Nepopularna kečerska mišljenja

Za sve druge wrestling stvari
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Jedino ko će sigurno dobiti tako neki push je onaj Mansoor pošto je Saudijac. Očekujem da na jednom od onih Saudi PPVa osvoji neki pojas, najvjerovatnije CW, ali možda i iC/US.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Je al Mansoor je idol, long may he reign.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

- NXT pretjeruje sa heel šampionima. Io Shirai nije mogla uzeti pojas kao face, ali će zato 99,99% uzeti kao heel i vjv imati neki dugi reign, faceovi kad uzmu titulu drže je veoma kratko i odmah gube od heelova. Najbolji primjer je Gargano, ali recimo ni Black nije imao neki dug reign sa NXT titulom, nije ni face McIntyre, Kairi Sane takođe kratak reign, Moustache Mountain. I primijetio sam da se vrlo rijetko radujem nekim face pobjedama u NXTu jer uvijek bude očito da je to samo tranzicijski reign do sljedećeg heela. To je očito nešto što je Trips pokupio od Dustya koji je tako bookao NWA, ali nije Dusty Rhodes baš neko ko treba booking uzor.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Melloo »

Zato sto su faceovi vecinom bolji kao chaseri a ne kao sampioni.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Zato sto su faceovi vecinom bolji kao chaseri a ne kao sampioni.
Meni je to bzvz argument. Ako sam investiran u nečiji put DO titule, biću investiran i u nečiji put SA titulom. Samo zato što je neko dobar chaser ne znači da treba odmah izgubiti titulu jer onda nije chaser nego gubitnik. I neki od najboljih faceova svih vremena su bili dugo šampioni.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la emirates »

Mislim da je to samo splet okolnosti u ovom trenutku. Balor i Neville su bili prvaci jako dugo kao faceovi, Nakamura je isto dugo drzao titulu kroz svoja dva reigna. Sa zenske strane najduzi prvaci su cini mi se Asuka i Bayley koji su bili faceovi. Sada bas zele izgraditi Shaynu kao dominantnu prvakinju kako bi (vjerovatno) eventualni underdog Dakota Kai uspjela da je skine sa trona. Sa muske strane se skoro vec dvije godine u fokus stavlja underdog Johnny Gargano, kojeg valjda vise vide kao chasera, pa zbog toga i dominiraju heelovi u tom periodu. A ni NXT titula nije bas imala srece u tom periodu. Black se povrijedio pred title match zbog cega je i dobio Ciampa, a da se Ciampa kasnije nije povrijedio, vjerujem da bi i Garganov reign duze trajao.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Ciampa je svakako trebao dobiti. Black se povrijedio pred 3 Way u Brooklynu, ali Ciampa je već bio šampion. Ne znam, meni je Garganov booking loš. Ganja titulu preko godinu dana i izgubi je nakon mjesec i po. Pa onda se lako zaključi da je to u New Yorku bio fluke.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ciampa je svakako trebao dobiti. Black se povrijedio pred 3 Way u Brooklynu, ali Ciampa je već bio šampion.
Da, zaboravio sam da je bio title change u build upu.
Licno bih i ja radije da je Gargano drzao titulu duze, ali mislim da je i Ciampina povreda doprinijela tome. U New Yorku bi Gargano uzeo od Ciampe, mozda bi imali rematch na narednom Takeoveru, ili bi Gargano odbranio protiv Colea prije nego bi je konacno izgubio. To bi mu garantovalo 4-7 mjeseci sa titulom i samim tim bolji run. Ali ovako su malo pozurili cisto da ne bi Cole izgubio heat sa dva zaredom poraza od Gargana.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Pa nisu morali bookati Gargano-Cole II odmah tako brzo.

Matt Riddle je dobio Colea u periodu između NY i XXV. Mogli su na XXV staviti Gargano-Riddle i napraviti neki nečisti finish i revanš u Torontu gdje bi Gargano dobio i onda izgubio od Colea na WarGamesu. To je sasvim solidan reign.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la HunterDX »

Cena je velika legenda, ali je precenjen u odnosu na Ortona.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovisi u kojem smislu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ovisi u kojem smislu.
Sa jedne strane je i realnije, jer je Cena veliki face, dok je Orton mnogo uspešniji kao heel, čak je i jedan od Ceninih najvećij Jokera.
Cena je takodje imao konstantniji booking, Orton je imao opasne rupe tokom 2012, prvom polovinom 13-te, takodje se nije snašao kao face/nije bio dobro bookiran, pa i nema neku želju da radi kao face.
Tako da Cena ima u nešto bogatiju karijeru od Ortonove, to je dovoljno da bude uvažavan kao veća legenda.

Lično mi se više svidja Orton, čak je i bio veća zvezda od Cene kada sam počeo da pratim WWE, nije prihvatio da pobedi Takera na WM tada, da bi Cena godinama kasnije pokazivao da je spreman da pobedi svakog, jednostavno je postojao samo on.

Orton je imao realnije reakcije publike, Kada čuješ boo kada Orton ulazi u ring, znaš da dolazi zlikovac, ali kada čuješ boo kada Cena ulazi u ring, ulazi ko?
Orton bi imao jebeno veću karijeru da je tada dobio Takera, ali je svakako ima.
Ortona ne ubrajaju u legende na nivou Cene, zar jedan od najvećih heelova u istoriji ne zaslužuje mesto u vrhu, mada se to kasnije vidi, Flair je jedan od najvećih, a bio je najveći heel, tako da će i Orton biti velika legenda, već jeste.
Cena je jednostavno na višem nivou od Ortona, u kompaniji, medju fanovima...

Ja poštujem Cenu, ima najviše titula u istoriji, a ja sam sve ispratio kao fan, jeste me nervirao, ali moram da ga poštujem, godinama je bio full time, obeležio mi je detinstvo, bar što se tiče wrestlinga, pa je i kasnije bio tu.
A Ortona obožavam, pogotovo kada je heel i dobije zanimljiv program i kada je konstantno zanimljiv, ali je u kompaniji u kojoj su wrestleri bitni samo kada se vrte oko titule.
Cena ima jače ugovore, Cena je jači momak, Cena je top legenda, Orton nije, tako je kod mnogih, a msm da razlika ne bi smela da bude tolika.
STEVIE
Rank 3
Rank 3
Postovi: 33
Pridružen/a: 01 svi 2019, 17:45
4
Lokacija: SA
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la STEVIE »

Orton kao face je nemoguća misija jer je čovjek fenomenalan heel, jednostavno mu ne stoji takva uloga.

RKO>Cena.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Ima i Orton tih mrlja što se tiče pobjeda i poraza. Christian mi pada na pamet recimo koji je morao WHC izgubiti od Ortona par dana nakon što je uzeo pojas. Isto tako Orton je zaustavio i Kofijev originalni push 2009. a prema svemu sudeći bio je povezan i sa otkazom Mr. Kennedya. Tako da samo zato što nije prihvatio pobjedu nad Takerom ne znači da je čist.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la emirates »

Christian je na podcastu govorio kako Orton nije zelio da mu uzme titulu tako brzo kad im je Vince predlozio, ali ih je na kraju Vince uspio ubijediti.
slika
Odgovori