Omiljena era u WWE

Za sve druge wrestling stvari

Najbolja era u WWE-u?

Golden Era (1982.-1993.)
0
Nema glasova.
New Generation Era (1993.-1997.)
0
Nema glasova.
Attitude Era (1997.-2002.)
6
29%
Ruthless Aggression Era (2002.-2008.)
8
38%
PG Era (2008.-2016.)
2
10%
New Era (post-brand split)
5
24%
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sake »

Ma treba svaki wrestler imati 3 mjeseca zagarantovanog odmora svake godine. Tako bi karakteri ostajali svježi i to bi bilo perfektno za kad Strowman prebije Reignsa, ovaj ode na odmor. Recimo 3 mjeseca nakon WM odmor imaju Owens, Miz, Rollins, Wyatt, Styles i sve tako u krug, a 3 mjeseca uopšte nije puno i bilo bi tu sasvim dovoljno wrestlera da popune showove, neki lower midcarderi bi dobili više prilika poput Crewsa...
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Mortiis »

plus to što nevjerujem baš i da su im karte jeftine...
neznam kakve su u americi,ali kad dođu na european tour to je suludo...
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Igor »

^Live eventi su rasprodani u zadnje vrijeme. Live eventi su ono što kompaniji donosi ogromne novce. Misliš da bi to radili toliko da je neprofitabilno? Merch je off the roof na tome.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Ova nova post-brand era mi je i dalje zakon. Steta sto neki ljudi ne mogu uzivati u momentu, tek kasnije s nostalgijom ce vidjeti koliko je zapravo dobra ova era
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Cenation Leader »

Ljudi inače ne znaju cjeniti ono sto trenutno imaju, uvjek je nešto sto je prije bilo bolje, i evo za 10 godina vjerujem da će se pričati i ovome vremenu sa nostalgijom.
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Igor »

Trenutna era najbolja ikad a gledam 25 godina. Znači u povijesti nikada ovakav kvalitetan roster nije postojao.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la TheViper »

WWE ima nikad jaci roster, ali uzasno los produkt.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Cenation Leader »

Ma ne možeš sad reći užasno loš, meni najviše smeta slabo bookiranje nekih ljudi koji su veliki talenat i to je najveća mana današnjeg WWE-a, ne bookiraju svoje ljude kako spada i previše su skriptirani iako neki ljudi znaju i u takvim okolnostima čuda napraviti. A sada bilo je itekako dobrih feudova, mečeva, momenata da bi se produkt nazvalo užasno lošim.
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Igor »

To da je loš govore isključivo Indy i NJPW smarkovi koji obožavaju banter na WWE. Bilo loše ili dobro njima je uvijek i sve užasno. Tako da Banter na trenutni produkt ne shvaćam ozbiljno jer dolazi od iste publike, Ili smarkovi ili wanabe smarkovi koji se priključuju kao bandwagon banteri.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sherpa »

al prilično je loše, imaš možda dva rawa i smackdowna godišnje koji su must see, a i tada nisu nešto fantastično kvalitetni. usporedi ih sa top serijama, i onda su u najbolju ruku 7/10. problem je što su priče baš blesave, skače se s jedne na drugu bez poveznice, nikoga nije briga što je bilo prije mjesec dana. sve je previše skriptirano.
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Igor »

Imaš usporedbu od neke bolje kompanije koja izdaje 3-4 showa tjedno i jedan ppv mjesečno? Lako jednom mjesečno izbaciti kvalitetan proizvod, usporedbe su sulude.
GENERALNI MENAĐER
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la emirates »

U odnosu na ono sto moze i treba biti, produkt je prilicno los. U poredjenju sa nekim prethodnim erama je prilicno dobro, ali WWE moze praviti daleko bolje showove nego sto to trenutno radi. SmackDown 2017. je npr katastrofalan u odnosu na SmackDown 2016.
Zadnja izmjena: emirates, dana/u 03 svi 2018, 18:24, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sherpa »

to što su oni otišli u hiperproduckiju i je dio problema. no i onda se moze izbjeci, čisto da se ne drže 'svi moraju biti na svakom showu'. tada bi priče mogle rasti. i meni se cini da bi ljudi dolazili u dvorane zbog prici, a ne zbgo ljudi. ionako je veliki dio dvorana napola prodan, sve slabije im ide prodaja karata i za PPVove. ljudi su se zasitili, a loš program itekako pomaže tome.
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Igor »

Ti si živi primjer wwe bantera bez osnova, stalno pišeš da propadaju jer im ova ili ona prodaja ne ide, bio si napisao da im padaju dionice, loše ispunjene dvorane ovo ono. U realnom svijetu wwe nije bio nikad bogatiji nego što je sad, dionice nisu nikada bile veće, 75% rast u godinu dana, merch leti ne samo na PPV nego svakodnevnoj ponudi..itd..sve te statistike sam ti lijepio već nekoliko puta, nikada nisi odgovorio na njih, čak i sa linkovima na relevantnim stranicama. Ali iz nekog razloga i dalje brojiš mantru o lošem stanju u wwe. Sto puta ponovljena laž postane istina nekad, možda..ili kako kome.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Melloo »

Nismo mi dionicari da nas zanima kako wwe stoji finansijski. Lose je ono sto se plasira nama gledaocima.Cak i gore nego lose mozda i katastrofalno.Sta imaju a sta mogu imati. NXT ima slabiji roster ali vise slobode i ljudi nisu roboti pa imaju 5 star meceve skoro svaki mjesec.
Odgovori