Općenita rasprava o wrestlingu

Nasumične misli o hrvanju...

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la AlenB »

SPOILER segment s Tribute to the Troopsa:
► Prikaži “Spoiler”
:o :o :o :o
Zadnja izmjena: AlenB, dana/u 14 pro 2016, 16:18, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

Da su bili pametni, danas smo mogli imati wyatte, shield i the club, no nisu. kada ne znaju bookirati stable
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la AlenB »

Evo ako već netko nije slučajno igdje stavio na forum. Obožavam kad ovako neke njihove skripte izađu u javnost, urnebesne se, pogotovo ovaj dio s BOO-YAY dijelom. :lol: :lol:

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la TheViper »

Jeste rano, ali ja sam vec sastavio svoj card za WM 33 :D

1. AJ Styles (c) vs Randy Orton - Singles match za WWE titulu
2. Kevin Owens (c) vs Finn Balor - Singles match za Universal titulu
3. John Cena vs Undertaker - HIAC match
4. The Miz (c) vs Dean Ambrose vs Dolph Ziggler vs Baron Corbin vs Sami Zayn vs Apollo Crews vs Heath Slater - Ladder match za IC titulu
5. Roman Reigns (c) vs Braun Strowman - No DQ match za US titulu
6. Seth Rollins vs Triple H - Extreme Rules match
7. Brock Lesnar vs Goldberg - No Holds Barred match
8. Wyatt family (c) (Bray Wyatt & Luke Harper) vs American Alpha - Match za SD Tag Team titulu
9. Sasha Banks (c) vs Bayley - Match za Raw Women's titulu
10. Alexa Bliss (c) vs Becky Lynch vs Nikki Bella - Triple threat match za SD Women's titulu
11. The Brian Kendrick (c) vs Neville - Singles match za CW titulu
12. Cesaro & Sheamus (c) vs Enzo & Cass - Match za Raw Tag team titulu
13. 20-man battle royal for the André the Giant Memorial Trophy osvaja Rusev

Mislim da ce biti slican card, sta vi mislite? :D
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 17 pro 2016, 17:05, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Cenation Leader »

https://whatculture.com/wwe/10-major-pr ... we-in-2017

10. Teško je predvidjeti da li će napuniti stadion, s obzirom da je bilo PPV-ova ove godine koji su bili slabije posjećeni tako da ovaj potez da se ide na stadion sa Royal Rumbleom jeste rizičan ali možda se isplati ako stvore dobar hype i build pred PPV.

8. Svakako da nije lako pratiti sve, evo ja ne pratim NXT( bacim eventualno oko na Takeovere)i opet ne mogu najnormalnije stići sve pa se desi da i preskočim poneki Raw ili SD. PPV je previše to priznajem kad gledamo sa ove strane i kao što vidimo to se neće mjenjati ni u narednoj godini, ova godina broji 15 PPV-ova što je najviše još od 2006-2007 a čak 9 od tih 15 su se desili nakon Brand Splita. Sljedeća će imati 18 što je najviše u povijesti WWE-a, na šta će to sve ličiti ne znamo, po pitanju produkta neće biti loše u to sam uvjeren ali treba to sve ispratiti.

6. Eh sad ovo jeste istina donekle, jednostavno kad praviš Brand Split i uvodiš nove titule onda je sasvim logično da će ti titule nešto oslabjeti, to je apsolutno normalno ali samim tim dobiješ i više prostora da daš šansu nekim Wrestlerima koji je inače ne bi dobili. Ali to nije potpuno opravdanje, recimo Owens je Universal šampion ali čovjek jedva da je dobio koji meč clean odkad je prvak i logično onda da će titula izgledati slabije kad imaš takvog prvaka jer prvak čini titulu, Raw Tag team divizija je osim New Daya nedostojna titule a realno ima dobrih timova koji se uz bolji booking daju popraviti, ni Smackdown Tag team titule ne blistaju baš ali ajde barem ih drže Wyatti, US titula je također u zadnje vrijeme bezveze jer nema apsolutno nikakve priče oko nje i da su barem stavili ovaj meč na Roadblocku da bude titula za titulu, kad usporedimo prošlu godinu i ovu što se tiče US titule pad je osjetan. Sve u svemu meni nije toliki belaj za titule kad dobiju dobrog prvaka ili dobru pozadinu biti će i one dobre.

