Općenita rasprava o wrestlingu

Nasumične misli o hrvanju...

Za sve druge wrestling stvari
Odgovori
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la AlenB »

Ovdje stavljate štogod vam padne napamet što se tiče hrvanja.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Cenation Leader »

Vidim da je mnogo dobra tema a nismo još pisali u njoj :D

Evo jedno lijepo pitanje za sve, kako i zašto ste počeli pratiti Wrestling i ako može malo opširniji odgovor :D

Moj prvi dodir sa Wrestlingom je bio negdje 2008-2009 preko jedne WWE igrice(ne znam koja je igrica tačno bila u pitanju)i to je moj prvi susret. A ovako počeo sam pratiti negdje 2009 kad je počelo na OBN-u, isprva sam mislio da je sve stvarnost naravno i mislio sam da je Raw jedini show( jer se je on jedini prikazivao na OBN-u i to u skraćenoj verziji)a tek kasnije sam saznao da postoji SmackDown i PPV-ovi uopšte, također isprva nisam znao da postoje hrvačice već sam mislio da imaju samo muški. Naravno u školi smo na odmorima znali održavati mečeve i svašta nešto.

Roditelji su se čak bili i bunili zašto gledam kečere, da to nije primjereno za mene i svašta nešto ali nisu me mogli odvratiti :mrgreen:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la AlenB »

Moji se i dan danas bune. :D
Započeo sam isto 2009. na OBNu a nakon toga krenuo siriti znanje na internetu. I eto me sad. :D
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1305
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Igor »

Prvi puta sam Wrestling vidio na RTL2 u njemačkoj početkom dvedesetih, Undertaker i Hogan su me tada fascinirali.
Isto je kao i kod tebe bilo problema sa roditeljima pa su išle zabrane itd..
Kada se je počeo WCW Nitro emitirati tu sam se navukao i do dan danas nisam odustao. Naravno bilo je dužih pauza zbog zasićenosti, npr. od 2002 do negdje 2008 nisam skoro uopće pratio scenu.
Sada sam u nekom stanju već duže vrijem da me više zanimaju priče iza scene nego sami mečevi i eventi. gledam dosta starih i novih dokumentaraca o tome i razgovaram sa nekim ljudima preko neta o samom poslu.
Zadnja izmjena: Igor, dana/u 28 stu 2016, 22:22, ukupno mijenjano 1 put.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Raex7
Rank 5
Rank 5
Postovi: 234
Pridružen/a: 26 stu 2016, 14:13
7
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Raex7 »

Uhh, kod mene je to bilo krajem 2007 cak ja mislim i naravno kada je PS2 bio popularan, pa sam udarao sa frendovima iz razreda po cjele dane neki tamo Smackdown vs. RAW nezz vise niti sam koji je bio. Onda sam odjednom poceo gledati random matcheve na yt i tako negdje pune 2,3 godine. Nakon toga sam se poceo vise zanimati za nogomet, ali me i to onda popustilo i poceo sam 2012 ponovno sa gledanjem. Po cjele dane sam stalno visio na ytu i ostalim stranicama, jednostavno sam zivio za wrestling. :lol: Nakon toga sam se naravno 2014. na forum uclanio i naucio stvarno jaaaako puno stvari i poceo pratiti puno vise kompanija. Do sada sam opet imao neku pauzu i eto sad me ponovno pocelo interesirati.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Mary »

Bozicni praznici, negdje oko 97/98. Stric s obitelji je bio kod nas u posjeti od nekih desetak dana. Bratic, stariji od mene sest /sedam godina skace od srece kada je ugledao da imamo Eurosport ili rtl2, ne mogu se sada sjetiti (oni ih tada u Austriji nisu imali) jer moze gledati Wrestling. Nisam to tada puno dozivljavala, ali u tih deset dana je on uspio sve ukucane zaraziti s Wrestlingom. Highlight je bilo cjelonocno gledanje starih showova za Novu Godinu (on nas je cuvao :mrgreen:).
Prestala sam nakon toga jer to nije nista za curice. :mrgreen:
Do oko 2008. kada sam slucajno na Eurosportu ugledala Johna Morrisona. Od tada ugl. sam gledala zbog njega i Edgea, kada je John napustio WWE i ja sam prestala gledati Wrestling.
Dok jedne veceri nisam ugledala Romana Reignsa. :lol: :lol:
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Cenation Leader »

I ja sam isto imao period negdje od 2012 do 2014 kad sam prestao pratiti jer sam se jednostavno bio zasitio svega.

