Wrestling Wars

WWE vs AEW

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57688
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Wednesday Night Wars

Post Postao/la Sherpa »

Jako slab tjedan za oba showa :/
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10296
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la ~MandyRose~ »

veličanstveni RAW izgleda opet pobjedio ovo dvoje skupa. IIconics return = ratings!

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jako slab tjedan za oba showa :/
Ovo je izgleda neki maksimum u ovom trenutku
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la KOMANIA »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST veličanstveni RAW izgleda opet pobjedio ovo dvoje skupa. IIconics return = ratings!

slika
Ja ne mogu više! :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol:

Edge i Orton su im podigli rejting, koga još boli ona stvar za njih dve. :?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la Maki »

Wednesday Night Minor Conflict nažalost.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57688
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Wednesday Night Wars

Post Postao/la Sherpa »

Dx najava nije baš propla dobro, a to su najavljivali kao veliku stvar

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la TheViper »

Moje neko misljenje je da WWE u ovom ratu koristi NXT samo kako bi odvukli sto vise fanova od gledanja AEW-a, tj da se nikako ne priblize Rawu i SD-u po ratingsima. Ako i NXT ostvari po koji trijumf to je veliki plus za WWE, jer mogu biti u fazonu 'ako ih dobija nas treci brand, onda nikad nece ugroziti nasa 2 glavna showa'.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:Moje neko misljenje je da WWE u ovom ratu koristi NXT samo kako bi odvukli sto vise fanova od gledanja AEW-a, tj da se nikako ne priblize Rawu i SD-u po ratingsima. Ako i NXT ostvari po koji trijumf to je veliki plus za WWE, jer mogu biti u fazonu 'ako ih dobija nas treci brand, onda nikad nece ugroziti nasa 2 glavna showa'.
Ovo. Što pokazuje koliko su spremni da žrtvuju NXT.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la Maki »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Moje neko misljenje je da WWE u ovom ratu koristi NXT samo kako bi odvukli sto vise fanova od gledanja AEW-a, tj da se nikako ne priblize Rawu i SD-u po ratingsima. Ako i NXT ostvari po koji trijumf to je veliki plus za WWE, jer mogu biti u fazonu 'ako ih dobija nas treci brand, onda nikad nece ugroziti nasa 2 glavna showa'.
Ovo implicira da bi AEW bio prijetnja za Raw i SmackDown. Nisam siguran u to.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Moje neko misljenje je da WWE u ovom ratu koristi NXT samo kako bi odvukli sto vise fanova od gledanja AEW-a, tj da se nikako ne priblize Rawu i SD-u po ratingsima. Ako i NXT ostvari po koji trijumf to je veliki plus za WWE, jer mogu biti u fazonu 'ako ih dobija nas treci brand, onda nikad nece ugroziti nasa 2 glavna showa'.
Ovo implicira da bi AEW bio prijetnja za Raw i SmackDown. Nisam siguran u to.
Pa meni je logično da će pustiti drugu ligu, oni ne žele da imaju smetnje kada je gledanost Raw-a i SD-a u pitanju, dok ih za NXT zabole, a to je i njihov način da AEW uporede sa svojom drugom ligom, a realno ne gube mnogo od njih, imaju i oduzimaju im poprilično dobar broj gledalaca.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57688
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Wednesday Night Wars

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Moje neko misljenje je da WWE u ovom ratu koristi NXT samo kako bi odvukli sto vise fanova od gledanja AEW-a, tj da se nikako ne priblize Rawu i SD-u po ratingsima. Ako i NXT ostvari po koji trijumf to je veliki plus za WWE, jer mogu biti u fazonu 'ako ih dobija nas treci brand, onda nikad nece ugroziti nasa 2 glavna showa'.
Ovo je otprilike točno.

Ali to nije dobar potez za nxt. Pošto ih postavlja kao luzere. A samim time će mnoge njegove zvijezde jednom kada pređu na main roster. Jedan primjer je tozawa, koji u turniru ima 2-0 na Nxtu. Dok ove godine na rawu ima 0-7. I nije jedini koji je predstavljen kao luzer. Zamisli da on osvoji titulu,što to govori o tituli kada je drži čovjek koji na rawu nemre upisati pobjedu? Da je ista bezvrijedna, da je druga liga.

Nitko nije ni očekivao da će aew dobiti raw ili sd. Premda, puno prije će do toga doći pošto wweu gledanost pada negp zato što će dynamiteu tolko narasti. To nije scenarij za sutra, nego potencijalnu za koju godinu. Tko misli da je ovo nezamislivo, samo neka se sjete kako su govorili kako neće gledanost ispod 4 milje, ispod 3 milje, ispod 2 milje. a sada su sretni ako je preko 2 milje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la Maki »

Ali to nije dobar potez za nxt. Pošto ih postavlja kao luzere. A samim time će mnoge njegove zvijezde jednom kada pređu na main roster. Jedan primjer je tozawa, koji u turniru ima 2-0 na Nxtu. Dok ove godine na rawu ima 0-7. I nije jedini koji je predstavljen kao luzer. Zamisli da on osvoji titulu,što to govori o tituli kada je drži čovjek koji na rawu nemre upisati pobjedu? Da je ista bezvrijedna, da je druga liga.
Donekle tačno. Mnogi NXT fanovi svakako ni ne smatraju main roster relevantnim mjerilom jer je to mjesto gdje talenti odu da umru. Da, NXT ispada kao druga liga ako neko ko je luzer na Rawu bude šampion na NXTu, ali dosta je to umanjeno percepcijom koju NXT fanovi imaju prema main rosteru.
Nitko nije ni očekivao da će aew dobiti raw ili sd. Premda, puno prije će do toga doći pošto wweu gledanost pada negp zato što će dynamiteu tolko narasti. To nije scenarij za sutra, nego potencijalnu za koju godinu. Tko misli da je ovo nezamislivo, samo neka se sjete kako su govorili kako neće gledanost ispod 4 milje, ispod 3 milje, ispod 2 milje. a sada su sretni ako je preko 2 milje.
Moguće je. Treba samo vidjeti gdje će se Dynamite stabilizovati nakon korone. Mislim da će uspjeti povratiti veći broj fanova od WWEa.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la HunterDX »

Ma NXT je žrtva WWE kompanije, razumno sa poslovne strane, jer bi AEW bez NXT-a imao daleko više gledalaca, što bi im momentalno dalo više prostora da rastu.
Ali da WWE kompanija ima jak Raw i SD, mislim da ih AEW ne bi interesovao, jer im ne bi mogao ništa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57688
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Wednesday Night Wars

Post Postao/la Sherpa »

Al to jenono što je alvarez pričao. Prie dva tjedna svaki skvoš meč je bio protiv nxt ljudi. Ajde da du rekli da su lokalni talenti. Ne, oni su morali naglasiti da su to nxt-evci. Ne vidim zašto bi nakon toga ijedan casualac gledao nxt, kada mu govoriš da ništa ne vrijede.

Naglasak na casualci, pošto obi koji pratr nxt imaju bolje mišljenje o njemu.

Koliko god aew i nxt brojke nisu dobre, drže se u rasponu od 600-800k. Ovisi što tko ima koji tjedan i što je još na telki tako skaču ili rastu. Dok sd i raw skoro ulaze u svaki tjedan s pitanjem hoćemo li imati novi rekord koliko je slaba gledansot bila. I to svakako nije dobro.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Wednesday Night Wars

Post Postao/la Maki »

A casualci svakako i ne gledaju NXT. Upitno je koliko gledaju i glavne showove.
Odgovori