YouTuberi

Pratite li neke YouTube kanale?

Filmoljupci navalite
Maki
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

YouTuberi

PostPostao/la Maki » 19 sij 2020, 14:09

DVW je napisao/la:Source of the post Amir takvo nešto snimi jednom godišnje, a kasnije uopšte ne odgovara. Slušaj njegove klipove, svi su poučni. Ne padam na fore svi su isti. Jer Amir i Eldar snimaju jako pozitivan sadržaj. A svi ostali su idioti. Bar na Balkanu. Zapravo ostale i ne poznajem dovoljno. Za Baku i znam preko Amira i sad ovo kroz medije.

Nisam ni rekao da su svi isti. Ali i Amir Hadžić nije cvijeće. I on katkad snimi tu dramu da malo podigne kanal.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

YouTuberi

PostPostao/la Sherpa » 19 sij 2020, 14:14

DVW je napisao/la:Source of the postSlušaj njegove klipove, svi su poučni.

To nisu riječi koje bih ikada iskoristio za ikojeg od njih
slika

DVW
Rank 7
Rank 7

YouTuberi

PostPostao/la DVW » 19 sij 2020, 14:46

Pa probaj Sherpa ne košta te. Baka Prase jebe majku svima, a Amir Hadžić potiče mlade da se ne truju nacionalizmom, kritikuje SDA i ostale koji upropaštavaju ovu državu uz naglasak kako je imao težak život i shvata neke stvari. Amir se jako napatio. Ne branim nikog, ali nije iz te drama priče nikad bio. Od preko 100 klipoba nemaju tri o kakvima Maki priča.

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la donniedemonD » 19 sij 2020, 16:49

Da se uvede pri registraciji fotokopija licne karte na uvid.
Admine cuj me.
Kakva konverzacija jebote :lol:

Ja se divim tim jutuberima kako zaludjuju decu. Sto naravno samo i samo o deci i govori kakva pacenicka degeneracija nadolazi.
Izbacis klip u kom kenjas 15 minuta, nit kreativno, nit poucno, nit sa svrhom, nit zabavnog karaktera... i to ima 500k pregleda za 2 sata. 500k dece kojima je potreban pedagog koliko odmah.

Kaze" pa da, ali oni zaradjuju toliko i toliko"... koga to briga, zar je to poenta?
Zaradjuje i diler droge vise nego sto cu ja ikad postenim nacinom, pa ?

Svako ko ima preko 15 godina, a gleda te likove, da se zapita cime se zaludjuje i trosi vreme.

DVW
Rank 7
Rank 7

YouTuberi

PostPostao/la DVW » 19 sij 2020, 17:07

Slažem se naravno, ali Eldar Tutnić naprimjer nije takav. On je vjernik, promoviše vrijednosti svoje vjere islama, šalje porodičnu poruku snimajući sa svojom ženom i djecom. Ne mogu prihvatit da njega neko smatra tim YouTuberom koji loži djecu za preglede i subscribere. Jer svako ko ga je ijednom pogledao zna da nije.

Marko
Rank 4
Rank 4

YouTuberi

PostPostao/la Marko » 19 sij 2020, 17:30

Ja imam preko 20 godina i gledam i Baku i Mudju i jos dosta kanala koji su za sve uzraste.
Zasto gledam? Jer mi je zanimljivo i niko nije rekao da ne gledam i dosta poucnih kanala.. Sto se Amira Hadzica tice, drzim se misljenja da je manipulator i lazov te da sve radi iz koristi. Propratio sam i tu dramu sa Mudjom i caletom i mogu vam reci da je lik zesci muljator. To je moje misljenje, ne osudjujem nikoga ko ga gleda i podrzava. Za mene je njegov kontent DOSADAN i ne zelim ga gledati kao MAIN youtubera vec bi prosao kao sporedni lik kojeg pogledam sa vremena na vreme.
Posle dodju oni likovi i kazu: Bolje da gledas nesto pametnije nego baku praseta!
Pa to kad cujem dodje mi da im jebem mater, otkud ti znas koji kurac sta ja gledam, od 10 minuta trajanja videa si ti zakljucio da sam mentalno oboleo i da mi je IQ probably 70.
Gledajte objektivno stvari, neke stvari koje vi gledate ne bih gledao ni u nocnoj mori ali ne serem po tim stvarima jer onda ja ispadam taj debil koji se bavi tudjim zivotima umesto da gleda svoj.

