Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Post Postao/la Sake »

slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Post Postao/la FilipS »

Tag team turmoil mec sa EC. Izvukli su najbolje sto su mogli
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 605
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Post Postao/la Robi »

Regal i Goldust kao wreslteri.
Shield krajem 2013 do raspada
Rollins kroz 2015.
Rollins- Lesnar feud početkom 2015.
Cody Rhodes i Zeb Colter 2013
HHHovi returnovi a ne priča se puno o njima
Rusev i Reigns 2016- still
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Post Postao/la AlenB »



Po meni prilično podcijenjen meč, njihov najbolji. Nekoliko sjajnih spotova i završetak koji je bio prikladan storylineu, Cena je izgubio i ostao zaštićen, a Ziggler je uzeo pobjedu.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17721
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Znam da vadim iz pepela temu, ali ovo želim spomenuti.

Svi pričaju o main eventu WM i kad opisuju uspjehe spomene se main event. Koliko god ta pozicija bila manje bitna od main eventa, mislim da se ne govori dovoljno o opener mečevima. Smatram da je velika čast (i odgovornost) otvoriti WM jer ti mečevi služe da malo razbude publiku i potaknu interes za show, zato i uglavnom imamo kvalitetne preshow mečeve zadnjih godina.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST YOSHI-HASHI - dosta dobar wrestler koji bi trebao držati neku od New Japan titula
Vid ga jbt, 3 godine urania :clap:

Inače kad je tema tu da spomenem najpodcjenjeniji finisher ikad, Hoganov leg drop.
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1161
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Post Postao/la Jovic »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST

Eli Drake - čovjek razvaljuje na mikrofonu, odlično odrađuje gimmick, a nije ni loš u ringu... ali ga TNA svejedno ne pušta iz mid carda
Ne vjerujem ni da ce sada dobiti bolji tretman u kompaniji gde je sada,po meni,jedan dosta harizmatican wrestler koji zasluzuje main event tretman.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7028
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Post Postao/la crocop97 »

Dejan Jovic je napisao/la:QR_BBPOST
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST

Eli Drake - čovjek razvaljuje na mikrofonu, odlično odrađuje gimmick, a nije ni loš u ringu... ali ga TNA svejedno ne pušta iz mid carda
Ne vjerujem ni da ce sada dobiti bolji tretman u kompaniji gde je sada,po meni,jedan dosta harizmatican wrestler koji zasluzuje main event tretman.
Šteta što je covid ovako zakočio NWA, tretirali su ga jako dobro tamo i odlično se uklapao u format, a sad će ga samo usisat crna rupa zvana wwe midcard
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Vid ga jbt, 3 godine urania
Čekaj da uzme neku singles titulu, ovo se ne računa. :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Najpodcjenjenije stvari u wrestlingu (wrestleri, mečevi, finisheri, ulazne pjesme, gimmicki itd.)

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST usisat crna rupa zvana wwe midcard
Ako dođe do main rostera uopće :mrgreen:
slika
Odgovori