Pitanja o Wrestlingu

Daj svoj odgovor

Za sve druge wrestling stvari
Odgovori
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ja razumem šta je ukus, razumem i da treba poštovati svakog fana. Ali iskreno mogu reći da mnogi fanovi blage veze o wrestlingu nemaju, to je upravo ona grupa fanova kakve Vince obožava, pa neka se pronadje ko se pronadje.
Upravo si uvrijedio milijune ljudi u Indiji :)
Simpatizeri Reignsa :roll:
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
4
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Super_Cena »

HunterDX je napisao/la:Ja razumem šta je ukus, razumem i da treba poštovati svakog fana. Ali iskreno mogu reći da mnogi fanovi blage veze o wrestlingu nemaju, to je upravo ona grupa fanova kakve Vince obožava, pa neka se pronadje ko se pronadje.
Percepcija wrestlinga i znanje o wrestlingu su nešto sasvim drugo. Možda su činjenice da je lupam Brock Lesnar squashao John Cenu na SummerSlamu prije šest godina ili da ga je Kevin Owens pobjedio u svom debut meču iste i tebi i meni, mi to znamo da se dogodilo, možemo to potezati kao argument u raspravama, ali percepcija nam može biti drugačija. Tebi je da kažemo to ispravan booking, meni nije i to je u redu. Zato mi se nije dopalo kad si rekao fanovi koji nemaju pojma. Smatram da imam kao što smatram da i ti dobro poznaješ materiju jedino nam je mišljenje različito.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ovo mi je 1000. post, zar već? :? :lol:

1. Koliko je SmackDown imao koristi od prelaska na FOX i zašto nije? :roll:
2. Kakvi će biti TV ratings Rawa i SmackDowna za godinu dana? Hoće li se bitno razlikovati i o čemu to ovisi?
3. Koji wrestler/wrestlerica očajnički treba novi finisher?


1. Nimalo drukčije, glavni program im bijahu 3 Samoanca i 3 propala heela koji se gađaju psećom hranom, što reći na to?
2. Bolji nego sad, slični kao prije korone. Neće se ništa promijeniti u productu kojeg gledamo, pa će ratinzi ostat isti.
3. Sonya Deville i Lacey Evans, ako im namjeravaju dati push. Za Iiconics me nije briga al onaj zajednički finisher im je sramota za wrestling...
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:Ja razumem šta je ukus, razumem i da treba poštovati svakog fana. Ali iskreno mogu reći da mnogi fanovi blage veze o wrestlingu nemaju, to je upravo ona grupa fanova kakve Vince obožava, pa neka se pronadje ko se pronadje.
Percepcija wrestlinga i znanje o wrestlingu su nešto sasvim drugo. Možda su činjenice da je lupam Brock Lesnar squashao John Cenu na SummerSlamu prije šest godina ili da ga je Kevin Owens pobjedio u svom debut meču iste i tebi i meni, mi to znamo da se dogodilo, možemo to potezati kao argument u raspravama, ali percepcija nam može biti drugačija. Tebi je da kažemo to ispravan booking, meni nije i to je u redu. Zato mi se nije dopalo kad si rekao fanovi koji nemaju pojma. Smatram da imam kao što smatram da i ti dobro poznaješ materiju jedino nam je mišljenje različito.
Shvati to kako hoćeš.

Čovek je uništio veće potencijale od njega, bilo je dosadno gledati WWE zbog njega, uvek je on pobedjivao na kraju, nisu mogli jednu zvezdu da stvore dok je trajao njegov teror.

Smetalo bi mi da moj rodjeni brat ima takav booking.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Čovek je uništio veće potencijale od njega, bilo je dosadno gledati WWE zbog njega, uvek je on pobedjivao na kraju, nisu mogli jednu zvezdu da stvore dok je trajao njegov teror
:text-goodpost:
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
4
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Super_Cena »

HunterDX je napisao/la:
Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:Ja razumem šta je ukus, razumem i da treba poštovati svakog fana. Ali iskreno mogu reći da mnogi fanovi blage veze o wrestlingu nemaju, to je upravo ona grupa fanova kakve Vince obožava, pa neka se pronadje ko se pronadje.
Percepcija wrestlinga i znanje o wrestlingu su nešto sasvim drugo. Možda su činjenice da je lupam Brock Lesnar squashao John Cenu na SummerSlamu prije šest godina ili da ga je Kevin Owens pobjedio u svom debut meču iste i tebi i meni, mi to znamo da se dogodilo, možemo to potezati kao argument u raspravama, ali percepcija nam može biti drugačija. Tebi je da kažemo to ispravan booking, meni nije i to je u redu. Zato mi se nije dopalo kad si rekao fanovi koji nemaju pojma. Smatram da imam kao što smatram da i ti dobro poznaješ materiju jedino nam je mišljenje različito.
Shvati to kako hoćeš.

