Recenzije

Recenzije nasumicnih matcheva/showova

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister »

Kako ti je ukupna ocjena ***1/2 ako su svi mečevi preko ***1/2?
Ja ne gledam prosjek kod ocjenjivanja :ugeek:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Markovic619 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Kako ti je ukupna ocjena ***1/2 ako su svi mečevi preko ***1/2?
Ja ne gledam prosjek kod ocjenjivanja :ugeek:
A onda stavi brojčanu ocjenu a ne zvjezdice npr. 7/10, ima više smisla :D
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Kako ti je ukupna ocjena ***1/2 ako su svi mečevi preko ***1/2?
Ja ne gledam prosjek kod ocjenjivanja :ugeek:
A onda stavi brojčanu ocjenu a ne zvjezdice npr. 7/10, ima više smisla :D
Nije loša ideja :clap:
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la TheViper »

Posto sam slobodan do 15-tog, planiram ovih dana da pogledam All Out i Full Gear kako bi kompletirao sve AEW znacajnije PPV-e :)
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister »

Royal Rumble 2017

Charlotte Flair vs Bayley (Raw Womens Championship)
Nije ovo bio loš meč, ali nije bio ni neki meč za pamćenje. Manje više se sveo na Bayleyn near fall s Elbow Dropom, Charlottein near fall s Moonsaultom, Figure four te kontriranje istog. Na kraju Charlotte pogađa Natural Selection na apron i pinuje Bayley za pobjedu ***

Kevin Owens vs Roman Reigns (Universal Championship)
Meč započinje tako što stave Jericha u kavez i dignu kavez iznad ringa, da mu ne može opet Jericho pomoći. Meč je sam po sebi bio jako dobar. Bilo je baš brutalnih spotova, powerbomb na annuounce table i pad Owensa na piramidu od stolaca. Ponekad bi meč malo usporio, ali zbilja sam uživao u meču. Owens pinuje nakon interferencije Strowmana i Running Powerslama kroz stol. ****

Neville vs Rich Swann (Cruiserweight Championship)
Meni se ovaj meč u nije previše svidio. Bilo je dva ili tri dobra spota, ali ništa između. Nije me baš zainteresirao meč, jedva sam čekao da završi. Neville zaljučava Swanna u crossface clutch, a on tapka. Neville je postao novi Cruiserweight Champion. Jedna dobra stvar jest što je komentator ovog meča bio Mauro Ranallo. **½

AJ Styles vs John Cena (WWE Championship)
Ovo je bio zbilja fantastičan meč. Svi su ga gledali pa ne moram objašnjavati previše, jedan od najneizvjesnijih mečeva koje sam ikad gledao. AJ Styles se spremao pogoditi Phenomenal Forearm ali Cena ga hvata, pogađa 2 AAa i pinuje za 16. World Titulu. Meč je ukrao show, jedan od najboljih Royal Rumble PPV mečeva u povijesti. ****½

Royal Rumble Match
Kad bih usporedio s prethodna dva, osjetno bolji od 2015, ali nijansu bolji je onaj iz 2016. Nije falilo akcije i zanimljivih trenutaka. Isto vrijedi pogledati. Najdraži trenutak mi je kad Enzo uđe pa ga Lesnar baci ko vreću krumpira :lol:

Ukupna ocjena za PPV: 7/10
Meni je bio jednako dobar kao prošli. Zato ista ocjena.

Inače, iako su RR 2018. i 2019. isto besplatni, neću ih gledati. 4-5 sati je jednostavno previše za mene, a i nisu nešto extra bili. Vikendom ću gledati PPVove (preko tjedna ne stignem) i objavljivati reviewove ovdje.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister »

Posto sam slobodan do 15-tog, planiram ovih dana da pogledam All Out i Full Gear kako bi kompletirao sve AEW znacajnije PPV-e :)
Preko čega gledaš? :D
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la TheViper »

Jos nzm :D
RolandDeschain
Rank 3
Rank 3
Postovi: 28
Pridružen/a: 14 tra 2020, 17:33
3
Status: Offline

