Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Film

"No good movie is too long and no bad movie is short enough”, Roger Ebert

Filmoljupci navalite
lemonzoo
Rank 5
Rank 5
Status: Offline

Film

PostPostao/la lemonzoo » 04 svi 2020, 21:58

HunterDX je napisao/la:Source of the post Nisam više ljubitelj filmova kao nekada, ali kada pričamo o herojskim filmovima, jednostavno mi nisu interesantni, svi su nekako slični, a ni radnja mi nema neku težinu.

Ne slažem se s ovim. Nisam ni ja neki ljubitelj superheroja, ali to nikako nisu površne priče. Često su to svjetovi koji se grade desetljećima kroz stripove. Neki od popularnijih likova imaju po 100 raznih edicija. Da se posvetiš čitanju stripova, morao bi se odreći svakog drugog hobija kojeg imaš.

crocop97
Rank 10
Rank 10

Film

PostPostao/la crocop97 » 04 svi 2020, 22:09

lemonzoo je napisao/la:Source of the post Netflix je već godinama bezvezan, svaki film i serija su im na isti kalup. Nisu njihovi naslovi toliko dobri. Meni su bili interesantni kad su tek došli na tržište, iskeširali vreću para i bili originalni.

Ne mislim na filmove njihove produkcije, nego na nezavisne naslove koje otkupljuju, nađe se dobrih stvari
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Film

PostPostao/la Mary » 04 svi 2020, 23:14

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post
Mary je napisao/la:Source of the post Nije do ceremonije nego do cinjenice da ako nema Oscara nema ni filmova.

Ovo je tužno na više razina.

O kakvim razinama ti pricas?
Da, tuzno je sto se filmovi odlazu, naravno da je. Da si pogledao makar dva u zivotu znao bi to bez da ti objasnjavam.

Maridius98
Rank 5
Rank 5

Film

PostPostao/la Maridius98 » 04 svi 2020, 23:25

Mnogo sam filmova gledao u poslednje vreme pa rekoh da napišem koju.

The Babysitter Simpatičan Netflixov film. Radnja je skroz sumanuta, ali i zabavna. Solidan horor. 3/5
Case 39 Takođe solidna stvar. Puno puta ispričana priča, ali svakako zabavno. 3/5
A Ghost Story Ne znam šta sam odgledao. 1/5
1922 Mnogo loša ekranizacija Kinga. Radnja se dešava prvih 10 i poslednjih 20 minuta. 2/5
Bird Box Jedan od najboljih horora poslednjih 20 godina. 5/5
Ritual Jako zabavno i jezivo. 4/5
Wounds Mnogo loše 1/5
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Film

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 04 svi 2020, 23:31

Mary je napisao/la:Source of the post
Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post
Mary je napisao/la:Source of the post Nije do ceremonije nego do cinjenice da ako nema Oscara nema ni filmova.

Ovo je tužno na više razina.

O kakvim razinama ti pricas?
Da, tuzno je sto se filmovi odlazu, naravno da je. Da si pogledao makar dva u zivotu znao bi to bez da ti objasnjavam.

Bože šta si loše volje večeras :lol:
slika

crocop97
Rank 10
Rank 10

Film

PostPostao/la crocop97 » 05 svi 2020, 13:53

Mary je napisao/la:Source of the post Da, tuzno je sto se filmovi odlazu, naravno da je.

Ali pustit će ih kad tad, ne znamo što će biti s kinima i hoće li se vratiti sve na staro, ali vjerujem da hoće početkom sljedeće godine. Ionako su odgođeni samo blockbusteri, sve ostalo će naći svoj put do publike preko digitalne distribucije, ne brinem se uopće. Neće jednom ogromnom studiju biti ništa ako odgodi film, veća je tragedija tu što ispaštaju ostale umjetnosti koje ovise o live nastupima i publici.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Film

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 06 svi 2020, 18:00

My dad is a heel wrestler je stvarno dobar film s obzirom da je "samo" dječji film o hrvanju. Pohvale šta su se držali kayfabea :D
slika

Fallen
Rank 5
Rank 5

Film

PostPostao/la Fallen » 09 svi 2020, 17:18

Nikako da se posvetim ovoj podsekciji foruma, a veliki sam filmofil. Što se tiče žanra, nemam predrasude. Gledam sve. Komedije, trilere, drame, horore, ljubavne, erotske :mrgreen:
Ipak najviše mi prijaju filmovi iz klasičnog holivuda. Ti stari filmovi su baš imali dušu i lepotu tog vremena. Omiljeni filmovi Gone with the wind i Casablanca.

lemonzoo
Rank 5
Rank 5

Film

PostPostao/la lemonzoo » 26 svi 2020, 12:17

El hoyo (2019) Aka The Platform

Ovo posredno nosi dobru poruku o neravnomjernoj raspodjeli resursa na Zemlji, ali najveći je problem to što ta poruka nije prikazana nimalo diskretno, već je nacrtana. Zatvor rupa ima odličan koncept, ne sumnjam da će se takav nekad u budućnosti izgraditi za stvarno. Iako ovo nije zapravo zatvor jer su ljudi u njemu dobrovoljci, a mogu se javiti i osuđenici i slobodni građani. Neke ovo podsjeća na Kocku, ali mene ne baš, osim možda nekih elemenata ambijenta.

lemonzoo
Rank 5
Rank 5

Film

PostPostao/la lemonzoo » 31 svi 2020, 17:54

Hausu (1977) Aka House

Sviđa mi se dio sa scenografijom. Scene u prirodi snimane u studiju, ali toliko loše namještena scenografija da je sve očito (recimo ona scena kad u pozadini vidiš 20 planina…). Specijalni efekti su također vrh, prezabavno. Svi glumci i glumice su lijepe, mogli su barem jednog gabora ubaciti. Radnja mi je malo zbrkana kad krene ludilo. Film je namijenjen tinejdžerima, ali može ga svatko pogledati, usto, nije ga progutalo ni vrijeme pa je i danas jednako dobar kao kad je snimljen.

The Vast of Night (2019)

Indy je pa sam očekivo da će biti samo neko pričanje i scene s radijem jer je low budget, ali kasnije ima konkretnih dešavanja. Meni je ovo fino režirano i kvalitetno snimljeno, glazbena podloga isto nije loša. Glavna glumica mi je zanimljiva. Solidan prvijenac ovog redatelja.

Natrag na “Filmovi / Serije / TV”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.