Film

"No good movie is too long and no bad movie is short enough”, Roger Ebert

Filmoljupci navalite
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Film

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST ali isto vrijedi za Pobješnjeli Max
Mad Max 2 je toliko bolji od jedinice da to nisu istine, baš nedavno sam proša cilu trilogiju (ne, Thunderdome nije Mad Max 3 :mrgreen:) i koliko god jedinica bila kvalitetna nije ni blizu duje po kvaliteti. Po meni je Fury Road čak i najbolji film u franšizi.
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3014
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Film

Post Postao/la lemonzoo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST ali isto vrijedi za Pobješnjeli Max
Mad Max 2 je toliko bolji od jedinice da to nisu istine, baš nedavno sam proša cilu trilogiju (ne, Thunderdome nije Mad Max 3 :mrgreen:) i koliko god jedinica bila kvalitetna nije ni blizu duje po kvaliteti. Po meni je Fury Road čak i najbolji film u franšizi.
Ako se gleda s umjetničke strane, i Mad Max, i Terminator, i Blade jedinica imaju puno veću umjetničku vrijednost, dok su dvice više komercijalne jer su očigledno imali veći budžet pa su se mogli razbacati idejama. Ali meni su ipak od sva tri dvice draže, iako to ne znači da ne cijenim ni jedinice.
Uvijek u pravu.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film

Post Postao/la Mary »

Ne dirati prvog Mad Maxa. :naughty:
Iako, i ja sam dvojku pogledala tri put vise neg jedinicu. :mrgreen:
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film

Post Postao/la crocop97 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Po meni je Fury Road čak i najbolji film u franšizi.
Ja sam na Fury Road skoro zaspao, jednostavno je film dosadan, a Maxa ima u tragovima tijekom filma, ispao je samo kao neki sporedni lik. Da su film nazvali Furiosa možda bih imao drugačija očekivanja...
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST ali isto vrijedi za Pobješnjeli Max
Mad Max 2 je toliko bolji od jedinice da to nisu istine, baš nedavno sam proša cilu trilogiju (ne, Thunderdome nije Mad Max 3 :mrgreen:) i koliko god jedinica bila kvalitetna nije ni blizu duje po kvaliteti. Po meni je Fury Road čak i najbolji film u franšizi.
Ako se gleda s umjetničke strane, i Mad Max, i Terminator, i Blade jedinica imaju puno veću umjetničku vrijednost, dok su dvice više komercijalne jer su očigledno imali veći budžet pa su se mogli razbacati idejama. Ali meni su ipak od sva tri dvice draže, iako to ne znači da ne cijenim ni jedinice.
Da, pogotovo prvi Terminator, to je neki odličan miks tech-noira i slashera, sve je odlično, od glazbe do osvjetljenja i glume. Ali svejedno mi je Dvojka draža :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Film

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Ne dirati prvog Mad Maxa.
Daleko od tog da je loš, film je super, samim time je još veći apsurd koliki je jaz između jedinice i duje.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Film

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST a Maxa ima u tragovima tijekom filma, ispao je samo kao neki sporedni lik
Doslovno bit filma, koliko znam working title i je bia Mad Max: Furiosa al su se brinuli da ga ljudi neće ić gledat ako ne bude Max u filmu, šta je istina jer ja ga prvi ne bi iša gledat :mrgreen: Svejedno me oduševia, dvosatni car chase i možda najbolji primjer show dont tell storytellinga i worldbuildinga koji je izaša iz Hollywooda u jako dugo.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Film

Post Postao/la DVW »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Hvala Limune, poslušaću te jer teško da nastavak ne valja kad je prvi dio tako dobar :D
Postoji par trilogija kod kojih su mi nastavci draži od prvih dijelova. Ne mogu se sjetiti svi ostalih, ali isto vrijedi za Pobješnjeli Max i Terminator.
Može se i treći Terminator pogledati. Kasnije bez Švarcija ili kad je star jok.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10311
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Film

Post Postao/la ~MandyRose~ »

sinoć gledao film Turist, ughhh kako mi nedostaje Angelina Jolie, ne mogu vjerovati da je prošlo desetljeće potratila na ništa, samo 2 Maleficient filma. Još sam pressedT. što nismo nikad dobili Salt 2
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film

Post Postao/la Mary »



Dinosauri u snijegu?
:romance-heartspink:
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film

Post Postao/la Mary »

Kod: Označi sve

https://www.cnn.com/videos/entertainment/2020/04/21/val-kilmer-gma-interview-orig-vstop-bdk.cnn
Legenda :romance-heart:
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10311
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Film

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Jennifer Lopez has tapped a mighty cinema matriarch to helm her upcoming Griselda Blanco drama The Godmother.

EW can confirm The Handmaid's Tale and Meadowland helmer (and lauded cinematographer) Reed Morano is in talks to direct Lopez's upcoming turn as the infamous Colombian drug lord in STX Films' planned production about her controversial life, which Lopez had previously considered directing herself as her filmmaking debut.

Deadline, which first reported news of Morano's discussions, Oscar-winning screenwriter William Monahan (The Departed) is also in talks to rewrite a first draft of the project's screenplay, which was originally penned by Oscar nominee Terry Winter (The Wolf of Wall Street) and the Emmy-nominated Regina Corrado (Deadwood).

The Godmother will reportedly follow Lopez as Blanco, who worked her way up the ranks of the male-dominated Colombian drug circuit, overcoming an impoverished childhood to become one of the most revered, powerful, and dangerous lords in the world known as "La Madrina." Estimates peg her net worth at more than $2 billion, and she was an instrumental player in Miami's deadly Cocaine Cowboy Wars that ravaged the Florida city from the 1980s through the early 2000s.

In 2012 at age 69, Blanco was shot and killed outside a Medellín butcher shop, after serving nearly two decades in prison on murder and racketeering charges.

Lopez was first announced to star in the film back when it was in development at HBO, though STX — where Lopez made her highest-grossing live-action showing of all time in the stripper drama Hustlers, which grossed over $100 million domestically on top of earning the actress-producer a Golden Globe nod — later acquired the film in July 2019. Lopez and her longtime producing partner Elaine Goldsmith-Thomas (Second Act, Hustlers) and her manager, Benny Medina, as well as Julie Yorn, will produce The Godmother, with Winter, Alex Pettyfer, Alex Brown, and Rick Yorn executive-producing.
https://ew.com/movies/godmother-jennife ... directing/

Jennifer Lopez se sprema za svoj prvi Oskar napokon!! jedva cekam pogledati ovaj film!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film

Post Postao/la crocop97 »

To je flop već u fazi pretprodukcije :lol:
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film

Post Postao/la Mary »



Zbilja me zanima ova prva verzija filma, iako moram biti iskrena, meni je film i ovako bio super.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film

Post Postao/la Mary »

Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10311
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Film

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori