Recenzije

Recenzije nasumicnih matcheva/showova

Za sve druge wrestling stvari
raptor1989
Rank 8
Rank 8
O meni: Gamer, fan stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Recenzije

PostPostao/la raptor1989 » 01 ožu 2020, 20:11

slika
--- AEW Revolution ---

Dustin Rhodes vs. Jake Hager (Singles Match) 2.5/5

Sammy Guevara vs. Darby Allin (Singles Match) 4/5

Adam Page & Kenny Omega (C) vs. The Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson) (AEW World Tag Team Title Match) 5/5

Nyla Rose (C) vs. Kris Statlander (AEW Women's World Title Match) 1.5/5

Cody (w/Arn Anderson & Brandi Rhodes) vs. MJF (w/Wardlow) (Singles Match) 3.5/5

Orange Cassidy (w/Chuck Taylor & Trent) vs. PAC (Singles Match) 3.5/5

Chris Jericho (w/Ortiz & Santana) (C) vs. Jon Moxley (AEW World Title Match) 3.5/5

NAJBOLJI MEČ: AEW World Tag Team Title Match.
NAJGORI MEČ: AEW Women's World Title Match.

UKUPNA OCJENA: 3.36
slika

Markovic619
Rank 9
Rank 9

Recenzije

PostPostao/la Markovic619 » 01 ožu 2020, 20:26

Mogao bi ubacit i koju rečrnicu o svakom meču u narednim recenzijama.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Recenzije

PostPostao/la Sherpa » 01 ožu 2020, 20:28

Ja mu to isto govorim, da bi mi bilo draže čut kaj misli o mečevima nego samo ove brojkice :)
slika

raptor1989
Rank 8
Rank 8
O meni: Gamer, fan stripova & pro wrestlinga.

Recenzije

PostPostao/la raptor1989 » 08 ožu 2020, 22:32

Obojica morate uzeti u obzir da otkada sam promaknut na poslu, više nemam dovoljno slobodnog vremena da prakticiram sve svoje hobije (gledanje pro wrestlinga, čitanje stripova, gaming, gledanje SF filmova & serija, ...). Za razliku od prije, sada imam i radne subote. Jučer sam došao kući u 16:30h. Zadnje što mi treba je bilo kakvo dodatno opterećenje. Odbijam pisati opširne recenzije zato što ne mogu sve stići. Ako ću uživati u wrestlingu i ocjenjivati showove, objavljivati ću samo bodovne recenzije. Kome smeta, ne mora gledati u njih. Žao mi je, ali zasada ne postoji nikakvo trajno rješenje koje bi to promijenilo. Ja se ne mogu raskinuti da bi svima udovoljio. Kada krene vegetacija, pitanje je hoću li uopće moći pratiti pro wrestling.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Recenzije

PostPostao/la Sherpa » 08 ožu 2020, 22:35

pa ne moraš pisat preopširno, par rečenica za mečeva koji su vrijedni toga je bolje nego samo ocjene za cijeli show :D

al kužim
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Recenzije

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 08 ožu 2020, 22:37

Ma dat otkaz, jebo posa uz koji ne moš ni napisat koliko je RoH smeće :mrgreen: :lol:
slika

DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

Huge fan of BRM (Becky, Randy, Miz) <3

Recenzije

PostPostao/la DVW » 28 tra 2020, 19:40

Danas sam pogledao jedan TNA PPV iz 2011 Victory Road pa sam odlučio napisati recenziju. Ovo mi nije prvi susret sa TNA, zapravo je u svom primeu bila jako dobra promocija, nisam redovno pratio Impact, ali te godine sam donekle bio upućen. Ovako:

Bubba Ray Dudley vs Tommy Dreamer
WWE nije sklon opening gimmick matchevima pa mi je ovo bilo osvježenje kao i sama činjenica da je većina Falls Count Anywhere matcha provedena u ringu. Jako zabavan match. Udarali su se neobičnim stvarima npr. lutkama mada po meni kante i kendo stickovi uvijek prolaze u takvim matchevima. Standardni hardcore recept. D-Von screwa Bubbu. Dreamerov Cutter kroz sto jako lijepo odrađen.

Hernandez vs Matt Morgan
Nikad nisam volio First Blood koncept matcha. Ovdje mi se to svidjelo jer se lijepo uklopilo u osjetan storytelling. Hernandez je dosta dobro tehnički potkovan, a takvom heel gimmicku savršeno odgovara što je raskrvario sebe i onda namazao to po Morganu koji je powerhouse vintage face. Ispričana je priča, zabavili su me i rekao bi bolji match od openinga.

Kazarian vs Jeremy Buck vs Max Buck vs Robbie E
Jasno mi je zašto je TNA na glasu da je imao dobar mid-card. Ultimate X match je strašno konceptovan. X Division titula je vjerujem zato i bila kredibilna. Sviđa mi se kako se penju na onaj X iznad ringa i kako su radili dosta cool spotova za vrijeme matcha. Ova dvojica su braća koliko sam shvatio? Robbie je isto dobar tehničar, ali Kazarian mi je najviše utiska ostavio i na kraju retaina. Zasad match večeri.

Beer Money vs Ink
Vidi Roodea sa dugom kosom. Protivnike njega i Storma nisam nikad vidio mada su dosta kvalitetni u ringu. Zapravo sam dosta kvalitetnog wrestlinga vidio na ovom PPV-u. Donekle mogu razumjeti neke što su govorili u matchevima TNA > WWE, u pričama obratno. Dosta akcije se izvodilo u corneru Beer Moneya. Ovi iz Inka rade savršene Neckbreakere. Ono što primjetim po reakcijama publike je da su Roode i Storm bili obožavani od strane publike. Zaslužen retain.

