Serije

Filmoljupci navalite
raptor1989
Član mjeseca
Član mjeseca
O meni: Gamer, fan stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Serije

PostPostao/la raptor1989 » 08 srp 2018, 22:18

Odgledao sam cijelu prvu sezonu, a drugu planiram tek onda kada mi se prorijedi raspored pošto sam trenutno zatrpan svime i svačime. Mogu ti reći da mi se svidjela. Zanimljivo je da su ovdje imali malo drugačiji pristup nego u prvoj sezoni WD-a. U WD-u Rick se budi iz kome i saznaje strašnu istinu koja je zadesila svijet, dok su se u FOTWD-u odlučili zombi apokalipsu prikazati u malo drugačijem svjetlu. Tu će ti biti prikazani počeci iste u Kaliforniji i postupno širenje panike i straha. Ako si fan WD-a, preporučam ti da pogledaš.
slika

ante
Rank 6
Rank 6
Status: Online

Serije

PostPostao/la ante » 08 srp 2018, 22:23

Boki je napisao/la:Source of the post E ovako sad sam pri kraju gledanja 8 sezone serije the walking dead da li je neko gledao mzd fear the walking dead posto planiram nju poceti gledati i kakvo je misljenje vase o njoj npr da li je bolja od prve

Gledao samo prvu sezonu FTWD. Ne mogu sad nesto konkretno reci, bilo je to podavno a mislim da ima samo 6 epizoda tako da ne mozes neki dojam steci. No, po onome sto sam citao na internetu, treca sezona je bila odlicna a cetvrta nije valjala nicemu

#400 :dance:
slika

Mortiis
Rank 8
Rank 8

Serije

PostPostao/la Mortiis » 09 srp 2018, 09:20

fabricio je napisao/la:@Mortiis

Al si me pogodio sa ovom serijom Bron :clap:

Odlicna je. Nemam vreme veceras i sutra da gledam, ali u utorak moram da nahvatam 4-5 epizoda u cugu jer posle sreda, cetvrtak... opet nemam dovoljno vremena :rant:

@
fabricio
rekoh da je dobra ;) kao i ona druga

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Serije

PostPostao/la crocop97 » 15 srp 2018, 21:56

Baron Cohen je jebeni genije, odlična prva epizode novog serijala. Masovne pucnjave su odlične za sprdnju, kladim se da će im to bit nacionalni sport kroz pedesetak godina
slika

Natrag na “Filmovi / Serije / TV”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.