Film

"No good movie is too long and no bad movie is short enough”, Roger Ebert

Filmoljupci navalite
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Status: Offline

Film

PostPostao/la donniedemonD » 09 ožu 2019, 15:13

Ma kakva trauma, oni su godinama to radili, misleci da je skroz normalno. Jer nisu znali za druge stvari. Ako za sve te godine nikom ne izleti nista, onda jebaga... KGBovci rodjeni. Kasnije kad su skontali da nije to dobro, ok, mozda im se urezalo i pamte (ma nema sasne da se onako secaju detalja, nema sanse, ok dogadjaja, ali detalja...hmm), ali za taj period, u tom datom trenutku ... Odes brate sa tog ranca, u skolu, sa drustvom, majka, tata... Nikad nista da ne izadje, da priupitas...

Jos jedna rupa "Majkl mi je rekao da nikom nikad ne pricam o ovome sto radimo jer cemo zavrsiti u zatvor zauvek obojica". A posle kroz ceo film prica kako je mislio da je to normalno sto rade, jer tada nije znao da nije noormalno.. Kad su vec bili mali KGBovci, kako se ne zapitase sta cu ja u zatvor ako radim nesto sto je normalno?

Film bez dokaza, nijedan nije iznet, rekla kazala price. Sva sreca pa vidim da 90% ljudi deli moje misljenje na internetu. Malo je onih koji su poverovali u ovu obmanu od strane reditelja.

Kazem, tesko je bilo sta komentarisati dok se ne pogleda smece.
Nebitno da l je bio pedofil ili ne, ali ovaj film to ne pokazuje, iako je zarko zeleo.

"Money, so they say
Is the root of all evil today"
-Pink Floyd
T-City...

bio jednom jedan fabricio...

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Film

PostPostao/la Sherpa » 09 ožu 2019, 15:16

Janne osporavam da nema dokaza, da ima zabršio bi u zatvoru di bi ga netko izbo nođem

Ali nemoj podcjenjivati kolika je to trauma, pošto je ogromna
slika

Mary
Globalni moderator
Globalni moderator

Film

PostPostao/la Mary » 10 ožu 2019, 12:15

Jucer je bio na TV-u dokumentarac o Australiji i spominjali su meni jedan od najdrazih filmova, lokacije snimanja, automobile i znamenitosti. Podsjetilo me to da iduci mjesec film slavi 40. Rodjendan od izdavanja. I dok sam drugi nastavak gledala do sada valjda dvadeset put, prvi je i dalje u kategoriji onih pogledanih do pet put i prije jako puno vremena. Doslo je vrijeme da to promjenim.
slika
Mel je bio tako sladak <3

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Film

PostPostao/la donniedemonD » 10 ožu 2019, 20:11

Klip od pola sata uradjen bolje od cetvorocasovnog brbljanja ovog Robsona u dokumentarcu.

Ko bude gledao dokumentarac i pre nego se zapita bilo sta, obavezno i ovaj klip. Toliko na tu temu.

T-City...

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Film

PostPostao/la Sherpa » 10 ožu 2019, 20:14

dobro, to je ipak wade robson za kojeg se zna da je barem jednom lagao na svjedočenju, samo je pitanje kada, prvi puta ili drugi puta.
slika

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Film

PostPostao/la donniedemonD » 10 ožu 2019, 20:47

Ma smesan je. Osim sto prica o zlostavljaju u dokumentarcu, on otvoreno prica kako je lagao 20+ godina.

20+ godina lagao sve kako mu Djekson nije naudio, pod zakletvom lagao vise puta na sudu. A sad kad okrenuo plocu ocekuje da mu neko slepo veruje :lol: Dokazanom lazovu.

Propade pokusaj da izmuze par miliona bez motike :cry:

Ne znam jel mogu, ali treba Dzeksonovci da ga procesuiraju i rebnu malo da lezi zatvor jer nece imati nikakve dokaze za ovo sto je natruckao.

Koliko je dobar plesac, toliko je dobar lazov. A bogami, dobar je bio plesac.
T-City...

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Film

PostPostao/la Sherpa » 10 ožu 2019, 21:03

donniedemonD je napisao/la:Source of the post A bogami, dobar je bio plesac.

i ne samo plesac nego i koreograf. al uvijek uzmi sve ovo oko MJ slučaja sa zadrškom. Zato što je zbilja veliko pitanje na koje vjerojatno nećemo dobiti odgovor da li je zbilja pedofil, ili su se svi silni probali okoristiti njime. Problem je što postoji taj narativ u kojem 'on voli klince', i to na način na koji malo tko 'normalan' voli da spava s njima. e sada, tu je problem dokazivanja seksualnog. meni je osobno teško vjerovati da je svi lažu, pošto sam ja u taboru onih koji smatraju da je pedofil, no nisam jedan od onih koji će ga javno prozivati i osuđivati pošto zbilja nemam dokaza
slika

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Film

PostPostao/la donniedemonD » 10 ožu 2019, 21:32

Ma pisao sam ja. Ja im svecu nisam drzao. Ko ce ga znati.

Samo se vodim onim debilima sto su ga tuzili za te stvari (otac i sin), a kasnije priznali da su sve izmislili kako bi se okoristili. Vodim se i desetinama te iste dece koja su potvrdila da nikad nista seksualno nije sa njima opstio. Neki od njih i poznati.

Vodim se i onim sto ne mora da ima veze sa tim, ali mi znaci... trocifren broj miliona u dobrotvorne svrhe i pomoc deci na desetine projekata...

I onda na kraju dana jednostavno odbijam da ga zamisljam kako radi te ogavnosti...

A jos jednom da napomenem, tu dozu rezerve koju imam da je bio to sto kazu, to je zbog povezanosti sa decom na malo weird nacin, ( sindrom Petar Pan bre, kakav pedofil :D ), a ne jer je ova zamlata izasla u dokumentarcu, njemu stvarno nista ne verujem...
T-City...

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Film

PostPostao/la crocop97 » 11 ožu 2019, 23:16

Ono kad ni namještanje glasova ne pomaže
slika
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Film

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 12 ožu 2019, 01:15

Ionako će zaradit, boli ih kurac.
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Mary
Globalni moderator
Globalni moderator

Film

PostPostao/la Mary » 14 ožu 2019, 20:32

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Film

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 14 ožu 2019, 21:30

:lol: :lol: :lol: :lol:
Može i 3, verzija u kojoj Freddie nikad nije umra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Mary
Globalni moderator
Globalni moderator

Film

PostPostao/la Mary » 14 ožu 2019, 22:29

Nisu normalni. Citam komentare, manje vise svi su odusevljeni... Nisu normalni. :roll:

HBK
Rank 9
Rank 9

Film

PostPostao/la HBK » 15 ožu 2019, 00:45

Bila je greska sto nisu u BR prikazali Fredijeve zadnje dane, tako da podrzavam ideju o nastavku. :clap:

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Film

PostPostao/la Sherpa » 15 ožu 2019, 00:54

A zašto bi prikazali kalo čovjek u mukama i bolesti umire? Me treba nam vizualni prikaz toga, kao što nam ne treba svaka sekunda njegova života na filmskom platnu.

Ispričali su koherentnu priču koju su prilagodili filmu. Nije im rekao za aids prije live aida. No za film je funkcioniralo i imalo je smisla.
slika

Natrag na “Filmovi / Serije / TV”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.