Nepopularna kečerska mišljenja

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Melloo »

DAvey Richards je bio bog to je do toga :mrgreen:
Mozda sma progijesio sto sam napisao prosjek.Nije prosjek al definitvno mi ne ide u istu recenicu sa Omega-Okada-Kota ibushi-Ospreay-Walter.Znaci onaj sami vrh wrestlinga
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Sherpa »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Omega-Okada-Kota ibushi-Ospreay-Walter.Znaci onaj sami vrh wrestlinga
mislim da se možemo složiti da se ne slažemo, ali on po meni itekako može biti u toj kategoriji kada bi mu dali da radi ono što može. ima snagu, ima atleticizam, ima izgled, dobar je na mikrofonu

zapravo, meni nije jasno zašto on nikada nije dobio pravi push, onaj njegov reign nakon wm je bio katafakin strofa s J&J security, s mečevima za titulu protiv Kanea i Stinga (svaka čast stingu, ali ono, pojaviše se u kompaniji i imaš meč za titulu)
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST (svaka čast stingu, ali ono, pojaviše se u kompaniji i imaš meč za titulu)
I to ajde da se dokaza, da je moga doć i reć da je dobia HHH-a, jednog od najboljih, i sad želi Setha mego ne. Evo meč.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la HBK »

HBK je trebao da okonca Undertakerov streak na WM 25.
PG treba ukinuti i vratiti TV 14 format.
Cena i Roman su overrated.
NJPW je mnogo bolji od WWE.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la emirates »

Previse se gleda na ratinge i house show posjete. Znam da je ovo klasican nacin mjerenja koliko je neka promocija uspjesna, za neke ovo i dalje vrijedi, ali za WWE npr to nije mjerilo. Iz godine u godinu obaraju vlastiti rekord u poslovanju. House show im vise nista ne znaci glede prihoda (zato mislim da je krajnje vrijeme da ih prepolove ili da ih bar ne bude u onih par mjeseci pred WM). Ne znam tacno koliko im tv deal sa USA donosi i koliko bi im se isplatilo da sve sedmice showove jednostavno prebace na Network, prerano je mozda jos o tome govoriti. Ali treba uzeti u obzir da im je 2018. bila ocajna godina kad se pogkedaju ova dva parametra, ali opet su imali najbolju finansijsku godinu do sada. S tim da arapski showovi dosta doprinose tome, istina.

Prevelik se teret stavlja na lice kompanije. Isto klasicno razmisljanje je da posjete i ratinzi ovise o licu kompanije, ali ja to ne vidim kao slucaj. Pogotovo ne kad imas natrpan roster. Danas-sutra kad bi se povrijedio Okada, bi neko ocekivao da se prepolovi posjeta Wrestle Kingdomu? Ili da ce manje ljudi da gleda kod kuce? Apsolutno ne, jer kad nema Okade, ima Tanahashija. Kad nema Tanahashija, ima Naita. Ljudi su fanovi produkta i imaju povjerenje da ce NJ napraviti dobar show neovisno o tome sto im fali glavni lik. Eto otisao im je Omega, i dok to jeste gubitak, oni su to vec nadomjestili sa Whiteom. U WWEu su ratinzi poceli padati nakon WM17. To nisu ni Rock ni Austin uspjeli sprijeciti, a nije mogao ni Cena.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST NJPW je mnogo bolji od WWE.
Daleko od nepopularnog :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Previse se gleda na ratinge i house show posjete. Znam da je ovo klasican nacin mjerenja koliko je neka promocija uspjesna, za neke ovo i dalje vrijedi, ali za WWE npr to nije mjerilo. Iz godine u godinu obaraju vlastiti rekord u poslovanju. House show im vise nista ne znaci glede prihoda (zato mislim da je krajnje vrijeme da ih prepolove ili da ih bar ne bude u onih par mjeseci pred WM). Ne znam tacno koliko im tv deal sa USA donosi i koliko bi im se isplatilo da sve sedmice showove jednostavno prebace na Network, prerano je mozda jos o tome govoriti. Ali treba uzeti u obzir da im je 2018. bila ocajna godina kad se pogkedaju ova dva parametra, ali opet su imali najbolju finansijsku godinu do sada. S tim da arapski showovi dosta doprinose tome, istina.
House showovi su nebitni da, ali live attendance je u silaznoj putanji i na showovima koji idu na TV a to je itekako važan broj. Isto tako, ratingsi su itekako bitni kad pregovaraš novi ugovor (primjerice s novi TV deal s Foxom koji ti donese puno novca).
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Prevelik se teret stavlja na lice kompanije. Isto klasicno razmisljanje je da posjete i ratinzi ovise o licu kompanije, ali ja to ne vidim kao slucaj. Pogotovo ne kad imas natrpan roster. Danas-sutra kad bi se povrijedio Okada, bi neko ocekivao da se prepolovi posjeta Wrestle Kingdomu? Ili da ce manje ljudi da gleda kod kuce? Apsolutno ne, jer kad nema Okade, ima Tanahashija. Kad nema Tanahashija, ima Naita. Ljudi su fanovi produkta i imaju povjerenje da ce NJ napraviti dobar show neovisno o tome sto im fali glavni lik. Eto otisao im je Omega, i dok to jeste gubitak, oni su to vec nadomjestili sa Whiteom. U WWEu su ratinzi poceli padati nakon WM17. To nisu ni Rock ni Austin uspjeli sprijeciti, a nije mogao ni Cena.
To je možda tako u Japanu, ali WWE ne radi tako. Oni bukvalno izaberu nekog i pushaju ga do vrha, a svi ostali su par dvije stepenice ispod.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Melloo »

