Omiljena era u WWE

Za sve druge wrestling stvari
Odgovori

Najbolja era u WWE-u?

Golden Era (1982.-1993.)
0
Nema glasova.
New Generation Era (1993.-1997.)
0
Nema glasova.
Attitude Era (1997.-2002.)
6
29%
Ruthless Aggression Era (2002.-2008.)
8
38%
PG Era (2008.-2016.)
2
10%
New Era (post-brand split)
5
24%
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Igor »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST
Igor je napisao/la:Attitude era= TV and PPV matches constantly ending in non-finishes while Mae Young gives birth to a hand.

Pillow fights, milk showers, beer showers and that ugly Hardcore belt.

AE je overrated, nostalgija je sjebana stvar.
ugly hardcore belt?
pa izgleda jedno 368 puta bolje nego iti jedan belt danas...

plus sto attitude eru ne moze ocjenit netko tko nije uz nu odrastao,tj tko nije tada gledao wrestling
Ja sam odrastao uz nju, za vrijeme AE sam imao oko 15-16 godina tako da znam.
Kao što sam rekao nostalgija je sjebana stvar.
GENERALNI MENAĐER
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la emirates »

In an interview released Thursday, WWE Superstar Sheamus expressed his belief that the current WWE is better than the beloved Attitude Era.

According to Tom Fordy of the Sun, the Celtic Warrior believes WWE's in-ring product blows away what was presented during the Attitude Era:

"The level of athleticism has evolved so much since we watched as kids. The athletes that WWE has now are far superior to anything that we had the 1980s or the 1990s. You look back at the Attitude Era and the level of entertainment we put in the ring now. The Attitude Era doesn't even come close. I'm not afraid to say that either. You watch some of the stuff Cesaro does in the ring; with his size, the way he moves around the ring, the moves he hits, the way he picks up guys twice his size. It's just a different level".
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Igor »

Sheamus je u pravu, iako je bilo 3-4 zanimljiva lika tada sad imaš tonu likova koji mogu do main eventa bez problema. Pogledaj smack roster, Nakamura, AJ, Owens, Zayn, Orton, Corbin, Harper, Rusev, Cena. Nravo govorim o sadašnjim i budućim.
Na Rawu isto tako, Strowman, Wyatt, Roman, Lesnar, Ambrose, Balor, Miz, Cesaro, sheamus, Rollins.
Onda ima par dečki na 205 koji bi u budućnosti mogli napraviti isto, NXT je isto tu. A o ženskoj diviziji da i ne pričam onda i sad.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la AlenB »

Današnja in-ring kvalieta je mnogo bolja od vremena Attitude ere (kojeg god odličnog AE meča da se sjetim, uvijek je to bio neki gimmick meč uglavnom), no danas wrestleri mogu napraviti odličan meč bez pardona. Iako svejedno WWE potencijal svog rostera ne iskorištava koliko bi trebao. Može to još biti i mnogo bolje, ali naspram još recimo tamo suhoparne 2010. i većeg dijela 2011. godine, ovo je super.
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Igor »

Jebiga ne možeš toliko wrestlere izraubat do kraja da na svakom tjednom showu imaju sve vrhunsko, mislim da bi bilo previše ozlijeda. Ipak su oni 300 dana u godina na putu.
Naravno da se neki od njih moraju popraviti da bi izgradili svoj karakter i podigli ga na viši nivo da dobiju reakcije.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Cenation Leader »

Nevjerovatno kakav napredak je WWE ostvario u zadnjih 5-6 godina.

2010-2011 smo imali taj početni nalet smeća PG ere, užasnu žensku diviziju, užasne midcard titule, slab SmackDown, NXT je bio bezveze u početku i hrvači koji bi dolazili bi bili ili pokopani ili nedostojni nečeg većeg, i ono najvažnije nije bilo ljudi koji su bili dostojni nositi kompaniju. Konkretno HBK je otišao, Trips i Taker su postali part timeri, Edge je otišao, Batista otišao, Bryan još nije bio ni blizu svog vrhunca. Imao si Cenu, Punka koji je baš u to vrijeme se iznenada vinuo, Ortona, Del Ria donekle.

Sada imaš tonu sjajnih hrvača da jednostavno nema mjesta za sve, zbog toga je Brand split prošle godine bio nužan, i ovako odvojeni rosteri strašno izgledaju a kamo li da su spojeni. Također midcard titule su konačno vratile vrijednost, ženska divizija je fantastična i kad je usporediš sa tadašnjim divama ono druga galaksija skroz, imamo i brdo sjajnih tag teamova dok su tada Kozlov i Santino držali tag titule, konačno imamo sjajan SmackDown, također više nema onog PG smeća koji show pretvara u cirkus, NXT je konačno zaživio kao brend i često je bio jedna od svjetlijih tačaka u wrestilngu a opet najveća stvar je to što na apsolutno svakoj epizodi možeš očekivati neki sjajan meč a to prije nije bio slučaj.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la TheViper »