5. Smackdown je bez dileme sjajan show, Brand Splitom se preporodio i izgledao dosta lakše za pratiti od Rawa. Eh sad imaju problem sa dubinom to je definitivno ali opet nije mi to do samog rostera već zbog bookinga, Smackdown po imenima ima sasvim dobar roster ali po kredibilnost i nije nešto. Recimo jedan Baron Corbin bi trebao malo da se pogura i to bi pomoglo SD-u, Apollo Crews je totalno zakopan ali kad bi ga se pokušalo oživjeti pomoglo bi, Harper također da se ojača malo, jedan Jack Swagger može biti ok mid carder, Shelton Benjamin bi se trebao vratiti nakon povrede tako da ima potencijala tu, Kalisto trenutno također ništa ne radi. Styles,Ambrose,Orton,Wyatt,Miz,Ziggler te uz povremene nastupe Cene su dovoljni da bi nosili Smackdown i kad bi se Sami Zayn priključio bilo bi to sasvim lijepo ali kažem treba pokušati nešto sa onima gore. Ženska divizija mi je od samog početka ok, Tag team već štuca pomalo.

3. Cena polagano grabi ka mirovini to je sasvim sigurno ali ja se nadam da neće još i da ima još municije u njemu, ne tražim da bude tu svih 12 mjeseci ali ne želim da se bori par puta godišnje, možemo pričati šta hoćemo ali on je još uvjek broj 1 i neće biti lako pronaći nekoga ko će ga zamjeniti, što se mene tiče ja i ne bi volio da ga neko upotpunosti zamjeni već želim da imamo 5-6 Wrestlera koji će biti u isto vrijeme na vrhu i da se samo smjenjuju u toj ulozi a materijala za to WWE svakako ima samo treba znati iskoristiti sav taj silni talenat.

2. Ovo je istina, Part timeri su trenutno najveći draw u kompaniji i kad god se oni pojave oni su najveće zvijezde i imaju sigurno mjesto ME-u nekog PPV-a i Wrestleri koji su standardni se automatski guše njihovom pojavom što nije dobro naravno. Trenutni top Wrestleri kompanije imaju sve potrebno da nose kompaniju osim tog star powera koji je WWE itekako imao prije desetak godina. Meni taj problem ne smeta i ja se ložim na Rollinsa,Stylesa,Owensa,Ambrosea isto kao što sam se nekad ložio na HBK-a, Tripsa, Batistu, Takera i ostale ali njima je to problem.

1. Ovaj problem ima udio od gotovo svakog gore navedenog, ratigni su pali zbog možda toga što ima previše materijala za gledanje pa se ne može sve stići i ljudi jednostavno stanu, možda zbog toga što trenutni Wrestleri nisu toliki draw bez podrške part timera... ima niz faktora svakako ali mislim da će ratinzi ponovo narasti kad prođe ovaj depresivni jesenji period koji je nekako i najdosadniji tokom cjele godine.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la FilipS »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST sta vi mislite?
jako dobro, samo bi ja još dodao TJ-a negdje i New Day
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Cenation Leader »

Slažem se sa Viperovim Cardom, tako ce i biti vrlo vjerovatno.

