#ostanidoma

Nepopularna kečerska mišljenja

Za sve druge wrestling stvari
emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Online

PostPostao/la emirates » 11 sij 2020, 15:52

Maki je napisao/la:Source of the post
emirates je napisao/la:Source of the post Prednost u tome sto je NXT titula opala u vrijednosti je sto su dali dosta vise spotlighta Womens i Tag titulama. Iako je main event scena tad bila dosadnjikava, NXT mi je i dalje bio fantastican zbog Revival-DIY-Sanity-AOP kombinacija.

Tag divizija je bila highlight. Ženska divizija je bila dobra dok nisu otišle 4HW, onda je bukvalno ostala samo Asuka i niko nije bio dovoljno kredibilan da se sa njom takmiči pa se taj njen reign odužio i odužio. Buildali su Ember, čak je Asuka i turnala tokom tog feuda, no na kraju je valjda Vince htio da Asuka ostane neporažena pa se to izjalovilo i reign je ostao nedorečen.

Slazem se s tim, i meni je Asukin reign malo dotuzio u tom vaktu, ali opet cijenim ono sto smo dobili pushem Nikki Cross i Peyton Royce koje vjerovatno drugacije nikad ne bi ni dobili priliku. Sjecam se da je Asuka-Cross feud bio prezabavan i da su imali sjajan last woman standing match na NXTu. Ember je trebala da joj prekine reign though, i to iz prvog pokusaja, a feud je svakako mogao nastaviti.
slika

DVW
Rank 8
Rank 8
O meni: Huge fan of RBM (Randy, Becky, Miz) :D
Status: Offline

PostPostao/la DVW » 19 vel 2020, 09:24

Da napišem par nepopularnih mišljenja. Osim dva poznata da mi je Corbin drag i da sam patološki hater Brock Lesnara i protekcija za koje smatram da ih ima tu su:

- Najveći svih vremena Undertaker. Mišljenje oko toga ko je taj jedan mi se mjenjalo nekoliko puta. Vjerovao sam da je to Austin, da je to Shawn, ali nekako se uvijek vratim na Deadmana i legendarni WrestleMania streak. Mislim da je daleko najbolji

- Najveći Tag Team svih vremena DX jer su tu tandem kralj brutalnih matcheva Triple H i čovjek sa najviše matcheva za pamćenje Shawn Michaels

- Od stablea za to bi izabrao Evolution zbog dvije talentovane mlade nade predvođene Vinceovim zetom i njegovim mentorom sa najviše osvojenih titula ikad

- Sheamusa još od 2009 smatram za next big thing. Iako mu je karijera znala zalutati on bi se uvijek vraćao na pravi put što se izgleda dogodilo i sad. World titule, mid-card titule, turniri, jako uspješan i kvalitetan Tag Team The Bar. Lik je u manje od godinu dana boravka u WWE-u pobjedio John Cenu, Randy Ortona i Triple Ha. Svaki gimmick koji je imao mi se svidio i ubjeđen sam da će jednom ponovo biti WWE Champion

- John Cena zaslužuje prestići Ric Flaira, ali kako je krenulo prije da će mu to uraditi kćer

- Obožavao sam ECW brand, a da ni sam ne znam zašto. Ovo sam isto spominjao, ali ne intenzivno da je neko zapamtio kao što je mogao ova dva mišljenja navedena na početku

Natrag na “Oko ringa”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.