Jim Cornette

Za sve druge wrestling stvari
Storm
Rank 4
Rank 4
Kontakt:
Status: Offline

Jim Cornette

PostPostao/la Storm » 16 svi 2020, 14:26

Cornette stvarno zna biti ogromna seljačina ali ga i razumijem. On ima tu staru viziju wrestlings u kojoj je proveo cijeli život pa se jednostavno ne može prilagoditi wrestlings danas. Također puno ljudi ga provociraju i izazivaju online što isto nije cool, idalje mislim da čovjek zaslužuje poštovanje.
slika

AleksaVP
Globalni moderator
Globalni moderator

Jim Cornette

PostPostao/la AleksaVP » 17 svi 2020, 15:10

slika

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

Jim Cornette

PostPostao/la The A-Lister » 17 svi 2020, 16:43

Storm je napisao/la:Source of the post Cornette stvarno zna biti ogromna seljačina ali ga i razumijem. On ima tu staru viziju wrestlings u kojoj je proveo cijeli život pa se jednostavno ne može prilagoditi wrestlings danas. Također puno ljudi ga provociraju i izazivaju online što isto nije cool, idalje mislim da čovjek zaslužuje poštovanje.

Trebao je ići u korak s wrestlingom i postupno se prilagođavati,sad je prekasno...

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Jim Cornette

PostPostao/la ~MandyRose~ » 17 svi 2020, 22:04

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Ko da zeli pokazat da sam napravia ispravnu odluku kad sam reka Bischoff

slika

njegovo mišljenje je postalo nebitno od kada je imao onaj Tamother slander, ali i dalje sam subscriban na njegov youtube kanal i lajkam mu messy rantove oh well

slika
slika slika slika

AleksaVP
Globalni moderator
Globalni moderator

Jim Cornette

PostPostao/la AleksaVP » 25 svi 2020, 13:45

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Jim Cornette

PostPostao/la Sherpa » 25 svi 2020, 13:48

Ja se ponadao njegovoj recenziji main eventa
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Jim Cornette

PostPostao/la Maki » 25 svi 2020, 13:50

Cornette je odavno prestao biti zabavan.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Jim Cornette

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 25 svi 2020, 15:22

Maki je napisao/la:Source of the post Cornette je odavno prestao biti zabavan.

Ovo, bia ozbiljan ili samo glumia lika za klikove svakako je naporan, tj jedino je zanimljivo boomerima s 20 iq bodova :?
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Jim Cornette

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 28 svi 2020, 23:23

Cornetty je očekivano mrzia Stadium Stampede, pozitiva je (osim ako sam ga krivo razumia) da neće više gledat AEW.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Jim Cornette

PostPostao/la Sherpa » 28 svi 2020, 23:36

To je kada imaš vizuiju što wrestling treba da bude, a ne to je. Wrestling je evoluirao. Ja znam da njem aew ne paše, ali da se njega pita, wrestling danas bi bio na jako niskim granama gledanosti.
slika

AleksaVP
Globalni moderator
Globalni moderator

Jim Cornette

PostPostao/la AleksaVP » 28 svi 2020, 23:37

During his recent podcast, Jim Cornette gave his review of the Stadium Stampede match:

“I almost wanted to apologize to Vince Russo for saying that he produced the worst wrestling I’ve ever seen or heard of after seeing this f***ing thing. It was the worst aspects of Money in the Bank without the WWE production talent or budget.”

“I will never watch this f***ing shit again. f*** all you people. I’m ashamed of Matt Hardy. I’m ashamed of Tony Schiavone. I’m ashamed of Jim Ross for not walking out on this. I’m ashamed of everybody involved in it. And it’s the last time I’ll be f***ing watching this horseshit. And Tony Khan can take his sports based presentation and shove it up his f***ing ass.”

“They’re all f***ing morons for doing this. I’m disappointed in all of them, I don’t want to see them personally again because I’d have to tell them. I don’t want to see them professionally again because I don’t want to see anybody involved in this ever again.”

“If this is what wrestling is now, it needs to die. Leave it alone and let it go. If you can’t bring it back, and you just gonna f***ing piss on the f***ing rotting corpse, let it go. Find something else to do with your f***ing lives like I have, because I’m too embarrassed to be involved with these people and this industry, because of shit like this.”

:lol: :lol: :lol:
slika

crocop97
Rank 10
Rank 10

Jim Cornette

PostPostao/la crocop97 » 28 svi 2020, 23:39

Slomilo ga :lol:
slika

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

Jim Cornette

PostPostao/la The A-Lister » 28 svi 2020, 23:54

AleksaVP je napisao/la:Source of the post During his recent podcast, Jim Cornette gave his review of the Stadium Stampede match:

“I almost wanted to apologize to Vince Russo for saying that he produced the worst wrestling I’ve ever seen or heard of after seeing this f***ing thing. It was the worst aspects of Money in the Bank without the WWE production talent or budget.”

“I will never watch this f***ing shit again. f*** all you people. I’m ashamed of Matt Hardy. I’m ashamed of Tony Schiavone. I’m ashamed of Jim Ross for not walking out on this. I’m ashamed of everybody involved in it. And it’s the last time I’ll be f***ing watching this horseshit. And Tony Khan can take his sports based presentation and shove it up his f***ing ass.”

“They’re all f***ing morons for doing this. I’m disappointed in all of them, I don’t want to see them personally again because I’d have to tell them. I don’t want to see them professionally again because I don’t want to see anybody involved in this ever again.”

“If this is what wrestling is now, it needs to die. Leave it alone and let it go. If you can’t bring it back, and you just gonna f***ing piss on the f***ing rotting corpse, let it go. Find something else to do with your f***ing lives like I have, because I’m too embarrassed to be involved with these people and this industry, because of shit like this.”

:lol: :lol: :lol:

This is 21st century Jim :roll:

Natrag na “Oko ringa”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.