Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Za sve druge wrestling stvari
Sake
Rank 12
Rank 12
Status: Offline

Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

PostPostao/la Sake » 01 ožu 2017, 22:20

Ako misliš da Bray i New Day, pa čak i Miz nikad neće uć u HOF, grdno se varaš.
1x & First Ever BWA Tag Team Champions

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

PostPostao/la Sherpa » 01 ožu 2017, 22:26

New Day već sada ulazi kao rekorderi, Miz gotovo sigurno isto tako.
slika

HBK
Rank 9
Rank 9

PostPostao/la HBK » 01 ožu 2017, 22:40

Edge je otisao u penziju zbog povrede, u suprotnom bi i danas bio aktivan. A za Wyatta, Miza ima vremena. Uci ce i oni u HOF kad im dodje vreme. A New Day ne bih nikad voleo da vidim u HOF. Njih isto dodajem na listu najprecenjenijih u wrestlingu.

Mortiis
Rank 9
Rank 9

PostPostao/la Mortiis » 02 ožu 2017, 17:22

azo234 je napisao/la:Nemojte me ubit ali Ric Flair je jedano od najprecjenjenijih,ok nemojte me ubit i kidnapovat pls :)

ric flair nikad nije bio poznat kao atleta i sjajan wrestler..ali ring psychology mu je odličan..plus što je nevjerojatan entertainer...
kad sam bio mlađi,tamo u 90ima..doslovno ga nisma podnosio,kasnije sam ga cijenio sve vise i vise i danas ga smatram legendom i jednim od najvećih...

pogledajte ovo npr...

https://www.youtube.com/watch?v=QUgfDK4-QNE

Rio146
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Rio146 » 02 ožu 2017, 19:19

New Day svoje vremeno su držali tag team scenu iznad vode. Feud s The Club-om i LoN-om je bilo stvarno izvrsno. A da ne spominjem onaj feud s Wyattima, ali nažalost prekinuo ih je Draft. Zasluženo bi trebali ući HoF.
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

PostPostao/la emirates » 02 ožu 2017, 19:58

Cena je ljudina. Vole ga vecina sada, oni koji ga booaju u areni to uglavnom rade zato sto je sada postao fazon, kao sto je 'You Suck' chant za Anglea bio fazon. Ti stariji fanovi koji ga ne vole, pretezno ne vole nista oko WWEa danas, pa ne znam ni koliko im se misljenje moze uvaziti :D
slika

FilipS
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

PostPostao/la FilipS » 02 ožu 2017, 20:00

Rio146 je napisao/la:Source of the post Feud s The Club-om

jel se zezaš il ne
slika

Rio146
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Rio146 » 02 ožu 2017, 20:27

Ni najmanje. Riješili su se Big E-a, tako da su ostali Woods i Kingston. Stvarno sam mislio da će im uzeti titule. Ali onda se Big E ipak vratio, i onda je postao loš feud. Ali do tog trenutka, bilo je odlično.
slika

HBK
Rank 9
Rank 9

PostPostao/la HBK » 02 ožu 2017, 20:30

emirates je napisao/la:Source of the post Cena je ljudina. Vole ga vecina sada, oni koji ga booaju u areni to uglavnom rade zato sto je sada postao fazon, kao sto je 'You Suck' chant za Anglea bio fazon. Ti stariji fanovi koji ga ne vole, pretezno ne vole nista oko WWEa danas, pa ne znam ni koliko im se misljenje moze uvaziti :D

Voli ga vecina, jer vecinu danasnje WWE publike cine klinci koji se loze na te neunistive superheroje. :D

azo234
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la azo234 » 02 ožu 2017, 20:48

Dobro moje mišljenje jer ne volim Flair-a.New Day sam uzeo kao primjer,ali evo npr Rusev.
Ali brate ako nešto jeste prjecjenjeno onda je to The Rockov Peolple's Elbow...Zar ima potrebe objašnjavati išta.
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

PostPostao/la emirates » 02 ožu 2017, 20:53

HBK je napisao/la:Source of the post
emirates je napisao/la:Source of the post Cena je ljudina. Vole ga vecina sada, oni koji ga booaju u areni to uglavnom rade zato sto je sada postao fazon, kao sto je 'You Suck' chant za Anglea bio fazon. Ti stariji fanovi koji ga ne vole, pretezno ne vole nista oko WWEa danas, pa ne znam ni koliko im se misljenje moze uvaziti :D

Voli ga vecina, jer vecinu danasnje WWE publike cine klinci koji se loze na te neunistive superheroje. :D

Roman Reigns, sa suzom iz jednog oka, se ne bi slozio s tobom :(
slika

TheGrimm
Rank 6
Rank 6

PostPostao/la TheGrimm » 03 ožu 2017, 00:07

WWE je precijenjen :P

AlenB
Administrator
Administrator

PostPostao/la AlenB » 23 tra 2017, 16:55

Njihov finalni meč i bio je prilično grozan. Da, akcija je bila uzbudljiva i publika je bila odlična, ali ne samo da su kopirali prethodna dva meča, nego su još otišli na neku veću razinu s lupanjem finishera i kickoutima. Primjer - Owens je napravio kickout na Cenin AA s top ropea. Nisam siguran je li itko to do sada napravio.

Njihov EC meč je bio najbolji, MITB meč je bio nešto lošiji, no dosta dobar, ali ovdje su ga pretjerali.
slika

Mortiis
Rank 9
Rank 9

PostPostao/la Mortiis » 09 stu 2017, 19:16

posto gledam opet cijelu povijest wcw,wwf i ecw wrestlinga od 1996 pa nadalje (doslovni svaki snimljeni show)
nikako se nemogu oteti dojmu da je dean malenko jedan od najprecjenjenijih wrestlera ikad (to sam i prije mislio,a pogotovo to sada mislim...doslovno svaki njegov meč bi najradije zaspao....)
npr i eddie guerrero..nije on los,ali jebemu nije ni blizu takvog hypa kakav je imao...jeff jarrett jedan od najdosadnijih ikad (ali dobro,to vecina vec zna haha)
cak i taj bret hart...kad sam gledao to prije 20 god kao balavac,onda mi je bio zanimljiv i bili su ok mečevi...volio sam ga gledat u wrestlingu i to...ali sada :roll: dobar na mikrofonu,ali mečevi jednostavno dosadnjikavi jbg...

Natrag na “Oko ringa”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.