Al publika nikad ne gleda wrestling zbog pojedinca nego zbog produkta.Slazem se s emirom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Al publika nikad ne gleda wrestling zbog pojedinca nego zbog produkta.Slazem se s emirom
Zašto onda ratinzi skoče kad se najavi pojavljivanje Cene ili neke legende?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Al publika nikad ne gleda wrestling zbog pojedinca nego zbog produkta.Slazem se s emirom
Zašto onda ratinzi skoče kad se najavi pojavljivanje Cene ili neke legende?
Većina WWE publike su casualsi, i to je publika koju WWE želi, a casualse ne zanima ništa novo. Tu ću okrivit WWE više nego njih, zašto bi i marili kad WWE ne želi stvorit nove zvijezde.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la DVW »

Imam ja ovih dosta. Neka iz glave su:

- Undertaker je najveći ikad
- Dostojan rušenja streaka je jedino neko iz DX-a, kad Michaels nije mogao trebao je Hunter, kad Hunter nije mogao nije trebao niko
- Rock je Hoganov nasljednik, Rockov Cena, a Cena svog nema jer Roman je nedostojan te merch seller superhero uloge
- Jedan jedini kečer kojeg iskreno mrzim je Brock Lesnar
- Steve Austin je jedan jedini primjer tog badass rebela i svi sljedeći pokušaji toga su jeftina kopija
- Rated RKO > Edge/Christian
- Najhumorističniji gimmick ima Chris Jericho i šteta je da sa njim bio face ili heel nebitno nisu pokušali da im bude lice kompanije
- Jeff Hardy mi se čini kao najbolja osoba in real life, ni sam ne znam zašto
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Još nekoliko:

- veliku većinu mečeva za koje IWC smatra da je Hogan trebao izgubiti dobio je sa razlogom

- ne želim nikakav 4HW vs 4HW feud

- Cruiserweight divizija bi mogla biti ukinuta do kraja godine

- Triple H se sigurno mogao više izboriti za svoje NXT-evce
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la HBK »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST NJPW je mnogo bolji od WWE.
Daleko od nepopularnog :D
Bojim se da se velika vecina WWE fanova u americi koji nikad nisu gledali neki NJPW show ne bi slozili sa nama dvojicom. :mrgreen:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nepopularna kečerska mišljenja

Post Postao/la Maki »

Rock je 2000. imao grozan booking i da je bilo ko drugi imao takav booking, završio bi u midcard purgatoryju.
Odgovori