History year review

Post Postao/la RolandDeschain »

WCW review 1995:


slika

Pozitivne stvari:

-Nitro. Par stvarno odlicni epizoda(posebno na pocetku), natjerali su i WWF da se malo uozbilji i popravi Raw.
-Sting. Nesto slicno kao Bret Hart u WWF, odlicna godina za njega ali je izignorisan u borbi za pojas.
-Eddie Guerrero, Chris Benoit & co. Mid-carderi koji su donosili prevagu na stranu WCW.
Four Horseman. Najbolji stables u godini. Cak i dok su feudali bili su najkvalitetniji na ME sceni.
-Ric Flair. Najharizmaticniji, najzabavniji i najkvalitetniji u godini.
-WCW Tag Team titula. Dosta bolja i zanimljivija od WWF-ove.

Negativne stvari:

-WCW World Heavyweight titula. Uspjela je cak biti gora i od WWF titule. Hoganov reign predug, na kraju je cak ni ne gubi. Poslije toga se precesto mijenja vlasnik, da postaje malo konfuzno.
-The Giant. Na pocetku odlican push i onda ga zbog Hogana pokopavaju. Ocekivao sam da bi monster truck mec mogao biti zabavan na kraju meh.
-Dungeon of Doom. Nesto kao WrestleMania IX, grozno ali zabavo grozno. I da YETTAY :lol:
-Hulk Hogan. Tipican primjer kad ne znaju da je necemu dosao kraj, nego muzu to do iznemoglosti. Vec je bilo vrijeme da mu mijenjaju gimmick.
-The Renegade. WCW Mabel, jedino pozitivno sto je krace trajao zbog manjka sedmicnih showova.

Review je kraci zbog manje sadrzaja na Networku.

Wrestler of the Year: Ric Flair
Tag Team of the Year: Harlem Heat
Match of the Year: Ric Flair & Sting vs Brian Pillman & Arn Anderson
Feud of the Year: Ric Flair vs Four Horsemen
Heel of the Year: Ric Flair
PPV of the Year: Starrcade
Worst Segment of the Year: Hulk Hogan (samo da se @Maki ne naljuti :mrgreen: )

WCW mi je za nijansu bio bolji, zbog mid-cardera i tag team-ova.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

History year review

Post Postao/la Maki »

Slažem se da je Hogan 95. izlapio.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister »

Večeras ću stisnut zube, i pogledati opet WM32. Kad sam gledao prije 4 godine bila mi je, pa... ok. Ni dobra ni loša, ali malo su se kriteriji postrožili :mrgreen:
Vidjet ćemo kako mi se čini show, 4 godine poslije.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la HunterDX »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Večeras ću stisnut zube, i pogledati opet WM32. Kad sam gledao prije 4 godine bila mi je, pa... ok. Ni dobra ni loša, ali malo su se kriteriji postrožili :mrgreen:
Vidjet ćemo kako mi se čini show, 4 godine poslije.
Realno je bila slaba. Triple H sa glavnom titulom, Roman i Charlotte u glavnim ulogama, pa se i danas sve vrti oko njih, Lesnar nije pružio Ambroseu dostojanstven meč, Rock i Cene usputno sjebali Wyatt-ove. Jedna loša WM, gde se ništa bitno i neočekivano nije desilo, ali pogledaj je ako želiš, šta da ti kažem.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister »

Realno je bila slaba. Triple H sa glavnom titulom, Roman i Charlotte u glavnim ulogama, pa se i danas sve vrti oko njih, Lesnar nije pružio Ambroseu dostojanstven meč, Rock i Cene usputno sjebali Wyatt-ove. Jedna loša WM, gde se ništa bitno i neočekivano nije desilo, ali pogledaj je ako želiš, šta da ti kažem.
Upravo gledam, taman sam došao do Novog Dana protiv Lige Nacija :blush:
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister »

Pogledah WM32. Bit ću kratak:

