Nepopularna kečerska mišljenja

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ionako je to bezvezna statistika. Neš ti sa takvom titulom nabijati reignove.
Slažem se ali kada gledaš statistiku mora neko imati najviše reignova a Truth je to zaslužio.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9096
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST 24/7 titulu je sjebalo to što je samo Truth Truth Truth. Mogao je to biti zabavan koncept.
Bukvalno, sve se vrtelo oko njega i neke druge osobe (nekada je to Elias, pa Maverick, pa Gulak, pa Singh brothers, pa Tozawa). I opet dođeš do njega, pa to nema ni kod Romana, Cene, Lesnara, Alexe, Becky, Charlotte... Stvarno strašno. :mrgreen:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9096
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ionako je to bezvezna statistika. Neš ti sa takvom titulom nabijati reignove.
Slažem se ali kada gledaš statistiku mora neko imati najviše reignova a Truth je to zaslužio.
Ali nije moralo 50+
Da su 20-ak pa ajde, ali on je u 50% slučajeva šampion.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dobro priznajem mogao je imati manje reignova to ste upravu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Mnogi fanovi imaju elitističko mišljenje o sebi jer gledaju promocije koje nisu WWE. Pogotovo ako su Japan ili Meksiko.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

To nije cak ni nepopularno. Al tako je sa svim, ne samo hrvanjem. I necu se pravit da sam nisam takav. Mozda je nesto u ljudskoj prirodi, cim nisi u mainstreamu odma se osjecas posebno :D
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17424
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sadašnji SSeries format mora otići. Imao je smisla 2016. kad je bila priča i 2019. zbog NXT-a. Mislim da za ostale godine nije. Svake godine u isto vrijeme invazije i ta sranja, djeluje užasno isforsirano i nimalo prirodno. Bilo je fora invazija kao ona ženska 2018., ali pošto se taj segment vidi svake godine oni gube na važnosti. Bilo je dobrih stvari u ovom formatu kao 5 na 5 mečevi i champ vs champ mečevi, al ako nema nikakve nagrade barem, za kog se vraga oni bore?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Sadašnji SSeries format mora otići. Imao je smisla 2016. kad je bila priča i 2019. zbog NXT-a. Mislim da za ostale godine nije. Svake godine u isto vrijeme invazije i ta sranja, djeluje užasno isforsirano i nimalo prirodno. Bilo je fora invazija kao ona ženska 2018., ali pošto se taj segment vidi svake godine oni gube na važnosti. Bilo je dobrih stvari u ovom formatu kao 5 na 5 mečevi i champ vs champ mečevi, al ako nema nikakve nagrade barem, za kog se vraga oni bore?
Kod mene je obrnuto. Ovaj format je revitalizovao SSeries koncept. Prije toga bi samo sklapali timove bez nekog razloga. Ovako makar ima nekakav razlog. No slažem se da trebaju smanjiti sa invazijama.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni je problem što na draftu mijenjaju hrvače kao sličice i onda jedne godine se neko bori za RAW iduće godine za SMACKDOWN i obrnuto i tako ukrug tu mislim na one 5 na 5 mečeve. Slažem se da bi bilo zanimljivije da ima neka nagrada a Champ vs Champ mi je u redu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Meni je problem što na draftu mijenjaju hrvače kao sličice i onda jedne godine se neko bori za RAW iduće godine za SMACKDOWN i obrnuto i tako ukrug tu mislim na one 5 na 5 mečeve. Slažem se da bi bilo zanimljivije da ima neka nagrada a Champ vs Champ mi je u redu.
Meni to nije neki problem. Ono kao kad promijeniš posao i stalo ti je da ti nova firma bude u plusu.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17424
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Al dodaš neke nagrade da se ne bore bezveze. Bragging rights je makar imao trofej. Sad možeš dat nekakav title shot il #30 spot u RR meču recimo.
Champ vs Champ mi je u redu
To opet ovisi. Pametno je što to nisu radili 2019. jer ni Lesnar, ni Wyatt ni Cole nisu trebali poraz.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ali opet se iduće godine vratiš u staru pa onda likovi imaju po nekoliko nastupa i za RAW i za SD. Inače Rollinsovo žrtvovanje mi je bilo dobar momenat.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

To je u redu. No generalno SSeries koncept je na izdisaju i msm da nema neke pretjerane potrebe da idalje postoji.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17424
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ali opet se iduće godine vratiš u staru pa onda likovi imaju po nekoliko nastupa i za RAW i za SD. Inače Rollinsovo žrtvovanje mi je bilo dobar momenat.
Dobro, on se koliko se sjećam nije selio, mislim da je svaki nastup njegov dosad bio za team Raw. Ovo je bio prvi za SD.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ali opet se iduće godine vratiš u staru pa onda likovi imaju po nekoliko nastupa i za RAW i za SD. Inače Rollinsovo žrtvovanje mi je bilo dobar momenat.
To je pak problem što se likovi stalno sele i nema vremena da se izgradi identitet brenda.
Odgovori