DVW
Rank 7
Rank 7

YouTuberi

PostPostao/la DVW » 19 sij 2020, 17:31

Dobro korektno je to svakako

TheBesir
Rank 10
Rank 10
O meni: It's all about game.

YouTuberi

PostPostao/la TheBesir » 19 sij 2020, 19:23

Ja sam ranije pratio to sve, sad sam se posvetio vaznijim i pametnijim stvarima. Realno rijetko ko od njih je dobar, ima par dobrih al samo par. Sto se Bake tice meni on nije zanimljiv jer nema nista korisno u njegovim klipovima. Amira pratim al i njega slabo, prijasnji klipovi su mu bili dobri, sad malo koji bude dobar.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

YouTuberi

PostPostao/la ~MandyRose~ » 19 sij 2020, 23:01

slika
slika slika slika

Marko
Rank 4
Rank 4

YouTuberi

PostPostao/la Marko » 19 sij 2020, 23:47

Obozavam da ga gledam pogotovo u poslednjih par meseci, ima odlicne teme, a za sada mi je najzanimljivija bila "ZABRANJENO ZNANJE"..
Ta tema mi je toliko dobra da pocinjem i da verujem u nju jer mi je jedina logicna but still...

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

YouTuberi

PostPostao/la donniedemonD » 20 sij 2020, 17:50

Vrhunski video na temu balkanskog jutuba.

Marko je napisao/la:Source of the post Ja imam preko 20 godina i gledam i Baku i Mudju.
Zasto gledam? Jer mi je zanimljivo

Sta tacno (ti je zanimljivo) ako sme da se zna?

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

YouTuberi

PostPostao/la Sherpa » 20 sij 2020, 18:57

iko nije direktno vezano, pošto su ovo twitch streameri... ovo tu je samo pokazatelj kakva sve više postaje kultura u ovom društvu.

i odličan sarkastični komentar

slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

YouTuberi

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 20 sij 2020, 19:28

Zamisli gledat streamere u godini božjoj 2020.
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

YouTuberi

PostPostao/la HunterDX » 20 sij 2020, 19:36

Kakva država, takvi youtuberi uspevaju. Komentarišu druge, ne gledaju sebe, glume lažnu dobrotu, glume da su opasni, komentarišu nešto u šta se ne razumeju, a njihov glas se na kraju čuje. Jadne države, jadni oni.
slika

Marko
Rank 4
Rank 4

YouTuberi

PostPostao/la Marko » 20 sij 2020, 21:22

HunterDX je napisao/la:Source of the post Kakva država, takvi youtuberi uspevaju. Komentarišu druge, ne gledaju sebe, glume lažnu dobrotu, glume da su opasni, komentarišu nešto u šta se ne razumeju, a njihov glas se na kraju čuje. Jadne države, jadni oni.

Hm.. da li si upoznao i zablejao sa nekim YouTuberom?
Ja imam deo drustva koji se time bavi pa sam usao u pricu sa par jakih YouTubera.
Mudja kojeg znam maltene 10 godina jer smo se u igri upoznali i blejali posle toga, Baka sa kojim sam se samo upoznao, Kimi's Life i Tricky sa kojim smo zablejali dobar deo dana jer se upravo moj drug druzi sa njim.
Pre nego sto pocnes suditi o nekome, moras ga upoznati ili jednostavno razumeti nacin na koji radi. Lako je prepoznati fejk likove koji su happy sve dok je kamera upaljena.
Zasto ih branim? Zato sto mi je neshvatljivo da neko pljuje po BILO CEMU..zasto???
Ne svidja vam se - ostavite budale i resen problem.

Natrag na “Filmovi / Serije / TV”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.