Najbolji wrestling mečevi

Liste najdražih mečeva...

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la AlenB »

Ovdje možete raspravljati o tome koji su najbolji wrestling mečevi ikada po vama, slati nam videa i predlagati mečeve, raditi top liste i ostalo. :)
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la Cenation Leader »

Moj najdraži meč koji sam gledao je HBK-Taker WM 26, zaista nevjerovatan meč i nevjerovatan build up, ne znam kad sam bio vise napaljen na neki meč i koji je meč imao toliku veličinu.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la crocop97 »

Zadnja izmjena: Sherpa, dana/u 26 stu 2016, 23:20, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: editiranje linka
slika
Avatar
Raex7
Rank 5
Rank 5
Postovi: 234
Pridružen/a: 26 stu 2016, 14:13
7
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la Raex7 »

^Upravo to sam trazio. :clap: :clap: Znam da sam jos doooooosta matcheva od Kobashia ocjenio sa ***** zvjezdica.
Sto se tice najboljih matcheva Ishii-Shibata nikada necu zaboraviti. Najjaci stiff match uz ovaj gore.
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la FilipS »

U 2016 mi je za sad najmolji mec Cena vs AJ Styls na SS. To je bila Stylsova prekretnica u karijeri i tu su mu vratili kredibilitet nakon dva poraza od Romana
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la Rio146 »

Evo ovako. Ovo je moja lista najdražih/najboljih mečeva za 2016.-u godinu. Pošto pratim samo WWE i ponekad WCPW, neće biti mečeva iz drugih kompanija. Ovo je samo moje mišljenje. Komentirajte listu, i predložite svoje mečeve.

1. Dean Ambrose vs Kevin Owens - Royal Rumble (24.01.2016.) Last Man Standing
2. Shinske Nakamura vs Sami Zayn - NXT TakeOver: Dallas (01.04.2016.) Singles match
3. The Undertaker vs Shane McMahon - Wrestlemania 32 (03.04.2016.) Hell in a Cell
4. Dean Ambrose vs Chris Jericho - Extreme Rules (22.05.2016.) Asylum match
5. The Miz (with Maryse) vs Cesaro vs Kevin Owens vs Sami Zayn - Extreme Rules (22.05.2016.) Fatal 4-Way match
6. Samoa Joe vs Finn Balor - NXT TakeOver: The End (29.05.2016.) Steel Cage
7. Will Ospreay vs Noam Dar vs El Ligero - WCPW Loaded 5 (08.08.2016.) Triple threat match
8. Kota Ibushi vs Cedric Alexander - Cruiserweight Classic 2nd Round (10.08.2016.) Singles match
9. #DIY vs The Revival - NXT Takover: Toronto (19.11.2016.) Two-out-of-three falls match
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la Sherpa »

3, 4 i 6 s tvoje liste mi nisu nešto, pogotovo 3 - polsatni meč u kojem se čeka jedan spot. S ostalim nemam nikakvih problema bili su mi to sjajni mečevi
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la Rio146 »

Na 3. meč je malo utjecala nostalgija, ali i ono što sam htio vidjet, to sam i dobio. Htio sam vidjet Coast-to-Coast, vidio sam. Htio sam vidjet Shane-ov pad s vrha cella, vidio sam. Što sam htio, to sam i dobio.

4. meč mi se svidio, jer nakon razočaravajućeg No holds barred meča između Lesnar-a i Ambrose-a, nisam se nadao da će ovaj meč biti imalo bolji od toga. Međutim oni su ipak koristiti bodljikavu žicu i ostale stvari. Jednostavno sam mark outo kad je Ambrose bacio Jericha na pribadače.

6. meč se sjećam kroz maglu (trebao bi ga opet pogledat), ali znam da je bilo stiff poteza, kao ono kad je Balor udario Joa nogom u glavu, ili kada je Samoa Joe napravio onaj Muscle Buster s top ropea
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la Sherpa »

3. Ja sam mislio da će meč biti glorificirana nostalgija i bio je. Priznat ću mu priču (i stipulaciju koje se nisu pridržavali), al kvalitete nije bilo. Čekao se jedan spot i to je to. Tebi se svidio, meni nije. I to je ok.

4. Trajao je predugo. Razvodnili su ga, pogotovo u startu.

6. Tu je moj problem s balorom. I do kod svih ostlih nxt zvijezda mogu kazati barem jedan meč koji se izdvaja, kod Balora mi toga nema. Niti jedan njegov meč me nije oduševio, niti jednog ne pamtim.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la HBK »

Meni je ovo najdrazi mec svih vremena
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la emirates »

Branit cu Asylum match dok sam ziv, Meni je bio zabavan. Nije bilo mnogo akcije, ali je Jericho uspio ispuniti prazne dijelove zabavnim one linerima i reakcijama.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la TheViper »

Sad sam iz dosade pogledao AJ Styles-Nakamura sa Wrestle Kindom 10, zaista sjajan match. Nista manje od njih nisam ni ocekivao.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la Sake »

John Cena vs AJ Styles Royal Rumble 2017 - jedan od najboljih WWE-ievih, Triple H vs Undertaker - WrestleMania 28 Hell in a Cell
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la AlenB »

Meni se isto taj svidio meč između Takera i HHH-a na WM28. Neki govore da je bio los zbog previše finishera, no meni je to bilo super, stvorili su super atmosferu i nikada neću zaboraviti onaj Sweet Chin Music/Pedigree spot kada sam mislio da je streak gotov.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Najbolji wrestling mečevi

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Sad sam iz dosade pogledao AJ Styles-Nakamura sa Wrestle Kindom 10, zaista sjajan match. Nista manje od njih nisam ni ocekivao.
Pogledaj Okada vs Tanahashi s istog eventa, jednako dobar meč.
slika
Odgovori