Samo ne mogu da se slozim za 2011. godinu. Mislim da je bila jako dobra, imali smo MITB koji je bio fantastican PPV, Veliki uspon Punka koji je postao zvezda i rivalstvo sa Cenom, prelazak Ortona na SD i pocetak feuda sa Christianom gde su imali veliki broj sjajnih matcheva, Daniel Bryan je tada osvojio WHC titulu, da ne nabrajam dalje.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa ja sam više ono govorio iz koncepta, naravno da je 2011 bila jako dobra sa mnogo kul momenata kao što je Summer of Punk, Orton-Christian feud, Del Riovo prvo osvajanje titule ali opet tada je bila loša womens divizija kao i midcard titule i tag team dok u main eventu nije bilo toliko hrvača kao danas. 2011 je imala mnogo dobrih momenata i storylineova ali opet slabija u cjelini dosta od današnjeg produkta.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sake »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Samo ne mogu da se slozim za 2011. godinu. Mislim da je bila jako dobra, imali smo MITB koji je bio fantastican PPV, Veliki uspon Punka koji je postao zvezda i rivalstvo sa Cenom, prelazak Ortona na SD i pocetak feuda sa Christianom gde su imali veliki broj sjajnih matcheva, Daniel Bryan je tada osvojio WHC titulu, da ne nabrajam dalje.
ali smo imali i WrestleManiu 27 i main event koji je samo bio setup za main event WM 28, Michael Colea i Jerry Lawlera, Christian je bio disrespectan sa svojim 2-dnevnim title reignima, žene su još bile u kurcu i ono najbitnije... John Cena je sam eliminirao 4 člana Nexusa uključujući Punka u Royal Rumbleu.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la emirates »

2010. ili 2012. su vjerovatno dvije najslabije godine u WWEu od pocetka PG ere.

2010 - Bili su Cena (koji je bio prilicno meh tada, jer je bio na vrhuncu svog bland superman 5move comeback ere), Edge (u zalasku karijere), Jericho (vrijeme prije DDp yoge, gdje su ga godine evidentno stizale), Christian, zeleni Miz, Orton, zeleni Sheamus, Punk, Rey, Kofi i mozemo reci i Borune (mada nista nisu radili s njim pa kao i da nije postojao), part timeri (Trips i Taker), Barrett, Morisson. Zene su bile nepostojece. Da ok, ovo i ne izgleda toliko siromasno isprva, ali vecina od ovih likova nisu koristeni kako treba ili su se povrijedjivali svako malo (Christian).

2012 - Cena, Punk, Bryan, Ziggler, Orton, Rhodes, Cesaro (iako je tek bio u usponu), Barrett, i eto ako hocete da se spomenu i Sheamus i Del Rio (ali su obojica bili smrtno dosadni u ovom razdolju) i part time Lesnar i Trips. Toliko je ocajna situacija bila da je Ryback dobio main event push, sto dovoljno govori. O zenama necu ni da pricam u ovom razdoblju.

Poredeci sad sa ovom listom: Cena, Styles, Reigns, Rollins, Ambrose, Zayn, Orton, Miz, Wyatt, Owens, Jericho, New Day, Alfe, Gallows, Anderson, Cesaro, Sheamus, Corbin, Neville, Strowman, Aries, Kalisto, Ziggler, Rusev, Harper - sve likovi koji su spremni napraviti dobar match jedno s drugim. Dodati tu jos Hardye, i part timere (Trips, Lesnar i Shane) i ovo je jedna sjajna lista. Onda dodas zene: Charlotte, Becky, Bayley, Sasha, Alexa, Emma, Mickie i nadolazece Asuka, Peyton, Nikki Cross, Ember Moon etc. Roster je stacked.

EDIT: Zaboravio sam dodati Nakamuru i Revival.
EDIT2: i Balora...
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Cenation Leader »

Meni je 2010 bila najgora godina PG ere.

Počela je dobro, vratio se Bret Hart pa smo onda imali i taj sjajan Edgeov povratak, pa smo imali i legendarni posljedni run Michaelsa i šlag na tortu sjajan meč na WM. Ali nakon toga je stvarno postalo loše, WHC titulu osvojio Swagger, SmackDown postao loš( sve dok ga malo Edge predkraj godine nije razbudio ali opet bezveze), imali smo pretrpan Raw gdje recimo Edge nije imao nikakvu ulogu i samo je smetao pa je brzo vraćen na SD, ona glupost sa anonimnim GM-om, pa onda pokopavanje Nexusa, pa iznimno loš reign Miza kojem je Lawler zamalo titulu uzeo, tad se je i ECW ukinuo kao treći brand. Baš loša godina, 2011 nije ništa bolje počela ali kad je došlo ljeto postalo je dobro.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sake »

Izgleda kao da je Shield zaslužan za današnji dobar wrestling. Jer otkako su oni došli, sve je krenulo nabolje.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la HBK »

Shield je ako cemo realno, bio samo kopija Nexusa. Jeste Shield ispao uspesniji u ringu, ali ono sto je Nexus sve radio mi je bilo daleko uzbudljivije i zanimljivije.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Cenation Leader »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Shield je ako cemo realno, bio samo kopija Nexusa. Jeste Shield ispao uspesniji u ringu, ali ono sto je Nexus sve radio mi je bilo daleko uzbudljivije i zanimljivije.
Jeste zanimljivije bilo prebijanje staraca ili nekih jobbera 7 na 1 a onda kad bi došao neko sa brojčano podjednakim snagama bivali bi lako potučeni. Nexus je bio zanimljiv prvih par sedmica a ovo sve kasnije totalno bezveze.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la AlenB »

No pravi Nexus je recimo trajao nekoliko mjeseci. Bili su grozno bookirani, Cena i ekipa su ih pokopali odmah u prvom meču na SummerSlamu i onda je Cena još dobio Barretta na TLCu. Nexus je bio zanimljiv prvih mjesec dana no kasnije sva ona sranja s novim Nexusom i Coreom su bila užasna.

Shield su druge strane je bio super bookiran od početka. Pobijedili su na TLCu, Chamberu i onda na WM. I odmah na Extreme Rulesu su osvojili titule. I bili su barem meni mnogo zabavniji. Jer su znali što raditi s njima i kako ih bookirati. Nexus je bila grupa od sedam ljudi za koju su imali jednotjedni plan a to je bio kako napraviti što upecatljiviji debi i ostaviti impact. U tome u uspjeli no sve nakon toga je bio totalan letdown.
slika
Odgovori