Nepopularna kečerska mišljenja

Za sve druge wrestling stvari
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

1. Golden Era > Attitude Era

2. Attitude Era je donekle precijenjena

3. Romanov push je preuveličan

4. WWE je više kriv za Nakamurin pad nego Nakamurina lijenost

5. Cena je donekle propali projekat

6. Shayna Baszler je najbolji heel u WWE danas uz DB-a

7. Triple H se nije NXTom iskupio za Reign of Terror
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST 2. Attitude Era je donekle precijenjena
ja bih otišao čak i dalje od toga, kazao bih da mnogi nisu fanovi wrestlinga koliko toga što je AE pokušavala napraviti od wrestlinga
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
5. Cena je donekle propali projekat
ajde molim te tok razmišljanja ovoga
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Pa, Cena je pushan kao mega-face, američki junak i u toj ulozi je žestoko floppao, fanovi su ga odbacili gore nego Romana, još je uz to gušio i produkt jer se sve svodilo oko njega, titula je stalno bila kod njega, čak i kad bi je izgubio znalo se da će na kraju opet titula doći do Cene. A šta je WWE dobio? Je li Cena zaustavio njihov pad u ratinzima? Pa i nije baš, a postao je prihvaćena zvijezda među fanovima 11 godina nakon početka njegovog pusha i to nakon što je prestao biti full-time. Je li poboljšao produkt? Kao što sam rekao, nije. Čak je pokopao dosta novih potencijalnih maineventera. Dobar je merch seller, ali i to zavarava jer WWE podešava merch prema pushevima, onaj ko ima veliki push, imaće i više mercha.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa, Cena je pushan kao mega-face, američki junak i u toj ulozi je žestoko floppao, fanovi su ga odbacili gore nego Romana, još je uz to gušio i produkt jer se sve svodilo oko njega, titula je stalno bila kod njega, čak i kad bi je izgubio znalo se da će na kraju opet titula doći do Cene. A šta je WWE dobio? Je li Cena zaustavio njihov pad u ratinzima? Pa i nije baš, a postao je prihvaćena zvijezda među fanovima 11 godina nakon početka njegovog pusha i to nakon što je prestao biti full-time. Je li poboljšao produkt? Kao što sam rekao, nije. Čak je pokopao dosta novih potencijalnih maineventera. Dobar je merch seller, ali i to zavarava jer WWE podešava merch prema pushevima, onaj ko ima veliki push, imaće i više mercha.
Jesu ga odbacilvali, ali je danas lice wrestlinga.
Sa druge strane i razumem kada kažu da je propali projekat, jer je mogao stvoriti više novih zvezda.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Je li Cena zaustavio njihov pad u ratinzima?
Okej, zanimljiva obzervacija, ima dosta validnih točaka. Ovo je jedna, pošto mislim da nemreš to staviti njemu, niti kao krivnju niti kao zaslugu, pošto mislim da nitko nije mogao zaustaviti pad rejtinga, ponajprije zbog tranzicije u internet doba. Mislim da ga se je moglo usporiti kvalitetnijim proizvodom, ali da bi konačnica bila ista s njim ili bez njega.

Druga može biti vezana uz to da li su postigli željeno. Htjeli su mega zvijezdu, gledajući iz današnje perspektive, to su i dobili kao konačni cilj. Štoviše, smatram da je on jedina, ali baš jedina osoba na rosteru koja je još uvijek neki draw za rejtinge (što se vidjelo da skoče brojke kada njega najave).

neću negirati sve ostalo, ali nije teško biti najbolji merch sell kada imaš 40 stvari, a onaj drugi ima jednu. američki junak dio, ok tu ću se složiti, tu su fulali, pošto je polako prošlo vrijeme za to. jednostavno nije potrebno imati osobu tako građeno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Ali ako je neko megazvijezda oko koje se gradi show, a ratinzi padaju, mislim da se to onda može povezati. Naravno, nije Cena jedini faktor tu, ali njegov Reign of Terror je sigurno naštetio ratinzima.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Wulf7X »

Ne znam koje mi je više nelogičnije hahah :D osim Nakamure to je potpuno jasno svima :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Sherpa »

Kažem, to neću uzimati s velikom manom pošto je to vrijeme kada svima kreću padati rejtinzi, štoviše, bila je neka analiza koja kaže da je tu WWE sa RAWom bio iznad crte. Imao je prosjećno manji pad nego što je bio prosjek pada gledanosti emisija na TVu. Recimo to je druga strana medalje - možeš kazati kako je s njime pad bio manji nego što su svi drugi imali, i imat ćeš validni argument gledan iz druge perspektive
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Robi »

Ako WWE propadne za 20ak godina Roman će bit najveći ikad s Seth najbolji kecer.
Orton nije zasluzio biti world champ poslje 2011
Streak nije trebao biti srušen
Vinceu dobiva i previše zasluga za ono što je napravio.
The Rock je overrated
Seth i Punk su imali zadnja 2 najzabavnija WWE title reigna
The Real Americans su trebali držati titule nekoliko mjeseci jer su bili zanimljivi sa Colterom
Jos nisam vidio da je itko igdje ikad napisao pa cu ja jos jednom, mozda se ovdje netko slozi, Brock ima socijalnu anksioznost, ili je fakat grozan glumac
Paige se baš i nema s cime pohvaliti što se tice main rostera
Triple H nije overrated i dobro bi vodio WWE
Dati WWE titulu Mahalu je bila dobra stvar
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST 6. Shayna Baszler je najbolji heel u WWE danas uz DB-a
Eva Marie >>>>>>>>>>>>
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST 7. Triple H se nije NXTom iskupio za Reign of Terror
Ovo nije toliko nepopularno.

evo moje mišljenje, NXT je bia bolji pod Dustyem jer je tad bia developmental
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Melloo »

Kakvih wrestlera trenutno ima Seth Rollins je prosjek
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Sherpa »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Kakvih wrestlera trenutno ima Seth Rollins je prosjek
Mislim da se tu varaš, da nije otišao u wwe kada je otišao i da je krenuo indy putem, bio bi jedan od najboljih ljudi na sceni.

mislim da njega ljudi jako podcijenjuju
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Kakvih wrestlera trenutno ima Seth Rollins je prosjek
Mislim da se tu varaš, da nije otišao u wwe kada je otišao i da je krenuo indy putem, bio bi jedan od najboljih ljudi na sceni.

mislim da njega ljudi jako podcijenjuju
Moguće je da je puno bolji zapravo nego je u WWE-u, al jebiga, WWE je jedino trenutno mjerilo koje imamo za njega.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Sherpa »

pa pogledaj par njegovih indie mečeva prije nego ga je wwe potpisao, imaš par dobrih s denom (tada moxley), DBom, punkom i AJom.

Tyler Black vs Davey Richards ima 4,75 od dejva, iz 2010, ima još par preko 4* iz RoH perioda, prije nego je bila inflacija rejtinga
slika
Odgovori