Intercontinental Championship 7-way Ladder Match - Zack Ryder ****½
Chris Jericho def. AJ Styles ***¾
The League of Nations def. The New Day **¼
Brock Lesnar def. Dean Ambrose (No Holds Barred Street Fight) ***
Charlotte def. Becky Lynch (c) & Sasha Banks (Womens Championship) ****¼
The Undertaker def. Shane McMahon ***¼
ATGMBR - Baron Corbin *¾
The Rock def. Rowan (0:06)
Roman Reigns def. Triple H (c) (WWE Championship) **¼


Dobre stvari

Shaneov skok je highlight cijelog showa
Sjajan IC Ladder meč, Ryderova pobjeda sjajan trenutak
Kvalitetan meč za Womens Title
Stone Cold! Stone Cold! Stone Cold! (iako je segment bio skroz nepotreban)
Jericho i Styles imali zabavan meč

Manje dobre stvari

Lesnar vs Ambrose je trebao biti preko ****, ovo je bilo pomalo razočaravajuće
Main Event je još jedan polusatni "klasik" HHHa
Grozan kraj ženskog meča
Pokopavanje Wyatta i ekipice
Glavni dio slab u odnosu na undercard

Ocjena i zaključak: 5.5/10
Nije to bila najgora Wrestlemania, ali s obzirom na interesantan card i veliki hype, ovo nije bilo dovoljno dobro da opravda očekivanja. Bilo je izrazito zanimljivih mečeva, ali i onih koji nisu ispunili očekivanja. Main Event je bio otpisan prije samog početka, sranje meč. Ja uvijek kažem da meč nije nužno dosadan ako je spor, ali ovo je bilo negledljivo. Da je streak još bio živ, možda bi Undertaker i Shane uzeli ME.

Nemojte gledati cijeli show, eventualno pokoji meč :lol:
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister »

Survivor Series 1990 Review

Pogledao Survivor Series 1990. Čisto zbog Undertakera. Ne sviđa mi se onaj Survivor Series sistem, svaki je meč team elimination.
Mečevi? Ah, tipični za to doba, malo skokovi, clothes line, elbow drop, body slam. Ništa posebno, najbolji meč je main event. Hogan i Warrior sole survivori protiv DiBiaseovog tima. I iz nekog mi je razloga baš gušt slušat na komentatorskom mjestu Pipera. Neću ocjenjivati mečeve, danas ih ne bi vjerojatno gledao, za ono doba su solidni valjda :think:
Ocjena za PPV: 5/10
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister »

Povodom Royal Rumblea koji nam slijedi sam odlučio, da nas malo podsjetim kako je to izgledalo prošle godine, ponovno pogledati i objaviti

2020 Royal Rumble ratings & Review

Roman Reigns vs King Corbin (Falls Count Anywhere)

Da sažmem nekako - za sranje feud ovo je bio solidan blowoff. Tipičan FCA malo koriste stolce, šetnja kroz publiku, puno razbijanja stolova, ništa novo. Pomalo spor meč, dojam su popravili Usosi te Ziggler i Roode, njihov brawl je bio najzanimljiviji dio meča koji je trajao dobrih dvadesetak minuta. Reigns na kraju radi spear na platformi i uzima pobjedu. Nije to bio neki meč koji će se pamtit, ali najbolji u rivalstvu Reignsa i Corbina.
Rating: **½

Women's Royal Rumble match

Zadovoljan sam onim što sam vidio. Inače mi je upravo RR najdraži PPV zbog ovih mečeva, nepredvidivi su skroz. Krenulo je malo sporo, ali kad je postalo brže bilo je jako zanimljivo. Ono što je u RR bitno je ispričati priču, i to su napravili s Mandy i Sonyom, Mandy i Otisom, Liv i Lanom, Nataliom i Beth, mada je bilo još prostora i tu se moglo bolje. Lijepo je što smo vidjeli toliko NXT zvijezda koje su dominirale, pogotovo Shayna i Bianca. Pobjeda Charlotte mi nije bila očekivana kad sam gledao prvi put, na kraju nažalost nije završilo dobro to. Svejedno, zanimljivi povratci, solidna ring akcija i nastupi NXT zvijezda čine ovo mečem koji se isplati pogledati. I naravno, Lawler je bacao svoje glupe fore :D
Rating: ***¾

