Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Za sve druge wrestling stvari
Markovic619
Rank 9
Rank 9
Status: Online

Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

PostPostao/la Markovic619 » 14 svi 2020, 16:59

The A-Lister je napisao/la:Source of the post The New Day

Zašto?

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.
Status: Offline

PostPostao/la The A-Lister » 14 svi 2020, 20:46

Markovic619 je napisao/la:Source of the post
The A-Lister je napisao/la:Source of the post The New Day

Zašto?

Zadnjih godinu dana su mi dosadni. Očito je da im daju titule samo da obore rekord, niti se ne trude bookirati. Samo ih stave u neki F4W pa nek se snalaze.

KOMANIA
Rank 9
Rank 9
O meni: Volim PARTIZAN, Domaću kinematografiju i WWE.

PostPostao/la KOMANIA » 14 svi 2020, 23:01

Kaže fan Brock Lesnara. :lol:
slika Charlotte Flair is a 12 time women's champion!!!

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

PostPostao/la Maki » 15 svi 2020, 13:17

- Becky Lynch - drago mi je što je trudna jer je to očito željela ali mi je i drago što su se Raw ženskoj diviziji konačno otvorile neke druge perspektive

- Dusty Rhodes kao booker

- Ultimate Warrior - taj lik je meni uništio Golden Eru

- John Cena - odjednom se sad Cenu smatra velikom zvijezdom, ali je njegov period na vrhu bio nepodnošljiv

- Broken Matt Hardy - uz veliki disclaimer da ga nisam pratio u Impactu gdje je bio na vrhuncu ali ono što sam vidio u WWEu i AEWu je bilo prilično meh

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

PostPostao/la The A-Lister » 15 svi 2020, 14:56

Maki je napisao/la:Source of the post - Becky Lynch - drago mi je što je trudna jer je to očito željela ali mi je i drago što su se Raw ženskoj diviziji konačno otvorile neke druge perspektive

- Dusty Rhodes kao booker

- Ultimate Warrior - taj lik je meni uništio Golden Eru

- John Cena - odjednom se sad Cenu smatra velikom zvijezdom, ali je njegov period na vrhu bio nepodnošljiv

- Broken Matt Hardy - uz veliki disclaimer da ga nisam pratio u Impactu gdje je bio na vrhuncu ali ono što sam vidio u WWEu i AEWu je bilo prilično meh

Super Cena i Reign Of Terror uništili Raw
Ultimate Warrior mi nije bio tako loš u ringu ali svi znaju da je u stvarnosti bio pain on the ass
Malo su požurili u AEW s Broken Mattom

Natrag na “Oko ringa”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.