Tema tjedna: AEW i TV ugovor

Za sve druge wrestling stvari
Rio146
Globalni moderator
Globalni moderator
Status: Offline

PostPostao/la Rio146 » 09 sij 2019, 22:48

Ispričavam se sto otvaram novu temu tjedna, iako imamo već jednu temu za ovaj tjedan, ali zanima me vaše mišljenje o AEW-u i TV ugovorima.

AEW je dobro odradio sto je održao All In i tako pokazao da može privući 11k ljudi na jedan wrestling show, iako u to nitko nije vjerovao. Da stvari budu još fascinantnije karte su rasprodane za samo pola sata.

Sljedeći event je na rasporedu krajem svibnja, i to u areni s kapacitetom od 17k. Vjerujem kako je sve iznad 15k uspjeh, ali najvjerojatnije da će se i ovaj show rasprodati.

Jučer je bio održan rally, koji je pratilo +100k ljudi diljem svijeta na različitim streaming platformama. I to obična press konferencija, koliko bi tek trebao neki show privući ljudi?

AEW je/će ovime pokazati TV kućama da se isplati uložiti u njih. Mislite da će dobiti neku dobru kuću? Mislite da će dobiti dobar time slot. Jel može AEW s vremenom pridobiti 1M gledatelja na tjednoj epizodi?
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la HunterDX » 09 sij 2019, 22:56

Pa za početak je bitno da krenu postepeno sa razvojem, da se na dobar način predtave fanovima širom sveta.
Velika imena iz sveta wrestlinga definitivno neće izostati, što je naravno veliki plus, već su privukli pažnju dobrih i velikih wrestlera, kao i fanova, tako da mislim da će sve ići u pravom smeru.
Mislim da 17k ljudi neće biti problem za njih, ovo je nešto novo za wrestling i mogu reći da sam zadovoljan. I videćemo kako će se sve odvijati u budućnosti.
slika

BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO!

Rio146
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Rio146 » 11 sij 2019, 21:03

"As far as TV goes," Jericho said, "I mean it's one of those things, I wouldn't have gone to All Elite if there wasn't a strong TV deal on the table being worked on, and there's a couple that I know of, and both of them are like, 'Wow!' Like if it's announced, if it's one of those two, you'll go welp, that's what you need."
slika

Natrag na “Oko ringa”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.