Samo bih želio da Owens postane pristojan prvak do WM ako ga misle sa Balorom a prvi korak ka tome je sutrašnja pobjeda nad Reignsom.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la AlenB »

Let's see
http://whatculture.com/wwe/10-major-pro ... 17?page=11
10. Sumnjam da će popuniti do zadnjeg mjesta, ali dajte ljudima dobar card i kupit će ulaznicu.
9. Složit ću se s ovime. I dok NXT trenutno ima mnogo bolji roster nego što je imao recimo 2014. kada je to još bio developmental sistem, tjedni showovi znaju biti isprazni. Nekad smo na tjednim showovima znali imati odlične mečeve i MOTYC-e, sada ih izgleda samo briga za Takeovere.
8. Itekako. Pogotovo ako je neko baš superfan pa pokušava sve gledati.
7. Da. Ali zato se NXT više i ne smatra developmental sistemom. WWE projekti pokazali su se dobrima, Corbin, Rusev, tu su još i Mojo Rawley, a možemo dodati i timove poput Revivala, Alphi koji su bili relativno nepoznati prije NXT-a.
6. To je problem već dugo ako prvak nije Roman Reigns, John Cena, Randy Orton ili neki part-timer. Owens je trenutni primjer loše bookiranog prvaka. Rollins je bio također. Svaki Tag Team prvak prije New Daya je maltene bio loše bookiran. Sve dok se nisu krenuli 'brinuti' za tu diviziju. Women's divizija da ne pričam.
5. A nije baš u potpunosti tako, Corbin je sjajno bookiran, Wyatti su doživjeli renesansu, timovi su ravnopravni i dobro bookirani (take a note Raw), kao i žene. Alexa je uspjela zasjati, Becky je dobila svoj reign, Carmella je bolja nego ikad, Natalya radi solidan posao kao veteran, Nikki se popravila...
4. Sva sreća pa je Rollins sada face, Raw ne bi imao top facea tada. Jer Roman to nije. Možda Rusev, ne znam. SmackDown ima Ambrosea koji je dobro bookiran. Uz njega imaju i Zigglera, a onda tu imaju još mid-cardere poput Slatera, Rhyna, Alphi, Kalista, Hype Brosa...
3. Možda je i bolje ovako. Kada se pojavi barem je atrakcija. Nemam problema što je postao part-timer.
2. Nemaju zvijezde jer su glupi i oslanjaju se na retardirane part-timere. Jedva čekam WrestleManiju 42, tko će im tada biti star power ako ne budu učinili trenutne kečere zvijezdama.
1. TV ratingsi danas i za vrijeme Attitude Ere ne mogu se ravnati po važnosti. Prije su bili važniji, Internet nije bio toliko razvijen, jednostavno si morao ostati gledati Raw jer ga sutra možda ne bi pronašao na netu. Danas ćeš nać i house showove na YouTubeu. Tako da to nije toliko bitno.

@TheViper dobar mi je card, možda malo previše gimmick mečeva (stipulacije i to).
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Rio146 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
3. John Cena vs Undertaker - HIAC match
Ako je ovo Undertakerov zadnji meč, onda ne. Oduvijek sam zamišljao da njegov retairment meč bude Buried Alive meč, ali pošto smo u PG eri onda mora bit casket meč.
Yes Sir!
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Cenation Leader »

Bio je Buried Alive i u PG eri, Kane-Taker 2010 Bragging Rights. Ali ja opet ne bi takav način, više mi se sviđa HIAC.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

Casket meč je bože sačuvaj stipulacija u wweu, s retardiranim sudcima koji otvaraju i zatvaraju lijes
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la TheViper »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
4. The Miz (c) vs Dean Ambrose vs Dolph Ziggler vs Baron Corbin vs Sami Zayn vs Apollo Crews vs Heath Slater - Ladder match za IC titulu
Samoa Joe in Slater out

Zaboravio sam da on uskoro prelazi u main roster, bio bi odlican dodatak ovom matchu.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la AleksaVP »

Ja bih za CW titulu stavio F4W mec. Znaci ove sto si nabrojao i mozda TJ Perkins i Galagher..
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

4+ star mečevi po godini. Ove godine ih je bilo jako puno, praktički ko inflacija.

slika
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Cenation Leader »

Dovoljno govori o kvaliteti današnjih Wrestlera :clap:
slika
Odgovori