AJ Styles vs Matt Hardy
AJ Styles ima identičan move set kao u WWE-u. U stanju je nositi svakoga kroz match što u slučaju Matt Hardya nije bilo potrebno. Fino su se uklopile cheating taktike Ric Flaira u high flying akciju. Strašan Stylesov Moonsault van ringa ili tehničko savršenstvo poput Mattovog Elbow Dropa. Naravno meni zna biti previše tehničarenja u matchu, ali ne i ovdje. Taman koliko je trebalo, a match se činio vrlo kratkim što nikako nije. Sad mi je ovo match večeri.

Rob Van Dam vs Mr. Anderson
Jako uzbudljiv match. Ne kao prethodni jer je ovdje jači taj storytelling aspekt. Lijepo bookirani potezi svakako. Ne znam jesu li bili u feudu. Jedino što sam primjetio je da se baš ne gotive što je dosta dobro prikazano i da je Anderson ovdje heel. RVD-a je uvijek dobro vidjeti da nadodam. Nostalgičan sam prema njegovim WWE trenucima. Double countout u contendership matchu proizvodi Triple Threat match u kavezu sa Stingom sljedeći PPV.

Sting vs Jeff Hardy
Došli smo do tog famoznog main eventa za TNA titulu koju brani Sting. Vidno nadrogirani Jeff nije bio u stanju odraditi match pa ga Sting nakon što nokautira Bischoffa squasha. Navodno taj dio kad Sting pukne kad ga Bichoff tjera da se match prekine nije kayfabe. Ne znam u šta da vjerujem osim da je Jeff zasigurno izašao iz kayfabea ovdje. Za Champa nisam toliko siguran.

PPV je imao glup kraj, ali šest od solidnih do vrlo dobrih matcheva i ubio mi je vrijeme kojeg imam na pretek pa ću sutra upaliti LockDown.
Ocjena 8/10

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Recenzije

PostPostao/la Maki » 28 tra 2020, 19:45

Bischoff je potpuno improvizovao to na kraju kad je uletio. Sting je popizdio za prave i bukvalno je pinao Hardya za prave tj. stvarno ga je pritisnuo. Što je najgore WWE mu je nudio da pređe i hrva protiv Takera na WM. Eh.

DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

Recenzije

PostPostao/la DVW » 28 tra 2020, 19:51

Maki je napisao/la:Source of the post Bischoff je potpuno improvizovao to na kraju kad je uletio. Sting je popizdio za prave i bukvalno je pinao Hardya za prave tj. stvarno ga je pritisnuo. Što je najgore WWE mu je nudio da pređe i hrva protiv Takera na WM. Eh.

Vidjelo se da nije gluma jednom kad je Sting počeo mlatiti i Bischoffa i Hardya. Više nego očito. Taj detalj za Takera nisam znao, nikad se neću pomiriti da on i Sting nisu wrestlali.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Recenzije

PostPostao/la Maki » 28 tra 2020, 19:52

DVW je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post Bischoff je potpuno improvizovao to na kraju kad je uletio. Sting je popizdio za prave i bukvalno je pinao Hardya za prave tj. stvarno ga je pritisnuo. Što je najgore WWE mu je nudio da pređe i hrva protiv Takera na WM. Eh.

Vidjelo se da nije gluma jednom kad je Sting počeo mlatiti i Bischoffa i Hardya. Više nego očito. Taj detalj za Takera nisam znao, nikad se neću pomiriti da on i Sting nisu wrestlali.

A jbg, Sting nikad nije htio doći jer se bojao da će proći kao drugi WCWovci, a kad je došao stavili su ga protiv HHHa.

DVW
Rank 9
Rank 9

Recenzije

PostPostao/la DVW » 28 tra 2020, 19:55

Hajde ok mi je bilo ono DX vs nWo jer su Nash i Hall bili dobri sa HHH-om i HBK-om, ali nejasno mi je čemu povezivati Stinga i nWo.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Recenzije

PostPostao/la Maki » 28 tra 2020, 19:57

DVW je napisao/la:Source of the post Hajde ok mi je bilo ono DX vs nWo jer su Nash i Hall bili dobri sa HHH-om i HBK-om, ali nejasno mi je čemu povezivati Stinga i nWo.

Jer je WWE morao još jednom dobiti WCW, a nWo je bio simbol WCWa.

DVW
Rank 9
Rank 9

Recenzije

PostPostao/la DVW » 28 tra 2020, 20:01

Izgleda da je tako i da je bitno bilo da je WCW-ovac protiv Huntera i samo zato će nWo doći da pomogne Stingu. Hunter prijetnja po WCW 14 godina nakon sloma istog.

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Recenzije

PostPostao/la Wulf7X » 28 tra 2020, 20:06

DVW je napisao/la:Source of the post ali nejasno mi je čemu povezivati Stinga i nWo.

Sting i nWo imaju takođe zajedinčku istoriju i rivalstva u WCW a WWE voli takve kombinacije kad nekada ljuti protivnici zajedno radi pa jedan iz nekog razloga spasi drugog...potez takozvani John Cena "bury Wyatt family once again" return na WM 32 i spašavanje redova Dvejna :roll:
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Recenzije

PostPostao/la Maki » 28 tra 2020, 20:07

DVW je napisao/la:Source of the post Izgleda da je tako i da je bitno bilo da je WCW-ovac protiv Huntera i samo zato će nWo doći da pomogne Stingu. Hunter prijetnja po WCW 14 godina nakon sloma istog.

WWE se uvijek trudio da preuveliča Hunterovu ulogu u pobjedi nad WCW.

Natrag na “Oko ringa”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.