Joj Mary kod tebe je u porodici bilo extra, ja sam se morao iskradati da bi samo bacio pogled na neki Raw ili nesto :lol:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12173
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Rio146 »

Preko bratića, koji je za praznike donio svoju SmackDown vs Raw 2006 igricu. Pa smo cijelo vrijeme igrali. Znao sam pogledati tu i tamo koji meč, a aktivno gledam zadnjih godinu dana.
Yes Sir!
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Mary »

@ Cenation Leader moji mi kada je bratic otisao nisu vise odobravali da gledam sama. Ali dok je on bio bilo je super, nije ih puno ni zanimalo. :D
Zadnja izmjena: Mary, dana/u 28 stu 2016, 22:53, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

Moja priča je malo drugačija. Ja u ovo nisam ušao rano kao mnogi drugi. Još sam relativno novu u svemu ovome, malo više od dvije godine pratim, a zaslužan je bio Eurosportov Vintage, a još zaslužniji brat koji je počeo gledati mečeve.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Wulf7X »

2007 godine to čudo se pojavilo u Srbiji na tv. Prikazivao se WWE odnosno Raw i SmackDown. Izprva sam bio zbunjen, gledao sam HHH-a kako Umagu lagano uništava sledgehammer-om i bio u čudu šta je to. Počeo sam tako redovno da gledam i onda malo shvatio o čemu se tu radi, koji su to borci, pravila i slično. 2011 sam kući dobio internet i onda na youtube i raznim sajtovima gledao tada i druge promocije, wwe starije epizode, attitude eru, i meni lično najzanimljiviji period 2002,03,04. I eto danas, posle 9 godina sam poprilično uvežbao gradivo, diskutujem o tome, čak pravim i neke videe na yt :D :D
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la TheGrimm »

Ne znam stvarno više kad sam točno prvi put vidio ili cuo za wrestling, ali znam da je moj otac bio taj koji mi je pustio neki video (ili kazetu) :lol: negdje mi zvoni da je Kane bio na snimci. No nakon toga sam vidio da postoji igrica za PSX i odlučio nagovoriti starog da naruči. Nije trebalo puno nagovora. Bila je to ona stara WWF smackdown! igra, pa sam danima lomio starog u backstage brawlima :D

Nakon toga sam drmao stalno po igrama, bez da sam gledao wwe. Tek kad sam dobio svoj komp i pristup internetu sam saznao sto zapravo sve postoji u wrestling svijetu i počeo pratiti, prvo wwe, a onda nešto malo i indie i backyard scenu. Malo se toga full sjećam, ali prvi meč koji sam pogledao od početka do kraja je bio Edge vs. Cena, kad Cena FUa Edgea s ljestvi kroz dva stola :P
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6640
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la crocop97 »

Bilo je to tamo negdje sredinom 2009. godine, kad se još prikazivao WWE na OBN-u. Ubrzo mi je WWE bio dopizdio pa sam prešao na TNA i indy fedove, a kasnije na puro i lucha. Trenutno sam u fazi da mi se gleda svašta, ali nemam kad. :cry:
slika
ninomrki
Rank 4
Rank 4
Postovi: 63
Pridružen/a: 26 stu 2016, 23:10
7
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la ninomrki »

:aha:
Zadnja izmjena: ninomrki, dana/u 28 tra 2022, 12:38, ukupno mijenjano 1 put.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Wulf7X »

Ne znam da li se ovo računa kao reklamiranje ili spamovanje ili šta već ali ako je problem neka nadležni obrišu :D
Elem, napravio sam video kako gledati WWE Network besplatno, ako neko želi gledati a nema sada to može free. Ako vas ne mrzi kliknite subscribe :D

Odgovori