Mečevi

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la TheViper »

Bice rematch na SSlamu :)

Pogledao sa ovaj match pre vise od 2 meseca, zaista je bio sjajan.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la AlenB »



Solidan fallout meč njihovog po meni jako dobrog No Holds Barred meča na WrestleManiji. Bio je iznad prosjeka jednog Steel Cage meča, i dalje je imao mane, no imao je brutalnost i odličan početak što je plus u startu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Wulf7X »

Jedan default steel cage meč ništa posebno. Jako mi se svideo segment sa skivenim sledgehammerom..doduše ne razumem zašto su se u celom feudu završnice bazirale na low blow udarcima :?
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la ejdzejp1 »

takođe i meni to smeta, i u Lesnar-Taker feudu 2015. su feud gradili na pobjedama low blowom. U svakom slučaju, jedan sasvim pristojan meč kojeg je izvukla ta doza brutalnosti koju su imali. Ispravna odluka o pobjedniku, Lesnar je morao pobijediti nakon poraza na Maniji.
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la TheGrimm »

sto bi po vama trebao imati steel cage / hell in a cell mec da bude dobar? :D ja nisam pretjerani fan takvih meceva vise manje zbog toga sto sam mozda vidio samo par njih koji su mi bili fora. Nisam ih puno gledao.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57812
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Sherpa »

Steel cage meč? Prvo i osnovno ne bi smio imati vrata.

No, problem te stipulacije je drugdje. Pogledajte kada je nastala, kada su ljudi puno bolje i više selllali, kada je zaista izgledalo kao da će teško popesti se preko ograde i izaći van. I onda pogledaj danas. Svi su u takvoj formi da mi je teško povjerovati da nemre u dva koraka biti na vrhu kaveza. Pogotovo ovi high flying momci koji se u dva koraka popnu gore, skoce s vrha kaveza na taj način da nadia comaneci može biti zavidna. I sad ti očekuješ da vjerujem kako se takvi žilavi likovi, ili oni kao od brda odvaljeni, neće popesti preko tih par metara jadne ograde?
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Mortiis »

TheGrimm je napisao/la:sto bi po vama trebao imati steel cage / hell in a cell mec da bude dobar? :D ja nisam pretjerani fan takvih meceva vise manje zbog toga sto sam mozda vidio samo par njih koji su mi bili fora. Nisam ih puno gledao.
sinonim za hell in a cell su mi jedino

The Undertaker vs Mankind

i

Triple H vs Cactus Jack


odlicni,odlicni mecevi
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la ejdzejp1 »



Jedan od meni najdražih i najboljih mečeva protekle godine. Zaista izvanredan meč, po meni najbolji u njihovoj trilogiji, bolji od onog sa RR jer mi je tu nekako skoro sve bilo već viđeno, kraj je bio manje napet i pobjednik je bio dosta predvidljiviji. Od svega u meču, pogotovo mi se svidjela ona izmjena submissiona. Kraj mi se takođe jako svidio, nakon Super AA sam pomislio da je gotovo, ali Styles je ipak uspio pobijediti što ga je zacementiralo kao main event heela.
Zadnja izmjena: ejdzejp1, dana/u 02 lip 2017, 18:35, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la TheViper »

Meni je ovaj match treci najbolji u 2016. godini. Zaista je bio odlican, odlicne akcije u ringu, near fallovi... Cak mi se svidja finish jer je AJ morao da iskoristi 2 finishera da bi pobedio, tako je on ostvario veoma vaznu pobedu, a Cena nije ispao slab u porazu.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Sake »

Mislim da nikad nisam bio više uživljen u meč kao AJ-Cena. Jednostavno mi oni imaju nevjerovatnu hemiju, i kad god su zajedno u ringu, publika poludi. Promoi su im isto čista desetka. Nešto najbliže Rock vs. Austin, bar za mene. Volio bih vidjeti njihov WM meč.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Melloo »

Haha a koji syeb u dvorani kad je kickouto na AAA :mrgreen:
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la ejdzejp1 »

slična reakcija je bila i kod mene :)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57812
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Sherpa »

A mogao si uzeti neki meč koji nije svima tako svježe u sjećanju, pa toliko nedavno je bio...
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Cenation Leader »

Odličan meč, tek nakon što prođe neko vrijeme onda dobije pravu vrijednost. Meni je iskreno bolji onaj sa RR-a, nekako mi je bilo napetije i više sam se uživio iako i ovo nije bilo daleko. Jednostavno odličan wrestling kroz cjeli meč, nekoliko sjajnih poteza obojice, nekoliko odličnih momenata i storytellinga koji su dodatno podigli meč. Bez ikakve zamjerke, meč koji je Stylesu mnogo toga otvorio.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Mečevi

Post Postao/la Melloo »

Meni je ovaj bolji jer se na RR znalo ko ce pobjedit
Odgovori