Bayley(c) vs Lacey Evans - SmackDown Women's Championship

Prilično slab meč. Bilo je par dobrih spotova, ali bilo je i traljavo izvedenih spotova te nekih za koje mislim da su botchevi. Publika je bila indiferentna veći dio meča. Bayley je obranilu titulu nakon countera Laceynog moonsaulta. Sve skupa trajalo je oko deset minuta, ali činilo se kao vječnost. To je sve što imam za reći. Preporučam da preskočite.
Rating: *¾

"The Fiend" Bray Wyatt (c) vs Daniel Bryan (Strap) - Universal Championship

Fiendov ulazak je brutalan, kako je opako izgledao... Nikad ne bih rekao da će mjesec dana kasnije izgubit od Goldberga i da će mu ubit character.
Kakav meč! Prije svega pohvale za kreativnost i odabir strap stipulacije koju nismo dugo vidjeli u WWE-u. U meču je strap odlično korišten, pogotovo od strane Bryan koji ga je dobar dio meča koristio za napad. Trajao je dvadesetak minuta ili nešto manje, ali jako je brzo prošao, a i publika je bila investirana u meč. Bryan je odlično sellao i nije ispao nimalo slab tokom meča, čak me uvjerio da postoji šansa da dobije. Najbolji singles meč večeri definitivno, intenzivan i sadržajan. Pobjeda Fienda nakon mandible clawa.
Rating: ****

Becky Lynch (c) vs Asuka - Raw Women's Championship

Ovaj meč postojao je samo da Becky konačno dobije Asuku. Publika u početku nije reagirala ali uživjeli su se na kraju. Meč sam po sebi nije bio loš, ali meni je bio neopisivo dosadan. Nikako se nisam mogao koncentrirati iz nekog razloga, bilo je par zanimljivih spotova ali to je to, bilo je praznog hoda tu i tamo, a zadnjih par minuta meča je jurnjava po ringu gdje Becky pokušava uhvatiti Asuku u submission, što je i uspjela. Kome se ovo sviđa svaka čast, drago mi je da u ovome vidite nešto što ja ne vidim, al ja ovo nisam mogao gledati.
Rating: **¼

Men's Royal Rumble match

Ovo je neopisivo, stvarno ne znam odakle da krenem. Prvi dio meča apsoultna dominacija Lesnara, odlično su koristili priče koje je Lesnar imao s Reyom i Kofijem, Sheton i Lesnar reunion, staredown s Keith Leejem, povratak MVPa, stvorena priča za Lesnar vs Ricochet, Drew eliminira Lesnara, nastavlja Brockovu dominaciju, jedan od najvećih povrataka u dugo vremena, Rated RKO reunion, Drewovo osvajanje meča! Inače ne simpujem mečeve, ali ovo je imalo sve - imalo je storytellinga, sjajno su bookirali Lesnara i gradili trenutak gdje ga Drew eliminira, Lesnar je sjajno prodavao Drewu, Leeju i ostalima, publika uživala u meču, ovo je meč koji možeš gledati više puta bez da ti dosadi. Bilo bi super da su još kojeg NXTjevca dodali i da nije bilo toliko praznog hoda (kod Lesnarove dominacije između ulazaka) ali ovo je bilo zbilja odlično, najbolji RR meč unazad dugo vremena.
Rating: ****½

Zaključak: ovo je bio PPV dostojan velike četvorke. Iako su ženski singles mečevi podbacili, muški su bili bolji, pogotovo Bryan vs Fiend, a o RR mečevima da ne govorim. Vrlo dobar početak puta do WrestleManije. Vrijedi baciti oko u svakom slučaju...
PPV rating: 7/10
Odgovori