Kečerana (video serijal)

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Sherpa »

Tu stranu ne prodaju. Znači sve u planu za prodaju je rasprodano. Dok za full sail kažu da je do 500 (1500 je za standing koncerte, te ni oni ne pune hard cam dio za nxt)

All elite jesu stable. Zato i pokazuju dio tenzija unutar njega - page i omega ponajprije
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la ~MandyRose~ »

sharan je napisao/la:QR_BBPOST Što se tiče samog serijala, volio bih da pokrenemo priču odgovaranja na pitanja, pa ako imate kakvih pitanja od "ko ti je najdraži i zašto" do "šta misliš o ovome ili onome",pošaljite mi poruku privatnu ovdje ili ostavite komentar na temi.

Hvala!
volio bih cuti tvoje misljenje na ovogodisnji Impact Wrestling Bound For Glory fatal 4 way ladder match
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
sharan
Rank 2
Rank 2
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 stu 2019, 22:47
4
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la sharan »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Tu stranu ne prodaju. Znači sve u planu za prodaju je rasprodano. Dok za full sail kažu da je do 500 (1500 je za standing koncerte, te ni oni ne pune hard cam dio za nxt)

All elite jesu stable. Zato i pokazuju dio tenzija unutar njega - page i omega ponajprije
Hvala ti na odgovoru. Tu tenziju baš i nisam osjetio, ali moguće da je ima, nekako sam se više koncentrisao na neke druge elemente. Ovo za prodaju nisam znao. Odakle vučeš podatke?
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
sharan je napisao/la:QR_BBPOST Što se tiče samog serijala, volio bih da pokrenemo priču odgovaranja na pitanja, pa ako imate kakvih pitanja od "ko ti je najdraži i zašto" do "šta misliš o ovome ili onome",pošaljite mi poruku privatnu ovdje ili ostavite komentar na temi.

Hvala!
volio bih cuti tvoje misljenje na ovogodisnji Impact Wrestling Bound For Glory fatal 4 way ladder match
Nisam gledao, pogledam i javim :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Sherpa »

sharan je napisao/la:QR_BBPOST Odakle vučeš podatke?
Pročitam, zapamtim i slično. Prodaju... pa sami su govorili da su rasprodali po socijalnim mrežama, i prije nego je show krenuo su rasprodali prva par showa. plus, ovdje na forumu dosta toga možeš naći kako je aktualno.

pratiš li being the elite? Tamo se najviše više te trazavice. Iako to nije službeni dio programa nego više obako zajebancija, ja bih rekao da je prilično važnih 15 minuta tjedno (i zabavnih)
slika
sharan
Rank 2
Rank 2
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 stu 2019, 22:47
4
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la sharan »

Malo kasnim, ali to je sudbina nas zaposlenih. U narednih mjesec dana imat ću JAKO MNOGO posla, te uopće ne znam hoću li stići gledati, a kamoli snimati. No hajde de, idemo lagano, nećemo se unaprijed uznemiravati.

Čast mi je i zadovoljstvo što sam dobio dozvolu od američkog fotografa Scotta Lesha da koristim njegove fotografije u Kečerani. Posjetite ga na www.scottlesh.com, krije se tu jako mnogo dobrih fotografija, ne samo AEW, već i mnoge druge indie kompanije.

BTW, nabavio sam bubicu, sad je ton mnogo bolji. :)

Avatar
Sky
Rank 5
Rank 5
Postovi: 135
Pridružen/a: 22 pro 2019, 16:06
4
Lokacija: Raven Ryder's
O meni: I'm kind of a big deal
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Sky »

Listajuci ovaj dio pdf-a upratih ovu temu, sve pohvale. Samo naprijed!
“we ain’t reading history books anymore, baby, we’re writing ‘em...”
Odgovori