Čovek je uništio veće potencijale od njega, bilo je dosadno gledati WWE zbog njega, uvek je on pobedjivao na kraju, nisu mogli jednu zvezdu da stvore dok je trajao njegov teror.

Smetalo bi mi da moj rodjeni brat ima takav booking.
Pošteno, ali isto tako i ja imam pravo na svoje mišljenje i nije da mi je znanje u wrestlingu oskudno zbog toga. To sam htio reći.

1. Meni je to sve uvijek bilo svejedno Fox ili netko drugi jer na samo ono što gledamo to ima vrlo malo uticaja.

2. Ratinzi su također nešto što me nikad nije zanimalo, ali usudim se reći da će u tom periodu biti bolji.

3. Becky Lynch jedina nema pravi finisher i kad se dogodine vrati nadam se da će ga imati.
Zadnja izmjena: Super_Cena, dana/u 21 svi 2020, 17:06, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10398
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Markovic619 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Čovek je uništio veće potencijale od njega, bilo je dosadno gledati WWE zbog njega, uvek je on pobedjivao na kraju, nisu mogli jednu zvezdu da stvore dok je trajao njegov teror
:text-goodpost:
Sad je meni jasno kako ti imas za 2 mjeseca 1k postova.

Dame i gospodo, nova nada spama sa ovih prostora, @The A-Lister
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Becky Lynch jedina nema pravi finisher
Ima submission move :roll:
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Čovek je uništio veće potencijale od njega, bilo je dosadno gledati WWE zbog njega, uvek je on pobedjivao na kraju, nisu mogli jednu zvezdu da stvore dok je trajao njegov teror
:text-goodpost:
Sad je meni jasno kako ti imas za 2 mjeseca 1k postova.

Dame i gospodo, nova nada spama sa ovih prostora, @The A-Lister
Dobra najava, ako mi treba manager znam koga treba zvati :lol:
A i nije sve spam, malo i oživljavam mrtve teme(kao što sam ovu) a dosta objava imam i u temi Kvizova pošto su moji :roll:
Zadnja izmjena: The A-Lister (B.L.), dana/u 21 svi 2020, 00:49, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
4
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Super_Cena »

The A-Lister je napisao/la:
Becky Lynch jedina nema pravi finisher
Ima submission move :roll:
Ima ga i Charlotte Flair, ali ima i obični move kakav je Natural Selection. Sasha Banks npr. ima submission. Ima i Meteoru. Takav finisher Becky Lynch nema.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

@Super_Cena Nije mi cilj da te uvredim. Ima gomila drugih tema, Cena jeste velika legenda, ali je glupo kada neko kao argument da ga zaštiti uzima par njegovih poraza u 10 godina.
Nemoj biti baš tolki fanatik. ;)
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
4
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Super_Cena »

Ružan izraz. Nadasve i nepotreban. Ako imam respekt za nečiji rad ne znači da sam fanatik.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST Ako imam respekt za nečiji rad ne znači da sam fanatik.
Pa ništa specijalno nije radio, nije imao ni veliki broj dobrih mečeva, u ringu zavisi od protivnika. Ima izgled, snažan je i na mic-u je perfektan, to stoji. A zapamti da je sve to postigao jer se svideo Vinceu.
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
4
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Super_Cena »

Nebitno zbog čega. Postigao je. Kao što su to postigli Cm Punk, The Rock, Stone Cold, itd.
Zadnja izmjena: Super_Cena, dana/u 24 svi 2020, 12:33, ukupno mijenjano 1 put.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST Nebitno zbog čega. Postigao je. Kao što su to postigli CM Punk, The Rock, Stone Cold, itd.
CM Punk baš zbog Cene nije postao ono što je trebao.
Odgovori