koja je bila jebeno opaka u ovoj sezoni. Dobili smo Ruby, i moram priznati da mi je plavusa bila mnogo bolja u toj ulozi od crnke. Katie je imala tu auru legit bad assa, dok istovremeno nije uvijek bila jednodimenzijalni 'grrr mrzim sve' lik, vec je bila totalno opustena u iznosenju svog teksta. Onda smo dobili i Bellu, koja je isto bila jako zabavna u ulozi pametnog/lukavog heela koji uvijek nadmudri bracu. Trebao je neko takav honestly. Glumica je isto odlicno odradila ulogu. Nazalost, TUMBLR FANOVI su otjerali i nju i Ruby1.0, iako je konkretno bilo planova da Bella bude tu i za cetvrtu sezonu. Razlog? Ne znam, legenda kaze da su neke bile toliko zaludjene da nisu zeljele da iko od brace bude povezan ljubavno/seksualno sa njima, iz neke ljubomore ili nesta. Nekako mi zvuci nategnuto i ludo, ali s druge strane, ovo su tumblr fanovi, tako da nije nemoguce. All in all, sve se super uklapalo, i iako ih je strajk pisaca malo sjebao ovdje pa su stigli snimiti samo 16 epizoda tj nisu stigli sve price privesti kraju (Bellin backstory npr, koji je bio zbrzan u seriji), meni je generalno jako zabavna sezona bila gledajuci Deanov razvitak, Samov ocaj u pokusaju da ispravi stvari, Bobbya kako tuzno gleda u sve debilne greske koje ova dvojica rade, i ovi novi likovi su donijeki malo svjezeg vazduha seriji. Comedy epizode su nastavile biti odlicne. Mystery Spot je super primjer toga, ali je i ona prenijela jednu bitnu poruku na kraju koja se tice glavne radnje, sto mi je savrsen nacin za pisanje jedne, hajmo reci filler epizode. Finale je bio epic, i nisam ocekivao da Dean umre. Zavrsna scena je jako zastrasujuca.

1. Season 5 - Za mene fakat nema drugog izbora. Ovo je zvanicni kraj. Ovo je kuliminacija jedne savrsene petogodisnje slow burn price. Lucifer je vani, i apsolutni je bad ass i kralj mind gamesa, sto i mozes ocekivati od djavola. Pelegrino je bio fantastican u toj ulozi. Malo mi se vise svidjao kao ovaj bad ass nego kao saljivdzija iz novijih sezona, mada mi je u svakom slucaju jako zabavan. Dean i Sam su se razdvojili na kratko, sto mi je bilo bezveze, ali njihovo ujedinjenje je bilo awesome. Dosta ljudi je izginulo u ovoj sezoni. Ellen i Jo su jedne od njih, i bilo mi je krivo. Jako dobro su njih dvije izgradili i ostao sam dosta vezan za njihove likove. Midseason finake kad je Dean upucao Lucifera sa coltom, samo kako bi se on opet pridigao i odjebao i njega i Sama je bio holy shit moment. I ja sam sa njima pomislio 'sta ce biti potrebno da se sredi ovaj gad ako colt ne pomaze'. Totalno sam uzivljen bio u pricu. Onda slicna prica kao iz sezone 2, gdje se braca bore protiv sudbine, odbijajuci da kazu da Luciferu/Michaelu, istovremeni Cas prolazi kroz krizu identiteta nakon sto Bog navodno odbija pomoci covjecanstvu u nadolazecoj apokalipsi. Ma fantasticno je sve bilo. Stvarno se trudim sjetiti se jedne stvari koja mi se nije svidjela i ne uspijevam. Finale je bio jebeno savrsen i nemam niti malo povjerenja u pisce da napisu nesta ovako dobro, a kamo li da nadmase kada dodje vrijeme da se serija zavrsi. Sam je ostao u paklu sa Michaelom i Luciferom, Cas je dobio promaknuce, Bobby nastavlja po starom, a Dean je prisiljen da nastavi zivot bez Sama. Dean je ispao gubitnik u ovoj prici, obzirom da je spasio svijet, ali Cas je to super rekao "This is what you wanted. No heaven, no hell, just more of the same. What would you choose - peace or freedom?" Dean je jedan od tih likova koji bi radije patili u slobodi, nego da robuje u miru, i ovo je bio fantastican nacin da se stavi tacka na Team Free Will arc. Nagovjestaj da bi Chuck mogao biti bog, i zavrsna scena kada se Sam ipak ponovno pojavljuje su super cliffhangeri bili za jako losu sezonu koja je nastupila :( PS comedy epizode su bile odlicne. Poseban naglasak na Changing Channels, koja je opet bika krucijalna za nastavak price.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

Objavili su da se vraca lik Majkla u seriji i glumice ga drugi glumac

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »



Deluje zanimljivo
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

Ponadao sam se da Gabriela vracaju :( Ima li kakvih vijesti, hoce li se zutooki vratiti?
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

Koliko sam čitao samo će Majkl biti u paralelnom svetu gde su već Lucifer i Mary.. A po ovom trejleru po komentarima sam pročitao da je onaj u belom odelu još jedan od onih Prinčeva pakla koji će sada preuzeti pakao pošto nema ko da vodi, možda bude Žutooki a ko zna koga će još staviti tamo u tom svetu.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

Trebali bi vracati malo vise ovih starijih likova, barem sad imaju izliku za to. A ko da gledam midseason finale bi mogao biti da Michael prelazi u originalni univerzum.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

Još malo hajpa!!! :P

slika
Odgovori